3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • oylar (4)
  • medya (6)

1. mac'in ferahlatıcı spreyi. bir makyaj sabitleyicisi değildir asla. bu amaçla alınmaması lazım. hatta yazın makyajı sabitlemeyi bırak, daha erken parlamanıza sebep olabilir makyaj üstüne sıkılırsa.

kullanım amaçları:

makyaj üstüne sıkıp pudramsı görünümü yok etmek,

yazın ten makyajı altına sıkıp cilde nem vermek (karma ve yağlı ciltler için)

fırçaya sıkarak, farları eyeliner gibi sürebilmek ve farların rengini ortaya çıkarabilmek

4 ağustos 2013 12:51

2. Mac'ten hiçbir ürünüm olmasın bir bu olsun diyebileceğim sprey. Fondoten değil bb krem kullanıyorum, aslında yüzümde çok yoğun duran bir görüntü yok ama bu spreyi sıktığım an bb krem daha da bütünleşiyor yüzümle ve o duruş hoşuma gidiyor. Yağlı bir cildim olmadığı için parlama sorunuyla karşılaşmadım. Çok hafif de olsa makyaj sabitleyicisi görevi görüyor.

Far kullanmadan önce fırçayı fix plus ile ıslatıp sürülünce ıslak/parlak duran, dayanıklı göz makyajları yapılabiliyor. Ayrıca eyeliner fırçasını ıslatıp istenilen renk farla eyeliner çekilip güzel sonuçlar alınabiliyor. Çok yönlü.

21 temmuz 2014 08:09

3. Hala ne işe yaradığını ve neden fix plus adini aldığını anlamış değilim. Cildim yağlı, zaten fix amaçlı kullanamiyorum.hazir fix etmek şöyle dursun, sıkar sıkmaz yağlı bi görünüm veriyor. Makyaj öncesi nem amaçlı tek basina kullanamiyorum, nemlendiricinin uzerine de ağır oluyor. Yani bitek fari islak kullanimda fırçaya sıkıyorum, iyi ki ufak boyunu almışım diyorum. Ben ve benim gibi kullanamayanlar için uygun kullanim önerileri olan varsa tavsiyelere açığım dostlar.

8 ağustos 2014 12:23


4. Ne umutlarla almıştım kendisini. Ismini görünce sanmıştımki bir sıkacam sabah evden çıkmadan akşama kadar makyajım zerre oynamayacak, çizgilere dolmayacak, akmayacak, bulaşmayacak. Bir de ben küçüğünü alacaktım mac'teki kız beni gaza getirdi bu daha uyguna geliyor diye. Netice çekmecede iki yılını geçiren kokusu böyle ağdalaşan yapaylaşan ve çöpü boylayan paralar. Onu alıken ruby Woo istiyordum. Keşke onu alsaymışım.

8 ağustos 2014 22:51

5. en sevdigim urunlerden biri. makyaji dogallastirip ciltle bir yapan sprey. Yagli cildim olmasina ragmen bir rahatsizlik vermedi. icerigi de diger makyaj spreylerine kiyasla sakinlestirici ve temiz. ancak bu bir makyaj sabitleme spreyi degil altini cizmek istiyorum.

21 ağustos 2014 07:00

6. Mac den aldigim en faydali ürün. . Tabiki de makyaj sabitlemek için degil x ama 40 kat yapilan "naturel" makyaji son bir dokunuşla dogallastirmak, ürünlerin bibiri ile homojen bir şekilde yüze oturmasıni sağlamak ve o korkunç cakey goruntuden kurtulmak için birebir..

22 eylül 2014 23:25

7. Yuzume ha su sikmisim ha bunu hic fark etmeyen sivi urun

Bu kadar faydasiz ve islevsiz bir urun hayatimda kullanmadim

23 eylül 2014 06:49


8. (gbkz: londradabirturkkizi) zamanında bunun da evde nasıl yapılacağını göstermiş.

(link: http://www.londradabirturkkizi.com/p/makyaj-yapimi-temel-bilgi-diy-kozmetik.html şu) linkte görebilirsiniz.

23 eylül 2014 10:05 23 eylül 2014 10:19

9. burada adını göre göre ne kadar alıştıysam, adında "plus" olan her şeyi "fix plus" olmalı gibi algılıyor beynim. sabah beri katlanabilen(gizlinot: swh) "iphone 6 plus"lar ile ilgili yorumları "iphone fix plus" diye okuduğumu fark ettim.

25 eylül 2014 07:48

10. Havaya para saçmanın bir diğer adı.

Yüzdeki cakey görüntüyü alıyorsa, ne demeye bir ton araştırma yapıp para bayılıp düzgün bir fondöten aldık? Termal suların bile işlevselliğini sorgularken bunu termal su niyetine kullanmak zaten saçma. Neticede severek kullanan elbette vardır ama bana göre akıl kârı değil.

2 ekim 2014 15:53