yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. ben dümdüz kirpiklere sahip biri olarak makyaja ilk başladığım sıralar kirpik kıvırıcılarını araştırıp ulaşılabilirlik ve nispeten fiyat uygunluğu açısından mac i tercih etmiştim. geçenlerde kardeşim de kirpik kıvırıcısı isteyince tekrar bir arayışa girdim karşıma mishha nın kirpik kıvırıcısı çıktı yine sapı tek metalden ve güvenli duruyordu zaten bir alışveriş yapacaktım bunu da ekledim sepete geldiğinde de hemen deneyeyim dedim ve mac ten daha başarılı buldum, benim gözüm biraz daha çekik asyalıların göz yapısına çok benzediği için gözüme tam oturdu ve güzelce kıvırdı ayrıca içinde 2 tane daha yedek lastiği var.uyarılarında başta biraz lastiğinin sert olduğu ama bir kaç kullanımda normal olacağı yazıyor,açıkcası bana çok da sert gelmedi gayet iyi bir sertliği var. bu tarzda bir göz yapınız varsa tavsiye ederim. (link: http://missha.com.tr/urunDetay/Missha-Professional-Eyelash-Curler-149-7.html burdan) alabilirsiniz.

  22 aralık 2016 22:11

  2. İlk kirpik kıvırıcım. Kullanırken ilk başta ne yapacağımı bilemedim ve biraz da korktum açıkçası. Ama kullanırken hiç zorlanmadım direk kirpiklerimi aldı ve kıvırdı. İlk defa kullanacağım bir ürün olduğu için ucuz diye almıştım. Çünkü kullanabilir miyim kullanamaz mıyım emin değildim. Ama şuan değiştirmeyi düşünmüyorum. Kirpiklerime de hiç zarar vermedi.

  13 ocak 2019 17:30

  5

  3. Downturned denilen, sanırım Türkçe'ye "aşağı çekik" olarak çevrilen bir göz yapısına sahibim. Üstelik aynı zamanda küçük ve yarı-düşük (hooded) gözlerim var. Kirpiklerim de oldukça sık, gür ve uzundur ama maalesef ok gibi dümdüzdür. Bu yüzden özellikle dış taraftaki kirpiklerimi kıvırmak ve gün boyu kalkık tutmak benim için çok önemli. Öncesinde eklipsten aldığım kirpik kıvırıcıyı kullanmayı denemiştim ve hiç memnun kalmamıştım. Sonrasında bu kirpik kıvırıcının asyalılarınki gibi çekik göz yapısına daha iyi gittiğini duydum ve benim için uygun olacağını düşünerek sipariş ettim. Yanlış hatırlamıyorsam indirimde 30 tl civarındaydı. O gün bu gündür kullanıyorum ve çok memnunum. Göz yapıma tam oturuyor, ne çok büyük ne de çok küçük. Tüm kirpiklerimi kavrayıp tek seferde kıvırabiliyorum. Kirpiklerime hiçbir zararı olmadı. C şeklinde kıvrıklığı çok güzel yakalıyorum. Kutusundan da iki tane yedek lastiği çıktı ama henüz onları kullanmadım.

  29 haziran 2020 18:25


  3

  4. düz, kısa ve bir miktar da aşağı bakan kirpikler için öyle adında geçtiği gibi profesyonel bir yanı olmayan dümdüz bir kirpik kıvırıcı. ben bunu indirimde almıştım o zaman da 30 lira mı neydi hatta yani indirimsiz 50 liranın üstünde bir fiyatı var.

  malzemesi paslanmaz çelikten olduğu için hem biraz iyi bir şey olsun istedim hem de kalkıp da mac'ten almayayım diye denemek istedim. kullanması eliniz alışıksa zaten çok rahat. kirpiklere kolaya oturuyor ve güzel kavrıyor. yalnız missha buna doğal kirpikler demiş demesine de bende hiçbir fark yaratmadı. yani öyle kökten uca kirpiklerimi tutsun kıvırsın diye beklenti içindeyseniz açıkçası hayal kırıklığı olur. ben biraz kıvırsın yeter dedim sonuç yok gibi bir şey oldu. yani buna verdiğim paraya mı acıyayım, yoksa saf gibi herhalde sorun bende deyip ayna karşısında bu sefer olacak diye ayırdığım zamana mı üzüleyim bilemedim. allahı var şimdi tutması, kavraması falan gayet güzel. hani ilk kez kirpik kıvırıcı kullanacaksanız rahat edersiniz. bilmeden zorlasanız bile kirpiklerinize zarar vermez. çünkü doğal ötesi, dahası yok gibi.

  ben istediğim o kıvrık kirpik görüntüsünü bu kıvırıcıda bulamadım. hani zaten kendinden kıvrık ve biraz olsun uzun kirpikleriniz varsa belki o zaman işe yarar. yalnız yapı olarak benimki gibi kısa ve düz olup, bir de aşağı bakan kirpikleriniz varsa hiç önermiyorum bu etkisiz elemanı. yıllar önce parfümeriden aldığım emektar kıvırıcım bile Bundan iyi çünkü.

  ilgili medya:
  1
  29 haziran 2020 20:49

  4

  5. ok gibi dümdüz kirpiklerim kıvıran kirpik kıvırıcı. sertliği ideal ama sanki gözüm için azıcık küçük, iç taraftaki 2-3 kirpiğimi es geçiyor ama genel olarak memnunum, kirpiklerimi dipinden kıvırıyor üstüne bir şey sürmeme gerek kalmıyor

  23 aralık 2020 16:04

  5

  6. oldukça başarılı bulduğum kirpik kıvırıcı. bir buçuk yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. mac almayı düşünüyordum, ancak yorumları çok iyi olduğu için buna da bir şans vermek istedim. öncelikle kirpiklerimin hacmi ve uzunluğuyla ilgili bir sıkıntım yok, ancak kirpiklerim çok düz, kıvrık değil. bunu indirim zamanı trendyol üzerinden satın aldım. içinden yeden lastiği de çıkıyor, ancak bir buçuk yıldır lastiğini değiştirme ihtiyacı hissetmedim. kıvırması başarılı ve verdiği kıvrıklık yüzümü yıkasam da ertesi gün de kalıcı oluyor. bununla kirpiklerimi kıvırıp kirpik bazı ve maskara sürdüğümde çok başarılı bir sonuç alıyorum.

  4 şubat 2021 22:43

  7. ya bu kıvırıcıya bayılıyorum. dümdüz ve aşağı doğru duran kirpiklerimi kıvırıp, kopartmayan harika bir kıvırıcı. missha'dan aldığım en ucuz ve en verimli ürün kesinlikle bu olabilir.

  18 ekim 2021 10:10


  2

  8. Daha önce kiprik kıvırıcı kullandım ama bu ürünün yorumlarına aldandım ve 80 lira gibi bir fiyata aldım. Siz yapmayın lütfen diğerlerinin resmen aynısı sadece üstünde missha yazıyor. Aynısını yirmi liraya da bulursunuz yani

  18 mayıs 2023 15:21