yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (4)

  1. oscar küreciğine henüz kavuşamamış ama altın küre ile ödüllendirilmiş, bir zamanların baby face'i. Titanik'in jack'i :)

  düzeltme: hala alamamış oscar ve muhtemelen 60 yaşına geldiği zaman yaşına hürmeten verecekler adama :)) sevinmiştim oysaki gülen yüzünü görünce..

  kendime not: afyonun patlamadan entri girme bi daha :)

  11 ocak 2016 11:57 11 ocak 2016 14:56

  2. Henüz Oscarı alamamış yakışıklı ve yetenekli oyuncu. The revenant filmiyle 3.altın küresini almıştır. Ama bu artık bu sene oscar'ı alacağının bir sinyalidir :)

  11 ocak 2016 12:01

  3. benim için, hep bu şiiriyle aklıma gelecek;

  https://www.youtube.com/watch?v=hcMYN6HY5hg

  (gizlinot: swh)

  11 ocak 2016 15:37


  4. şu adama bir oscar verin allah rızası için artık verin. en kıytırık adamlara bile verdiniz leo'ya mı vermiyosunuz. bazen akademidekilerin bu işten anlamadıklarını düşünüyorum.

  lady gaga'nın leo'ya dirsek atış videosunu gördüm sabah, sonra gül allah gül. günümü güzelleştirdi. (link: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/289653/lady-gaganin-leonardo-di-caprionun-sandalyesini-ittirmesi buyrun bu da link)

  11 ocak 2016 15:46 11 ocak 2016 15:46

  5. 2014 altın küre ödüllerinde tina fey tarafından sahneye davet edilirken hakkında şöyle bir cümle kurulmuştur:

  "And now, like a supermodel's vagina, let's all give a warm welcome to leonardo dicaprio!"

  (gizlinot: ve şimdi de bir süper modelin vajinası gibi leonardo'ya sıcak bir hoşgeldin diyelim)(gizlinot: gibi bir şey(: )

  11 ocak 2016 17:36

  6. iki gündür golden globes'taki (link: https://www.youtube.com/watch?v=Y3rkcBAzdVY şu tepkisine) hunharca güldüğüm minnoş adam. gaga hanım yavaşınız azıcık pls ya hahahah.

  14 ocak 2016 04:31

  7. artık çoktan önemini kaybeden oscarı alıp almaması zerre umrumda olmayan oyuncu. oscar önceden önemliydi, bir prestiji vardı, törenlere brangelina falan katılırdı peki ya şimdi? daha 30 yaşına gelmemiş, bir yılda çıkış yapmış ve bundan sonra ne projelerde rol alacağı belli olmayan kişilere veriliyor.

  leonardo dicaprio bebekliğinden beri kameraların önünde olan daha 18 yaşındayken oscarlara, golden globe'lara aday olmuş bir oyuncu. daha titanic'de rol almadan önce What's Eating Gilbert Grape ve romeo and juliet filmleri ile ödüllere aday olmuştu. kendisini ünlü yapan filmden önce oscara aday olmuş daha ötesi var mı?

  adam karakter oyuncusu. şu ana kadar farklı bir çok karakter canlandırdı ve hepsi hayatın içindendi. görünüş olarak şekilden şekile girmiyor diye kötü oyuncu olmuyor.

  bu adama transeksüel, boksör yada hasta rolleri gelmediğini hiç sanmıyorum. ancak kendisinin bir çizgisi var ne bu tarz rollerde ne de biyografik filmlerde yer almıyor ki yapabileceğini herkes biliyor.

  şu ana kadar 6 kere oscara aday olmasını bırakıyorum, adamın her yeni filmi olay oluyor, millet konusunu bilmeden filme gidiyor ve pr çalışması çok kötü olmasına rağmen herkes adını biliyor.

  açıkçası bir yandan edward norton gibi oyuncular da almamışken, yeni yetmelere veriliyorken bu saatten sonra kendisi de almasın istiyorum ancak bir yandan da bu adamın gözünün içine baka baka bir senede zınk diye ortaya çıkan alicia vikander, brie larson, lupita nyong gibi kişilere verilirken kendisine verilmemesini haksızlık olarak görüyorum.

  belirtmeden geçemeyeceğim performansları ne kadar iyi olsa da, en iyi kadın oyuncu kategorilerinde amy adams 5 kere aday olup daha alamamışken bu kişilere altın tepside verilmesinin üstün (!) yetenekleri sayesinde olmadığını herkes biliyor.

  oscar artık maalesef adı bir kartvizit haline gelmiş, her filmi başarılı, canlandırdıkları karakterler efsane olan ustalara verilmiyor. o ustaların çoğu ödül alıp zaten marvel yapımlarında rol almaya başladı. o kadar ele ayağa düştü ödül...

  o nedenle umarım leo bu sene alır ve tamamen oscar muhabbetine noktayı koyarız.

  edward norton, tom cruise, brad pitt, gary oldman, John Travolta, jim carrey gibi oyuncularda bir daha aday olamayacağına göre bundan sonra hep aynı rollere, aynı tarz filmlere ve piyasaya çıkarıp zorla millete sevdirdikleri oyunculara verip dursunlar ödüllerini. zaten son yıllarda akademide leo ve oscar alamaması nedeniyle gündemde yer alıyor.

  ayrıca yeteneği bir yana kendisinin gerçekten iyi bir adam olduğunu düşünüyorum. gerek çevreci olması ve bununla ilgili adımlar atmaktan çekinmemesi, kurduğu vakıfın gerçekten işe yaraması, her yıl gizliden yaptığı bağışlar, çocukluk arkadaşlarıyla hala görüşecek kadar vefalı olması, oscarı alamayacağını bile bile hala martin scorsese filmlerinde yer alması, eski sevgilileri nişanlandığında ilk kutlayan olmasını takdir ediyorum.

  sürekli modellerle çıkması gündeme gelse de en azından bazı aktörler gibi her rol arkadaşıyla çıkmak gibi amatörce davranmıyor. zaten filminin çıkmadığı zamanlarda da ne bir etkinliğe katılır ne ortalarda görünür.

  26 şubat 2016 19:59 22 mayıs 2016 13:23


  8. adını ne zaman duysam istemsiz (link: http://adamnoteve.net/wp-content/uploads/2014/02/leo-401x602.jpg şu) fotoğraf geliyor aklıma.

  oscar vermemeleri bana bile koyuyorken kim bilir adam nasıl hissediyordur. gelene geçene veriyorlar bu sene umarım kazanır.

  28 şubat 2016 22:03

  9. 2016 "en iyi erkek oyuncu" akademi ödülünün sahibi oyuncudur. (ybkz: swh)

  çok da güzel bir ödül konuşması yapmıştır. ıstırılasıdır.

  edit: şimdilik (link: https://www.youtube.com/watch?v=dyp_DVgT260 şu linkle) idare ediniz.

  29 şubat 2016 08:06 29 şubat 2016 08:10

  10. oscar heykelciğini eline alarak ''oh be, sonunda'' dedirtmiş başarılı oyuncu. çoktan haketmişti. tebrikler leo!

  "let's not take our world for granted, i don't take this night for granted." diyerek ödül sonrası konuşmasını çok güzel bitirmiş.

  29 şubat 2016 10:45 29 şubat 2016 10:57