yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. az önce golden rose ve sleek alışveriş videolarını izlediğim, tatlı mi tatlı çok şeker bir kadın bayıldım resmen. kendi kendine konuşup gülmesi, video editlemesi çok hoşuma gitti bence çok samimi. başarılarının devamını diliyorum.

  17 haziran 2016 19:59

  2. Sözlükte başlığını görünce sleek alışverişini izlediğim youtuber. Abone sayısına bakınca görece yeni başladığını düşündüm. Yeni youtuberlar marka hediyelerine boğulmadıkları için daha samimi geliyor. Sonuçta adresine teslim edilmiş bedava kremi yorumlamak başka kazandığın/biriktirdiğin parayla aldığın kozmetiği yorumlamak başka.

  17 haziran 2016 23:59

  3. ölümüne beğendiğim 2 youtuber'dan biri.

  bir diğeri için (bkz: Ceyhan başlangıç)

  daha sık video Paylaşsın, 7/24 izleyeyim ya.

  6 kasım 2016 23:00


  4. az önce eski makyaj koleksiyonunu ve minimalizme gönül verdiğinden sonraki yeni makyaj koleksiyonunu izledim art arda.

  şu an sahip olduğu "makyaj koleksiyonu" benimkiyle neredeyse aynı, hatta daha fazla. ojeleri daha fazla mesela. rujlarımız aynı. kaldı ki ben aylardır "çok ruj manası yok. manası yok bu kadar rujun." diyerek rujlarımı izlerken kendime hakaretler ediyorum ve uzun süredir ruj almıyorum. daha bisürü malzemesi benden fazla. en iyi ihtimalle aynıdır sahip olduğumuz makyaj malzemelerinin sayısı.

  eski videosunda kocaman bi çöplük görüyorum, kimse kusura bakmasın. bu kadın makyözlük eğitimi almış ama anladığıma göre aktif olarak makyözlük yapmıyor. e youtube'a yeni başladı, markalardan da ürün gelmiyor. maddi durumu da iyi sanırım. milyon adet ürünü almış da almış. gerçekten bi oda dolusu kozmetik almış kadın. bundan banane tamam ama ben bu minimalizm işine kurulmaya başladım ya. hayır eski videolarını izlemeden sadece minimalizm içerikli olanları izlesem allah korusun bir şeyleri sorgulamaya başlıycam çırılçıplak kalıcam ortada yani. gerçekten yavaş yavaş kafayı yiycez gibi geliyo, önce çıldırmış gibi al-aldır, sonra normal biri gibi almaya başla ve minimalizm güzelle, defalarca paranızı boşa harcamayın de (bence bu oldukça hadsiz bi cümle. hadsiz olmasa bile paramı kontrol etmeye çalışırken aklıma gelecek en son kişi sen olursun yani.) aynı anda duygu özaslanın markasından bikaç takı al ve "ohf çok minimalist, çok güzel, kesinlikle bakın, ben kesinnnnlikle bi şeyler daha alıcam" de. bi de bunun suratının yarısına aşırı çirkin bi makyaj yapıp (ruju burnuna kadar sürmüş fln) diğer yarısını boş bıraktığı bi videosu vardı, yanlış hatırlamıyosam "hangisi sensin" filan diyodu. ahahahahahahahahahahahahahahaha ya boş boş işler ya. üşendim daha yazmaya.

  15 kasım 2016 22:13

  5. Minimalizm herşeyin en azıyla en yeteniyle devam etmek değil mi süslüler?

  Ruj sayın 70 den 20 ye düşünce minimalist olunduğunu düşünmüyorum, olunuyorsa beni bilgilendirin süslüler.

  15 kasım 2016 22:24

  6. burayı okuyor mu bilmiyorum ama yukarıdaki girdilere hem katılıyorum hem katılmıyorum. ismini sözlükte görüp baktım ve sevdiğim biri oldu Melisa. Minimalizm hakkında şudur budur diyecek kadar minimalizm hakkında kitap okumadım, görmedim, bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki bu kız bana ilham verdi.

  alışveriş videolarını çok severdim. her ay sonu gelsin de favoriler videoları izleyeyim derdim. ancak son zamanlarda youtube anasayfayı açtığımda sürekli "ekim favorilerim", "gratis alışverişim", "... makyajı" gibi videoları izlemek beni artık mutlu etmemeye başladı. bunun yerine ilham veren vloglar, konuşmalar daha çok ilgimi çekmeye başladı.

  melisa'nın bütün videolarını izlemedim ama bazı alışveriş videolarını ve o meşhur devasa makyaj koleksiyonu videosu izlediklerim arasındaydı. şunu fark ettim; bir şey aldığında her kadında olduğu gibi onun da gözleri ışıl ışıl parlıyordu. sonra bir anda bu alışveriş çılgınlığını bırakmış ve minimalizmi benimsemiş durumda. yukarıda denilenlere katılıyorum Melisa minimalizm hakkında videolar çekiyor ama mükemmel ölçüde minimalizmi hayatına alamadı alamıyor ama en azından minimalizm adına bir çaba var ortada. videolarını izledikten sonra ben de odamı düzenledim ve fazla olan ne varsa vermeye çalıştım çünkü eşyalara anlam yükleyen biri olarak benim için çok zor şeylerdi bunlar. ve hepsi melisa'dan sonra oldu. ben de yapabilirim dedim.

  diyeceğim şu ki, minimalizme gönül vermiş ama anladığım kadarıyla bunu hayatına bir şekilde uydurmaya çalışıyor. bazı şeyler yavaş yavaş olur. önce o devasa kozmetik koleksiyonunu eritmiş, sonra yeri ve zamanı gelir şu anki minimalist olduğunu söylediği yeni koleksiyonu da eritir ve sizlerin dediği gibi 2-3 rujla hayatına devam eder. kozmetik ve alışveriş bağımlısı/çılgını bir insanın bir anda pat diye bütün elindekileri vermesini bekleyemeyiz. hiç kimse bunu yapacak kadar hayatını keskin ve ani dönüşlerle yaşamıyordur bence.

  melisa'yı ben bu nedenle sevdim. hayatıma ... ünlüsünün makyajından daha çok şey kattı. şu an ben de bir türlü veremediğim şeyleri yavaş yavaş vermeye çalışıyorum, bir minimalist olmasam da bana bir şey kattı.

  burayı okursa eğer bir şey daha söylemek istiyorum. Kanalına son zamanlarda minimalizm hakkında çok video yükledi. başka konulara da yer verse, vlog çekse (ki çekecekmiş) daha da faydalı bir kanal olur. zaten zibilyon tane makyaj kanalı var ve giderek artıyor. böyle ilham verici kanalları görmek güzel.

  25 kasım 2016 00:16

  7. Severek takip ediyorum. Mimikleri, konuşma stili bana çok komik geliyor. Minimalist olma gibi bir isteğim yok ama abartmadan yaşamak gibi bir dileğim var.Seyrederken İşime yarayacak şeyleri almaya çalışıyorum.

  16 şubat 2017 09:23


  8. konuşma tarzı ve sesi itici gelen youtuber. belki doğal hali de öyledir bilmiyorum diğer konuya geçiyorum

  o hangisi sensin adlı videoda gözüm kanadı o nasıl kötü bir makyaj ? makyözlük eğitimin yalan mıydı? dudağı taşırmalar gözün altına şerit kalem.o eyeliner ucu.... e böyle çıkarsan tabi ki doğal halin daha güzel. onu belirtmek istediğin için mi kötü yaptın bilmem de..

  minimal yaşamla ilgili videoları güzel. ancak o koleksiyon minimalist değil..100 den 50 ye inince minimal olmuyor. ama kendisi de demiş zaten azalttım eskisine göre diye..

  kitap videolarını açtım ama kulağım çok rahatsız oldu niye bilmiyorum

  10 nisan 2017 16:43

  9. çok sevdiğim, doğallığıyla beni çok güldüren youtuber. mimikleri kendi kendine yaptığı konuşmaları tepkileri bana çok samimi geliyor. daha 22 yaşında ama galiba bazılarına olduğundan daha büyük geliyor. çok tatlısın çok.

  21 kasım 2017 17:15

  10. Negatif enerji aldığım YouTuber

  12 ağustos 2018 15:34