5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (0)

1. Waterproof setinin bold brunette rengini aldim haftasonu. Kaslarini almayan, seyrek kasli bir insan olarak makyaj cantamin vazgecilmezi olacagi kesin. Aldigi parayi son kurusuna kadar hakediyor. Gimme brow'a 120 tl verecegime(ybkz: evet zam gelmis) mac brow sete 60 tl vermekten hic cekinmem.

21 temmuz 2014 08:25 9 şubat 2016 05:56

2. çok ince ve uzun kıllı kaşlarda da ise yarıyor. ben ne kadar kalın ve gür kaşlıysam anneminki de o kadar kullanışsız ince böyle uzun uzun üzünç kaynağı bir kaş. o yüzden o uzunları sabitlemek, daha evden çıkmadan tatürk gibi gözükmemek için kullanıyor. tutuşu gayet güzel yumuşak. ama renklerini yetersiz buluyorum ben açıkçası, çok ara tonlara yaklaşamıyor sonra bestami gibi gözüküyorsunuz. şeffafı var mı bilmiyorum varsa yazın pls aramaya üşendim :)

21 aralık 2014 21:09 21 aralık 2014 21:09

3. pro longwear waterproof brow set'inin hastasıyım. bugün ikinci tüpümü aldım fakat kendiminki yanımda olmadığından yanlış rengi almışım. değil paket, torbayı bile açmadım. değişim yaparlar mı ki acaba, daha önce benzer durum yaşayan süslülerden mesaj bekliyorum,

11 nisan 2015 20:26


4. Uzun bir süredir bold brunette rengini kullanıyorum. Siyaha yakın koyu kahve kaş rengim. Bir tık kaş rengimi kırdığı için de rengini oldukça seviyorum ama göze batan bir renk farkı yok. Zaten sık ve koyu renkli kaşlarım olduğu için doldurmaya ihtiyaç duymuyorum sadece bu ürünle yukarıya doğru tarıyorum. Fırçası küçük bu nedenle uygulaması kolay kaş çevresine bulaşma yapmıyor. Uyguladıktan sonra tutuculuğu oldukça iyi çok nadiren tazeleme ihtiyacı hissediyorum. Bence oldukça da bereketli bir ürün. En önemlisi benim kaşlarımda dökülme sorununa neden olmadı. Bitince tekrar alırım. Böyle bir ürün arayanların kesinlikle incelemesinde yarar var.

11 eylül 2016 02:41 11 eylül 2016 02:41

5. quiet brunette rengine sahip olduğum kaş maskarası. pastel'in maskarasıyla baya benzettim, sadece mac daha kalıcı ve daha sert tutuyor. onun dışında rengi bile benziyor.

bence gayet iyi tutuyor, rengi de iyi. fırçası da küçük ve tam kaş maskarasına uygun. ama bir dahakine para verip alacağımı sanmıyorum, pastel de gayet bu işleri yapıyor dostlar.

1 mayıs 2017 20:10

5

6. bendeki rengi bold brunette olan mac'in suya dayanıklı kaş maskarası. rengi net bir koyu kahverengi. Tutuşu sabitlemesi rengi baya iyi ve dayanıklı. Kașıma hafif uyguluyorum kalemle doldurmaya gerek kalmıyor ürünün püf noktası bu sanıyorum az az hafifçe uygulama ile doğal görüntü elde etmek. Temizleme esnasında da herhangi bir dökülme/kopma sorunu yaşamadım. Kısacası aldığıma pişman olmadığım güzel bir ürün.

(inglot'un kaş maskarası ile baya benzettim deneyen süslülerin görüşlerini beklerim.)

9 mart 06:47