yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (248)
  • oylar (159)
  • medya (15)

  1. Yine lanet olasıca maybelline'in ülkemizi mahrum bıraktığı mükemmel ötesi fondöten. Bana giorgio armani fondöteni bir kenara attıracak kadar mükemmelikten bahsediyorum siz düşünün artık. O kadar doğal ve yüze o kadar güzel oturan bir fondöten ki kullanan pişman olmaz. Satin bir bitişi var kapatıcılığı orta ve arttırılabilir. Gün içerisinde eser miktarda yağlanma yapıyor ama benim cildimde her ürün yağlanma yapar t bölgesinde o yüzden sorun yok. En açık rengi de tenime cuk oturdu. Ben almanya versiyonunu kullanıyorum cam değil de plastik, kapaklı formda olandan. Bu yüzden seyahatler için de çok ideal bir ambalajı var.

  Eğer yurtdışına gider ya da yakınınızı gönderirseniz muhakkak isteyin bu fondötenden pişman olursanız gelin kafama çalın o kadar diyorum :d

  12 eylül 2016 22:32 12 eylül 2016 22:39

  2. hakkında başlık görünce ülkemize geldi sandığım fondöten.

  13 eylül 2016 10:20

  3. Ülkemize geliyor sanıp başlığa bir heyecanla tıkladım ve hüsran :<

  13 eylül 2016 12:47


  4. Bugün 110 rengini aldım akşamda çıkarken denedim ve gerçekten güzel bir ürün. Kapatıcılığı mikemmel diyemem ama kalıp gibi durmuyor bb kremle fondöten arası bir ürün bence. Tek sıkıntı inanılmaz cıvık

  5 kasım 2016 19:58

  5. Sabah yürüyüşe çıkıp eve bu fondötenle döndüm. Hemen denedim, ilk izlenimler şahane. Şöyle ki internetten araştırdığım, izlediğim kadarıyla 120 benim için gerçekten koyuydu ama 110 için de tam emin olamıyordum bir ihtimal açık kalabilirdi. Eve shop'ta indirimli fiyatını 16,90 görünce dayanamayıp aldım. Denediğimde renk cildimle mükemmel bütünleşti. Kesinlikle estee lauder double wear gibi merhaba ben fondöten evet carrie'nin yüzündeyim diye bağırmıyor. Yüzüme dokunduğumda elime fondöten gelmiyor. Yaklaşık 4 saattir herhangi bir parlama, yağlanma yapmadı. kapatıcılık bekleyenleri pek tatmin edeceğini düşünmüyorum kapatıcılığı az ama aynada sağlıklı, güzel bir cilt görüyorsunuz. Tam olarak kıyaslanabilir mi bilmiyorum ama az kapatıcılık, doğal görünüm açısından ben make up forever ultra hd'den çok daha fazla beğendim.

  Tanım: cildi karma, t bölgesi yağlı ve sarı alt tonlu carrie'ye aşkta kaybedip fondötende kazanılabileceğini göstermiş fondöten.

  19 kasım 2016 16:05

  6. Şu ana kadar kullandığım uygun fiyatlı en iyi fondoten. Tabi her fondoten farklı ciltlerde farklı etkiler gösteriyor ama bunun birçok ciltte güzel duracağınu düşünüyorum. Kapatıcılığı oldukça yeterli özellikle süngerle üzerinden geçildiğinde pürüssüz duran bir ürün. Benim için en kötü yanı pudrayla sabitlemediğim zaman bir süre sonra yağlandırma yapıyor cidimde. gün içinde 2-3 kez pudrayla sabitlemem gerekiyor.

  21 kasım 2016 12:33

  7. Bu fondoteni gönül rahatlığı ile diorskin nude air'e dupe gösterebilirim.

  120 rengini aldım, dior'da 030 rengini kullanıyorum, renkler birbirine çok yakın. Gözenek siliyor desem çok iddialı olur ama görünümünü hafifletiyor. Makyaj bazı ile performansı kusursuz. İnce yapılı, fusion fondotenler gibi hemen dağılıyor. Dior gibi yarı mat-kadife şekilde kuruyor ve kolay transfer olmuyor. Ben karma-yağlı ciltliyim ama Kuru ciltler de sevebilir, pudra pudra bir bitişi yok. Kapatıcılığı orta, kat çıkabilirsiniz yapay durmuyor.

  Kısacası 15 liralık bir fondoten ile 200 liralık fondotenden aynı oranda memnun kaldım, tavsiye ederim, bittikçe satın alacağım.

  27 kasım 2016 12:20


  8. mat takıntım başladığından beri makyaj malzemelerime eklediğim ve aşırı memnun olduğum ürün.

  Buğday tenli olduğum için 130 numarasını aldım kapatıcı çok güzel ve istediğim görüntüyü veriyor fakat ten rengimi biraz daha açık göstermesini isterdim. 120 numarasını deneyebilirim ama beyaz tenliler için önerildiğini söyledi görevli.

  sivilce yapma ve ya bulaşma gibi problemler yaşamadım severek kullanıyorum.

  1 aralık 2016 14:45

  9. 2 gündür deniyorum ben bu fondöteni.

  şöyle ki, pembemsi bir fondöten olduğunu düşünmüştüm ama ne pembe ne sarı. bej gibi bir şey çıktı. uygularken bir miktarı var (gizlinot: çok az bir miktar) onu iyi ayarlamanız lazım yoksa direkt un kurabiyesine çeviriyor sizi. (gizlinot: kademeli arttırılabilecek bir fondöten olduğunu düşünmüyorum) kapatıcılığı iyi bence, gözenekleri de belirginleştirmiyor, sorun matlık vaadinde. Üzerinden pudra geçmeme rağmen birkaç saat içinde kuruya dönük karma cildimde (sadece burnum yağlanıyor) belli bölgelerde parlama yaptı. ama bu beni rahatsız etmiyor, parlama konusunu sıkıntı etmeyen arkadaşlara uygun fiyatlı ve iş gören bir fondöten olarak öneriyorum.

  15 aralık 2016 00:20 6 mart 2017 10:54

  10. iki aydır düzenli olarak kullandığım ince yapılı fondöten. kapatıcılığı az sadece renk eşitleme konusunda yardımcı. sürdüğünüzden hemen sonra sabitlenip pudralaşıyor. günlük kullanım için çok güzel. sür çık tadında. yağlı ve karma ciltler severken kuru ciltlerin nefret edeceği bir kıvamda.

  22 aralık 2016 10:14