sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer

mbr

3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (6)
 • oylar (3)
 • medya (0)

6. Sivilcelere müthiş etkili sözde mucize peeling. MBR'nin Beta-Enzyme ürününü 1 ay boyunca düzenli olarak kullandım. İşten gelip, hergün makyajı çıkarmak bile insana zor gelirken, sonrasında bu ürünü cildime sürüp, 15dk. bekledikten sonra yüzüme masaj yapar gibi çıkardım. Arkadaşlar hiç bir işe yaramadı. Ben 1 tane işe yarar bir etkisini görmedim. Ürün o kadar pahalı ki yazık bence paranıza. Ayrıca nasıl youtuberlar bu üründen reklam alıp, övmedi şaşkınlardayım :p

17 aralık 2018 21:15

5. Beta enzyme ini kullanmaya başladım. 1 hafta oldu. Ve cildim inanılmaz iyileşti. Şimdiye kadar ne peelingler denedim. Hiçbiri bu kadar etkili değildi. Üstelik vaadleri arasında kalıcı etki de var. 

25 nisan 2018 10:20

4. almanyada bir dermatoloji araştırma hastanesi temelli marka. bu firmayla ilk beta enzimle tanıştım ki bence bu ürün her kadının cilt bakım rutininde olmazsa olmaz. evet biraz pahalı ama değer. cilt altına etki ediyor ve cilt yüzeyini ölü deri açısından temizliyor. siyah nokta ve sivilceleri yüzeyelleştirip temizliyor. bunları bir anda yapmıyor ama düzenli kullanımda farkı görmeye başlıyorsunuz. Bu ürünün kullanımından sonraki 15-20. günden itibaren cildiniz ışıl ışıl oluyor övgüler alıyorsunuz.

sonraki adımım nemlendiricisini almak oldu. contiunieline proctection shoftshield ı önerdiler bana. tam bir kış nemlendiricisi. ben son baharda aldım biraz ağır geldi. hafif yağlanma yaptı ama şu anda mükemmel geliyor. ayrıca bana yardımcı olan uzman göz çevreme de kullanabileceğimi söyledi 2,5 aydır kullanıyorum göz çevreme harika nemlendiriyor ve herhangi yan etki yapmadı.

üçüncü olarak tonik (facial booster) ve köpük temizleyicisini aldım. toniğin içeriği çok güzel bitkisel ama içine saçma sapan bir alkol koymuşlar neden anlayamadım. yine de bir vaadi var ki yüz kontürü belirginleştirmek belirginleştiriyor kesinlikle. köpük temizleyiciye de bayıldım yumuşacık temizliyor ve çok iyi arındırıyor. sonrasında yüzüm gerilmiyor.

en son olarak cell power vital serumunu aldım. yüz bakımındaki temel seriyi tamamladım. şu anda cildimden aşırı derecede memnunum. serumu daha yeni kullanmaya başladım ama daha önce testerlarını kullandığım için serumdan iyileştirme açısından beklentim çok büyük.

şimdi gelelim fiyatlara ve ürünlerden memnun olmayanlara. evet fiyatları pahalı. ama şu anda maalesef ki türkiyede her şey pahalı. burada benim kurtarıcım tunalı sephoranın mbr uzmanı esin hanım oldu. hepsini bir anda alamayacağımı söyledim. beni doğru bir şekilde yönlendirdi tek tek ürünleri edindim. eksik olduğum yerleri testerlarla tamamladı. sadece cilt bakımında değil renkli kozmetik konusunda da doğru ürünlere ulaşmamı sağladı.

mbr'ın en güzel yanına gelecek olursam her ay gittiğiniz mağazada düzenli cilt bakımı yapılması. normal mbr ürünlerinlerinin üzerine alg modelaj maske yapıyorlar. o maskeden sonra cildiniz prenses bir cilde dönüşüyor. yalnız bu bakım olayı kabini olmayan sephoralarda yapılmıyor. yani demek istediğim o ki bu markayı kullanacaksanız kabini olan ve mbr uzmanı iyi olan bir sephoraya gidin memnun kalırsınız. ben tunalıdaki esin hanımı gözü kapalı tavsiye ederim.(gizlinot: ne uzun yazmışım)(gizlinot: okuyan gözlerinize sağlık )

27 aralık 2017 13:40

3. ürünleri hakettiğinden 2-3 misli daha pahalı olan, almanya'da aynı zamanda bir dermatoloji araştırma hastanesi olduğu iddia edilen marka.

5 kasım 2015 13:27 13 kasım 2015 14:46

2. two in one cleanser, beta enzym, nemlendirici serum ve kolajen serum ürünlerinden oldukça memnun kalmıştım. özellikle peeling etkili beta enzym kullandığım dönemde cildimde siyah nokta, ölü deri namına bir şey kalmamıştı. ürün fiyatları yüksek olduğundan sık sık ücretsiz bakıma da davet edilirdim. o dönemler içimdeki tanrıçayı şımartmaya meraklıymışım belli ki. artık dermokozmetikçiyim o_o

26 ağustos 2014 16:09 26 ağustos 2014 16:12

1. medical beauty research. türkiye'de sadece (gbkz: douglas) mağazalarında satılan gereksiz pahalı kozmetik markası. ürünlerinin doğallığı kadar etkili olduğu iddiasıyla (gbkz: douglas) personeli sayesinde bir maaşımı gömdüğüm ürünlerinden hiç etkilenmedim. tek başına yeterli değil diye yanına birsürü şey verdiler. gayet de düzenli kullandım ama o kadar parayı vermeye kesinlikle değmez. sihir yapmıyor sonuçta. daha uygun fiyata ya da aynı ama daha etkili ve yine doğal ürünler kullanılabilir.

26 ağustos 2014 15:59 26 ağustos 2014 16:01