girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (5)

77. Elmacık kemiklerini yaptırmış sanki, bir de botoks var.

21 ağustos 19:05

76. makyaj tekniği konusunda kesinlikle harika başarılı bir kadın ama o kadar çok konuşuyor ki videoyu x2 hıza alıp atlaya atlaya izliyorum konuştuğu yerleri, ingilizce bilsem belki bu kadar sıkılmam :(

21 ağustos 18:48

75. Çok sıradan gözüken yüzüklere inanılmaz fiyatlar isteyen makyaj artisti. Web sitesinde daha hoş görünmelerine rağmen, videoda taktıkları çok basit görünüyordu. Taşları da o fiyatı hak edecek taşlar değil aslında. Ayrıntılara çok özenmiş ama gerek var mıydı tartışılır.

21 mayıs 01:19


74. Yeni çıkardığı yüzük koleksiyonunda en ucuz yüzük 950 pound (5500 TL) en pahalısı da 26100 tl olan makyaj artisti. O fiyata kimlere satış yapacak derken websitesinde bütün ürünleri satılmış görünmesiyle demek zengin çok diye düşünmeme sebep verdi kendisi.

20 mayıs 20:22

73. yüzük koleksiyonu çıkaran makyaj sanatçısı. hepsi de yaptığı makyajlar gibi sade ve çok şık. (link: https://www.lisaeldridge.com/shop/#.WwBCou6FPIX gollum içimizde) yarı değerli taş meraklısı olarak kuvars ve ametist olanlarında gözüm kaldı. mücevher fiyatları nasıldır bilmiyorum pek ama euro alıp başını gitmiş olduğundan herhalde bana tuzlu geldi.

19 mayıs 18:53

72. (link: https://www.youtube.com/watch?v=Nsg6ZDd4NfQ&feature=youtu.be buy nothing (hiçbir şey satın alma) adlı videosu ile tüketmiyoruz kampanyasına dahil olan profesyonel makyaj artisti.

yılların kreatif direktörü ve makyaj artisti lisa eldridge bile "bıktım her gün birbirinin benzeri kozmetik ürünlerinin piyasaya sürülmesinden" dedi a dostlar (gizlinot: swh)

şaka bir yana, son bir yıldır sözlük gibi platformlarda sıkça ifade edilen ve tartışılan tüketim çılgınlığı konusunda fikirlerini ve bazı tasarruf önerilerini paylaşmış. merak etmeyin hepsi bizim burada konuştuğumuz konular.

elden geldiğince temiz şekilde kullanırsanız toz ürünler daha uzun süre dayanır, sevdiğiniz renkleri içeren ve farklı makyajlar yaratabileceğiniz bir palet neyinize yetmiyor, ürün bitti diye hemen atmayın dibini sıyırın diyor. (gizlinot: swh)

bahsettiklerinden benim daha önce duymadığım ; teknoloji ne kadar değişse de yüz pudrası formülasyonlarının radikal değişikliklere uğramadığı, elinizde işe yarayan bir pudranız varsa ona bağlı kalmanın daha mantıklı olduğu hususu oldu.

tabi kullandıklarından daha iyi olduğuna kanaat getirmesi halinde yeni, geliştirilmiş ürünlere de açık kapı bıraktı.

ben biraz özetlemeye çalıştım. videoyu izlemenizi ve yorumları okumanızı tavsiye ederim. lisa eldridge bahsetmemiş ama yorumlarda bu tüketimin çevreye verdiği zararla ilgili endişelerini dile getirenler de olmuş.

19 ocak 20:26 19 ocak 20:39

71. son (link: https://www.youtube.com/watch?v=YEGhKwpEKEw titanic - rose) lookunu izlemeye doyamadım, modelin güzelliğini bir kenara bırakıyorum en sevdiğim makyaj tipidir. belirgin gözler, al dudaklar, al yanaklar. ah bir de cildim düzgün olacaktı. her gün bu makyajla gezerim ki ben.

Edit: titanic'in gerçek makyözü yapıyor makyajı*

22 aralık 2017 19:13 22 aralık 2017 19:25


70. son derece sempatik ve bilgili makyaj sanatçısı. özellikle eski sevgiliyle buluşma makyajı videosu oldukça eğlencelidir.

25 mayıs 2017 17:41

69. Güzelliğine hayran hayran bakıyorum her seferinde. İşini temiz yapan insanlara bayılırım. Arka plan beyaz, anla lafı uzatmıyor, müzik yok, çocuk oyunları yok. Tam benlik

5 mayıs 2017 02:18 5 mayıs 2017 02:18

68. Çok emek vererek eski çağların makyajını yapmış ve günümüze kadar getirmiş. Günümüzde yapılabilecek makyajlar tabi ki değil ama benim ilgimi çekti iki kere izledim

16 nisan 2017 19:56