1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar (1)
  • medya (0)

35. Vücut için olan nemendiricisini kullanıyorum. Memnunum diyebilirim. En çok kuruyan bölgem olan bacaklarıma duştan sonra uyguladığımda bir sonraki duşa kadar nemlendirmesini koruyor.

14 temmuz 23:20

34. jel el kremi anlık nemlemdiren sonra kurutan seri. maalesef. 

1 mayıs 20:45

33. ben bu serinin jel temizleyicisini kullanıyorum. migros indiriminden 11-12 lira civarına almıştım. jel temizleyicim yoktu ve kadar kötü olabilir diye düşünmüştüm. kullandıkça diyorum ki iyi ki almışım. cildim karma, t bölgem oldukça yağlı. sadece akşamları makyajımı micellar suyla temizledikten sonra yüzümü hafifçe ıslatıp bunu uyguluyorum ve çok memnun ediyor beni. genelde kokusundan rahatsız olunmuş ama açıkçası ben sevdim fresh bi kokusu var. yüzümü tertemiz ve yumuşacık yapıyor tam çıkmayan göz makyajımı bile ovalamadan çıkarabiliyorum bu jelle. sonrasında verdiği o rahatlama hissi için bile tekrar alınır bence. 

30 mart 00:34


32. temizleme jelini kullanmıştım ve "ee ne oldu şimdi" diye diye zorla bitirmiştim. hangi akla hizmetse (tabi ki instagram "influencer"lerinin gazına hizmet olarak) bir de gidip hydro boost yorgunluk karşıtı göz altı kremini aldım geçen aylarda. hiçbir etkisini göremedim, ellerime falan sürüyorum bitsin diye, daha da bitmedi. bu kadar boş beleş bir ürün olamaz. bir de 30 tl falandı allah affetsin.

18 mart 22:03

31. Durulanmayan makyaj temizleme jelini kullanıyorum gayet güzel, yüzümü de nemli bırakıyor. Tabi Durulamadan içim rahat etmiyorum ama olsunduuu:Ddurulanmanyan bir ürün arıyorsanız bulmuş olabilirsiniz,:)))

17 mart 20:48 18 mart 15:23

30. Serinin temizleme jelini kullandım yüzümü yıkadıktan sonra bile sanki yüzüme makyaj bazı sürmüşüm gibi silikonumsu hisden rahatsızlık duydum ama kullanmaya devam ettim, etmez olaydım yıllardır tek tük sivilce çıkan yüzümün heryeri sivilce doldu.

6 mart 15:54

29. sadece yüz yıkama jeline sahip olduğum seri. ilk başta sivilce yapınca korkup bıraktım fakat sonra yüz yıkama jelim bitince mecbur kalıp kullandım. gayet güzel temizlediğine inandığım kuru cildimi germeyen bir temizleyici. ilk baştaki sivilce sorununu daha sonra yaşamadım. Nemlendiricisinde gözüm var, bakalım.

1 mart 21:49


28. Temizleme jeli pek bir işe yaramayan seri. Visibly clear temizleme jellerinin yerini asla tutamıyor, bitmesi için kullanıyorum.

1 mart 02:06

27. ben bu serinin yüz temizleme jelini oldukça beğendim. yüzümdeki makyajı temizledikten sonra gözeneklerin tıkanmaması için jelle yıkıyorum. cildim kuru olduğu için çoğu jel temizleyici aşırı kuruluk yapıyor. bu jelde kuruluk sorunu yaşamadım. elimdeki bitince tekrar almayı düşünebileceğim bir ürün.

25 ocak 15:05

26. serinin gel cream nemlendiricisi ve makyaj temizleme mendili hediyesiyle ilk çıktığı zamanlardaki her şeyde %50 gratis indiriminden almıştım.Bir süre kullandığımda yüzüm sivilce doldu ve bu kremden kaynaklandığını farkettim ayrıca mendilleride fazlaca alkol yüzünden yüze uygulanacak cinsden değil.

25 ocak 12:10