mavala eyelite double-lash kirpik güçlendirici

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. mavala'nın eyelite serisinden kirpikleri güçlendirici ve yeni kirpik çıkmasına yardımcı şeffaf rimelimsi krem. tek başına kullanmak gerekiyor, üzerine rimel sürmek için çok kaygan. azimle 6 ay kadar kullandım, 2-3 kere dışında hiç rimel sürmeden, işe yaradığını düşünüyorum. tabii arada badem yağı da kullandığım için ne kadar sağlıklı bir yorum, tartışılır.

yeni kutuyla gelen ekleme: sanırım formülünü değiştirmişler, biraz daha az kaygan, fakat hala üzerine maskara sürülebilecek gibi gelmedi bana. zaten kirpik dediğin bir kılcık, bu kadar yüklenmeye cesaret edemiyorum (gizlinot: swh)

30 temmuz 2012 17:53

2. ipek kirpik hevesiyle yolunan kirpiklerimi normale döndürmüştür çok kısa sürede. işe yaradığını düşünüyorum.

19 ağustos 2013 21:07

3. ingilizce adı (gbkz: mavala double-lash) olan ürün.

kaş ve kirpikleri oluşturan tüylerin daha güçlü çıkmasını sağladığı ve dökülmeleri engellediği kullanımla sabit. esas kullanımım geceleri olan bu ürünü, yatmadan önce, maskara fırçasına benzer fırçası ile kaşları ve kirpikleri taramak şeklinde kullanmak yeterli.

gündüz de kullanılabilir, hatta yanlış hatırlamıyorsam, üzerine maskara da sürülebileceği yazıyordu. kirpiklere önce bunu sürüp, birkaç dakika sonra maskara sürüleblir kanımca; çünkü çabuk emiliyor.

22 eylül 2013 14:48

4. işe yarayıp yaramadığını anlamadığım bir ürün. "Öncesi ve sonrası" şeklinde fotoğraflar çekmiş olsaydım fikir edinebilirdim sanırım. Tabi bu -üzerimde- bariz ve dikkat çeken bir etkisi olmadığı anlamına gelebilir. Lakin düzenli kullanmamış olduğumu da belirtmek isterim

17 mart 2014 00:11


5. Makas Nişantaşı kaş uzmanı Nursel Tekin doğum sonrası dökülen kaş ve kirpiklerim için önerdiğinde almıştım. Uzun süredir kullanmasam da ( 2 ay oldu ) dökülmelerin durduğunu, ben gözlemleyemesem de ( Nursel diyor ) uzatıyor.

30 temmuz 2014 11:27 1 ağustos 2014 18:40

6. Uğraşıp düzenli kullanıp hatta öncesi sonrası fotoğraflarını da çektiğim bir de üstelik en yeni formüllü halini iki katı fiyata aldığım bu ürün bende hiçbir işe yaramadı. Hem de sıfır etki. Bir de paket açıldıktan sonra 6ay içerisinde tüketilmesi gerekiyordu sanırım. SKT dolar dolmaz alerji yaptı. Göz kapağımda minik yağ bezesi çıktı her kullandığımda. O dönem sabunumu da değiştirdiğim için hangisinden dolayı çıktığına emin olmak için 3-4 kere denedim ve her seferinde çıktı. Zarar ziyan ürün.

15 ağustos 2014 14:00

7. (gbkz: Feel Unique) sitesinden Türkiye'de satılan fiyatın 3'te 1'ini ödeyerek sahip olduğum, kullandıkça tamamen objektif yorum paylaşacağım kaş kirpik güçlendirici üründür. belki benim de uzun kıvrık kirpiklerim olur artık sözlük.. (gizlinot: fırk)

8 eylül 2014 14:18

8. ben 3 hafta falan kullanmıştım, aman aman uzatmıyor tabi ama güçlendirdiğini koyulaştırdığını gördüm. sonra kirpiklerime yağ falan sürmeyi denemiştim, gözümde yağ bezeleri oluştu. bi daha asla yağ kullanmam, bu ay tekrar mavala almayı düşünüyorum.

8 eylül 2014 14:51

9. 2 haftadır kullanıyorum uzama göremedim burda da yazıldığı gibi, ama her gün 2-3 kirpiğim mutlaka dökülürdü. artık pek dökülmüyor. çok sık gözümü kaşıdığım ovuşturduğum için gayet iyi bir durum bu.

tek sıkıntısı eğer sürerken gözüme kaçarsa (gizlinot: tabi ki üşenip yıkamadığımdan) sabaha yapış yapış kurumuş gözlerle uyanıyorum.

22 ekim 2014 13:31

10. ben bu kirpik besleyiciyi iki üç sene evvel keşfetmiştim ve o zamanlar fiyatı 35 tl civarıydı.

gayet güzel bir ürün.

vadettiği her şeyi yapıyor.

ama birden iki katına fiyat politikası üründen soğumama yetti.

çünkü olmayan kirpiği çıkartan bir ürün değil.

var olanı en maksimum seviyeye çıkarmaktan başka bir şey yapmıyor.

80-90 lira nedir allah aşkınıza?

uyuz oluyorum böyle şeylere her türlü tepkimi de koyarım. almıyorum almayacağım da.

22 ekim 2014 14:19