sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (2)

  1. Başrollerini Özge Özpirinçci ile Hümeyra'nın paylaştığı 2009-2011 yılları arasında yayınlanan Türk dizisi. Ayrıca en sevdiğim dizilerden biridir, hala da izlerim(gizlinot: eski türk dizisi izlemeli depresyon)

  Dizi sonlara doğru birazcık senaryoda sıkıntı çekmiş ve saçmalamış olsa da tatlı bir diziydi bence. Melek Taşkır'ın kızı için Balıkesir'den İstanbul'a gelmesi ve olayların başlaması falan.

  Ayrıca oyunculuklar da başarılı. Sırf Serkan Altunorak'ın muhteşem sesi için bile izlenebilir(gizlinot: swh)

  6 eylül 2018 19:18

  2. bilmeni isterdim bir şeyi

  söylemek isterdim bir şeyi

  seni ne çook sevdiğimiiii

  seni nasıl sevdiğimiiiii

  akla cem özkan şarkılarını getiren dizidir. 

  6 eylül 2018 21:22

  3. Çok değil bundan 7-8 yıl önce , ailecek keyifle izlenebilen diziler çekilirdi bu ülkede.

  Adının geçmesiyle o günleri özletmiş dizidir...

  7 eylül 2018 18:38

  4. (gizlinot: ıslık)dat dat darat daararatdat dat dat darat daaararatdalalala (gizlinot: ıslık)

  seni de unutmadık yılan esin

  7 eylül 2018 22:15

  5. dizi müziği her zaman ağzıma takılan dizidir. başladığında o kadar sevinirdim ki asla kaçırmazdım jeneriğini. dizi de çok eğlenceli ve gerçekten diğer süslülerin de dediği gibi ailecek izlenebilen tatlı bir diziydi. artık yok öyle diziler. tadı bambaşkaydı.

  8 eylül 2018 11:44

  6. Selin şekerci’nin punkcı olduğu yıllardı.özgür, ipek’le sevgili olan uzun saçlı barış’tan hoşlanınca bıraktım.son sezonlarda sapıtma klişesini yaşamış dizi.

  8 eylül 2018 12:53

  7. Ben lisedeyken başlamıştı bu dizi. Balıkesirde çekiliyor olması cezbetmişti beni. Her gün yürüdüğün yolları ekranda görmek çok hoş oluyordu o zamanlar. İstanbula geçtiklerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, İtalyan Apartmanı derken dizi mekanları açısından benim için görsel bir şölene dönüşmüştü.

  Oyunculuklarla ilgili yorum yapacak kadar yetkin görmüyorum kendimi o yüzden bir şey diyemem ama ilk sezonda sıcacık çok tatlı bir hikayesi vardı ve oyunculardan bu enerjiyi aldığımı hissediyordum. Arada Hüsnü Arkan ın o muhteşem sesini duyduğum naif bir şarkı oyunculara eşlik ediyordu. kısacası zevkle izlediğim ergenlik dizilerimden biriydi. Arada açıp izlediğim dahi oluyor.

  9 eylül 2018 12:23

  8. küçükken hep çekildiği okula imrenirdim, 

  bir gün orda okuyacağım aklıma gelmezdi :)

  çok tatlı diziydi..

  9 eylül 2018 12:46

  9. Çok severdik bu diziyi. Annemle oturup izlerdik, bundan 9 sene evvelmiş meğersem. Final haftası yapılan saçma sapan davranışlara melekler korusunu en baştan izlemeyi de dahil etmiş bulunarak diziye tekrar başladım. O kadar tatlı bir dizi ki klasik zengin fakir çatışmasından çok öte. türk kültüründe kız çocuklarının nasıl bir baskıyla yetiştiğini gözler önüne seriyor aslında bakılınca. Özgürü çok seviyorum,herkes gibi yılan esine gıcık oluyorum. Son olarak bu süt nine tüm Balıkesiri mi emzirdi diyip kenara çekiliyorum.

  27 mayıs 22:12 27 mayıs 22:12

  10. sadece genç oyuncularıyla değil, hümeyra, yıldız kültür, mahperi mertoğlu, avni yalçın, taner barlas gibi usta isimleri de genç kuşaklara tanıma imkanı vermiş bir zamanların en sevdiğim dizilerinden. şaka maka 10 yıl geçmiş bu dizinin üstünden de. yıllar sonra romina'yı cavidan hoca olarak ekranlarda görmek adına bile çok güzeldi. bizim gibiler romina'nın tayyaresi'den biliriz ne de olsa kendisini. yalnız mahperi mertoğlu yine bu dizide de süt ninenin saf kızı mualla rolünün hakkını vermiş, jr aşağı jr yukarı diyerek oyunculuğunu konuşturmuştu. o açıdan mualla ve fevzi ikilisini izlemek gerçekten çok keyifliydi. ancak yine de benim favorim özgür ve deniz ikilisiydi. özgür'le deniz'in babası salih amca arasındaki ilişki bugüne kadar dizilerde işlenmiş en özel ilişkilerden biriydi bence. kızı gibi sevmiş ve sahiplenmişti özgür'ü çünkü. neyse ben (link:https://www.youtube.com/watch?v=xHSSKoUmnkU şunu ) bırakıp gideyim.

  'uzaklardasın şimdi, dünya kadar

  duymadım ki sesini, ömür kadar

  belki görmem yüzünü, ölene kadar.'

  bunlar ne güzel sözlerdi, ne çok dinlerdim bir zamanlar cem özkan'ı diziyle birlikte eskilere gitmiş olduk böylece.

  ilgili medya:
  2
  27 mayıs 23:12