yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  1. eskiden bir sürü güzel rengi vardı. line'dan kaldırılacağını öğrendiğim zaman morunu almıştım. aqua rengini alamadığıma geçen moru sürdüğümde daha da üzüldüm. saçlarımla aynı renk sürerdim ne güzel.

  sürerken hata kabul etmez. sürdüğünüz gibi kalır. gigglebangs'e katılıyorum. siz çıkarana kadar çıkmaz.

  11 mart 2016 03:57

  2. Üstteki girdilerde görüp aldığım eyelinerdır. Favori likit eyelinerım the balmınkiydi, ancak waterproof olmamasından hiç hoşlanmıyordum. Bunun çok kalıcı olduğunu duyunca denemek istedim. Gerçekten hiç bir şekilde çıkmıyor, sadece 2 fazlı göz makyajı temizleyiciyle çıktı bende. Ancak fırçası çok ince. Bu yüzden eyeliner konusunda acemi olanlara çok önermem. Çünkü yapılan hatayı düzeltmenin pek imkanı olmuyor, çok hızlı sabitleniyor. Tek korkum şişesindekinin de çabuk kuruması.

  23 mart 2016 14:15

  3. kullanımı zor olsa da gün boyu kalıcı olması ve simsiyah görüntüsüyle kalbimi fetheden eyeliner...

  yalnız ciddi anlamda uygulaması zor olduğunu düşünüyorum edinmeden önce iyice düşünmeli.

  9 ocak 2018 17:56


  5

  4. İncecik fırçası var. Bu sayede ince, kalın istediğiniz şekilde eyeliner sürebilmek mümkün. Akmıyor, anında sabitleniyor. Mac’in başarılı ürünlerinden biri bu kesinlikle. 

  Bir ara instagramda ürün yorumlamaya heveslenmiştim, o zamandan kalma çektiğim birkaç fotoğrafı mevcut. Burada paylaşıyım da boşa gitmesin. Tabiiki peluş halı üzerinde fotoğraflar, blogger olmak için ilk kural oydu çünkü ahahhahsh

  ilgili medya:
  2
  29 ocak 2018 10:25

  5. Fazlasıyla underrated kaldığını düşündüğüm, neden kimsenin bahsetmediğini anlayamadığım mac in muhteşem eyelinerı. Hatta bana göre mac in en iyi ürünü olabilir.

  Fazlasıyla siyah, akmayan -denizde bile akmayan- , silmeden uyusanız ertesi günü bile çıkarttıracak olan eyelinerdır. Daha önce de yazıldığı gibi çok hızlı sabitlenir, hata kabul etmez.

  Kuyruğu fazla kaçırdığınız zamanlarda önce hepsinin sabitlenmesini bekleyin, ardından kulak çubuğuna çift fazlı göz makyaj temizleyicisi damlatıp bastırarak silin. Bu şekilde göz makyajınızı komple silmek zorunda kalmadan, tek harekette düzeltebilirsiniz.

  Eğer fırçalı eyeliner çekmekte problem yaşamıyorsanız ve akmayan kalıcı simsiyah bir eyeliner arıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

  PS: Fiyatı fazla diyenler için uygun fiyatlı dupe olarak daha az kalıcı (denizde akar), fakat fiyat performans açısından çok çok çok başarılı olan essence in açık mavi kapaklı waterproof eyelinerını da şiddetle öneririm.

  24 aralık 2018 23:46

  3

  6. Birkaç ay evvel Mac'de belirli bir miktar ürün karşılığında hediyeydi kendisi, bu şekilde edindim. Şu ana kadar kullandığım en siyah eyeliner, simsiyah ve akmıyor kesinlikle. Eyeliner çekmeyi pek beceremem diyenlerdenseniz düşünmeyin derim, çünkü uygulaması zor. El beceriniz iyiyse fırçası lehinize bile olabilir, incecikten kalına her şekilde çekersiniz. Gözünüzden isteseniz de çıkmıyor yalnız, tonlarca pamuk ve çift fazlı makyaj temizleme suyuna rağmen halen göz diplerimde bir miktar kalıyor.

  10 ekim 2019 20:28

  7. ben simsiyah olan rengini almıştım. gün içinde asla akmıyor yerinden oynamıyor hatta temizleyicilerle bile zor çıkıyor. sürümü bence çok zor fırçasıyla bir türlü anlaşamadım bir daha almam

  20 aralık 2019 18:18


  5

  8. Hanımlar, beyler ve non binary'ler... Siz de jilet gibi eyeliner çekmek istiyor fakat bir kere hapşırsanız bile, biraz gülseniz bile gözleriniz hemen yaşarıyor ve o emek harcadığınız eyeliner gözünüzden akıyor ve kendinizi birden rockçı serpil'e mi dönüşmüş buluyorsunuz? İşte size çözüm olarak bu ürünü tavsiye ediyorum!

  Eyeliner'lara bi ton para harcadım, drugstore'dan high-end'den tut bir ton ürün denedim ve sonunda aradığımı buldum. Üzerinde yazan ''24 saat kalıcı'' hiç de abartı değildir, kuruduktan sonra duşa girin akmaz. Fırçası alışık olduğunuz eyeliner'lardan biraz farklı gelebilir ama biraz pratik ile rahatça kullanmaya başlarsınız. İncecik de çekiliyor fırçası sayesinde. Tabii ki çıkarırken yağ bazlı makyaj temizleyicileri kullanmanız gerekir, öteki türlü çok zor çıkarmak.

  31 ekim 2021 14:29

  4

  9. şimdiye kadar kullandığım en kalıcı eyeliner. simsiyah görünüyor ve gerçekten akşama kadar hiç akma, bulaşma vs yapmıyor. sabah 7 de yaptığım makyaj, makyaj temizleyiciyle bile akşam zor çıkıyor. mac in brushstroke 24 hour eyeliner ını da kullandım ama o çok çabuk dağılıyordu.

  eksileri ise eğer sürerken bi hata yaparsanız çok çabuk kuruyor ve çıkmıyor. sürümü de benim gibi eyeliner sürmeyi beceremeyenlerdenseniz çok zor. daha kalıcısını bulamadığım için şimdilik fırçasına alışmaya çalışacağım.

  2 şubat 13:01