yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  1. bir çok kadının muzdarip olduğu durum. bunun için kremler, dualar , vb havalarda uçuyor, ancak bulduğum bir tarifi deneyeceğim etkili olacağını umuyorum tarif şu şekilde;

  "Çörek otu yağı göğüs büyütmede denenmiş bir metottur, pek çok kadın meme büyütme formülü olarak bu yağı kullanmaktadır. göğüs büyüte formüllerinde çörek otu yağı ile birlikte şerbetçi otu da kullanabilirsiniz.

  Şerbetçi otu ile göğüs büyütme işlemi yapacaksanız, bu ottan bir tutamını soğuk pres çörek otu yağının 30 ml sinde 1 hafta kadar bekletmeniz ve sonrasında bir tülbent yardımıyla karışımınızı süzmeniz yeterlidir. Süzdüğünüz bu karışıma 10 ml tarçın yaprağı yağı ilave edip ağzı kapalı bir şişeye doldurunuz. Şerbetçi otu meme büyütme noktasında çörek otu yağının etkisini arttıracaktır. Elde ettiğiniz bu yağı göğüslerinize masaj yaparak uygulamalısınız."

  Kaynak: http://www.corekyagi.org/2014/06/corek-otu-yag-gogus-buyutme.html

  6 temmuz 2014 15:51

  2. küçükten meme mi olur diye düşünüp yapmak istediğimdir. ama bunun için ameliyat olmam. belki üşenmezsem doğal yöntemleri deneyebilirim. bıngıl bıngıl göğüsler ne kadar kötüyse seksilikten uzak eşantiyon boy göğüsler de o kadar kötü benim nazarımda. üzülüyorum benim garibanlara. "memeyim ben" diyemiyorlar özgürce.

  milyon yıl sonrası editi: şimdi girdiye oy gelince bakim dedim ne yazmışım. ameliyat olmam falan demişim. valla şu an param olsa olurum, öyle de bıktım cincük memeden.

  30 ağustos 2014 01:31 8 aralık 2015 17:38

  3. Tek çaresinin ya ameliyat yada doğum kontrol hapı olduğu genelllikle cılız kızlarımızın sorun ettiği problemdir. Maalesef doğum kontrol hapı geçici bir yoldur, en azından bir kaç ay boyunca büyük göğüslü olmanın derdini , çilesini çekeceksinizdir. Göründüğü kadar hoş birşey değildir. (bkz: sırtağrısı)

  30 ağustos 2014 09:32


  4. (gbkz: carli bybel) sağolsun an itibariyle göğüslere gölgelendirme ve aydınlatma (bildiğin göğüs konturu) ile ne güzel bir efekt verilebildiğine şahit oldum. göğüs büyütme teknikleri içeren videonun tamamı (link: https://www.youtube.com/watch?v=-hID2LPDct8 şurada).

  22 eylül 2014 22:55 22 eylül 2014 22:56

  5. çörekotu yağı sürerek de süt bezlerini büyütmek mümkün.. Dolgunluk sağlamak için iseal yöntem :)

  23 eylül 2014 15:18

  6. Emzirerek başarabilirsiniz :/

  Baktıkça, neydiniz ne oldunuz kızlar demek istiyorum.

  (gizlinot: memelerle sohbet programı burada sona erdi.)

  23 eylül 2014 15:43

  7. Makbülü belli dönemlerde bu eylemin gerçekleştirilmesi ama istenildiğinde eski haline dönmesidir. Bir rendevu öncesi belki güzel gelir kulağa, ama sorarım size bayanlar, eve geldiğinizde o sütyeni çıkarttığınızda rahat edebilecek misiniz? O sarkmaya yüz tutmuş memişler inanın rahatsız edecek sizi. Sürekli karnınıza doğru gitmeye çalışan iki et parçası.

  23 eylül 2014 21:12


  8. insanları daha iyi hissettirecekse isterse 190 beden yaptırsın kimseye laf düşmez dediğim eylemdir.

  19 nisan 2015 16:25

  9. Ameliyatsız en güzel çözüm son zamanlarda popüler olan "aqua filling"dir. göğüsünüze sıvı silikon tarzında bi şey enjekte ediyorlar ufak bi iğne yardımı ile. Max. 20 dk süren göğüslerim azcık daha dolgun dursun diye ilerde evlenmeden yaptircağım uygulamadır. Silikon ameliyatından çok daha acısız kesik vs yok ancak biraz daha maliyetli olsa da değer.

  25 ağustos 2015 18:26

  10. Göğüs thorax dediğimiz icinde akciğerin kalbin vs. Organlarin bulunduğu kaburgalarla sınırlandırılmış alandır. Meme ise çok büyük miktarı yağ dan olusan süt yapan keseleri ve sütün salgi yollarını bulunduran alandır. Yani evet göğüsle meme aynı şey değil. Bu biraz şeye benziyor popo yerine pelvis falan demeye. Ama böyle bir kullanım göremiyoruz neden çünkü o erkeklerde de var. Her zamanki gibi kadına ayıp kavramı yüklenip değiştirilmiş. Ayrıca meme büyütmek gibi ameliyatları veya burun olsun estetik olsun zaruri olmayan ameliyatların yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bunda kesinlikle yadirgamiyorum sadece her ameliyat narkoza karşı alerjik reaksiyon verme ihtimali taşır. Her ameliyatta uyanamama riski vardir. Ayrıca hastane enfeksiyonu diye bir sey var ki, ölmeyecek insani dahi öldürür. Ölüm sebebine ise asla hastane enfeksiyonu denmez. (Ki oyle olduğu genelde bilinir) ki zaten oyle söylense hastaneyi başınıza yıkma ihtimalleri de vardır. Öyleki bu hastane enfeksiyonuna bağlı ölüm orani %5tir. Çok büyük bir oran farkindaysanız. Demem o ki sadece sağlığınız açısından ameliyattan ne kadar uzak durabilirseniz durun.( Çok zaruri şeyler hariç tabiki.) ve kendimizle barışmaya çalışalım. Mükemmel olmak zorunda değiliz hangimiz mükemmel? Yoksa bunun sonu yok arkadaşlar..

  12 ocak 2016 10:29