sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (37)
 • medya (2)

1. Vasat fenomen ya da kedisi için para verip kısırlaştırma işlemini çok gören ama cins kedim var demek için hayvan besleyen iğrenç insan. Abi siz hayvan falan bakmayın ya komik duruma düşüyorsunuz, o hayvanlara cidden yazık. 2 3 post atıp takipçi kasacağım diye aldığınız hayvanlara da üzülüyorum, sizle 7/24 aynı evde yaşamak zorundalar, onlar için tam bir işkence. Doğa kanunu aynen o kediyi evde zaptetmek, ne kafalar var ya.

5 mart 00:47

2. kendisi; erkek kedisinin çiftleşmesi için sokaktan dişi bir kedi bulan, mama ile kandırıp eve hapseden, kedileri çiftleşmeye zorlayan, buna “doğanın kanunu” diyen ve kendini “hayvansever” olarak nitelendiren bir akıl yoksunu. bas bas bağırıyoruz “evcil hayvanlarınızı kısırlaştırın” diye. onlar insan değil. onlar bizim gibi insani iç güdülere ve duygulara sahip değil. “aman annelik duygusunu tatsın aman babalık duygusunu tatsın aman bi çiftleşsin de rahatlasın” tarzı insani düşüncelerimiz onlar için geçerli değil. aksine, kısırlaştırılan hayvan sağlıklı hayvandır. kısırlaştırılan hayvanın ömrü uzar. maalesef insanlar kısırlaştırmaya karşı inanılmaz ön yargılı. en çok söylenen şey de: “ama doğalarına aykırı”. allah aşkına kafanızı pencereden çıkarın da bir bakın dışarıya. kedinin köpeğin bir doğası mı kalmış? her yer asfalt, araba, apartman, insan. bu şartlar altında onlar için yapabileceğimiz en güzel şey kısırlaştırmak. sokaklar zaten sahipsiz, aç, susuz kedi köpek kaynıyor. çoğu ya açlıktan ölüyor, ya bir araba eziyor, ya da insanlar tarafından işkence görüyor. yuvalanmayı bekleyen milyon tane kedi köpek var. yardım bekleyen bir sürü hasta kedi köpek var. lütfen evcil hayvanlarınızı kısırlaştırın. hatta imkanınız varsa sokaktakileri de kısırlaştırın. maddi durumunuzun kısırlaştırmayı  karşılamayacağını düşünüyorsanız da lütfen kedi köpek sahiplenmeyin. 

5 mart 00:59 5 mart 01:34

3. Keşke bu başlığı görmeseydim de merak edip bakmasaydım. İşte insanlık bu! Bencil, ukala, hep bana hep bana. Doğal olarak hayvanların hiç bir hakkı kabul görünmediği için x bir şahıs çok rahat evine kandırarak bir canlıyı hapsedip, ilişkiye zorlayabiliyor tabi ki hayvan mahremetiyeti diye birşey de olmadığı için bu zorlama ilişkiyi ballandıra ballandıra anlatabiliyor. Çiftleşmek, üremek hayatın olağan akışı tüm canlılar için ama hayvan dahi olsa bir canlıyı alıkoyup zorla ilişkiye girdirmeye çalışmak ne demek ya! Benim aklım almıyor bunu. Yapamazssın, zorlayamazssın! Sırf Allah sana daha çalışır bir beyin, nispeten guclu bir fizik verdigi icin sen piyon oynatamazssin! 

5 mart 02:19

4. akıl hastası olduğunu düşündüğüm, kendini fenomen sanan sevimsiz kadın. sokaktan dişi bir kediyi yaş mama ile kandırıp kendi kedisiyle çiftleşsin diye zorla evde tutuyor şu an. yahu o eğreti gelin gibi kullandığın kediyi iki gün sonra sokağa saldığında ne olacak? o kedinin hamile kalmasını geçtim kedi ev ortamına alıştıktan sonra onu tekrar sokağa salmak günah değil mi? zaten hiç sevmezdim bu kadını şimdi daha da nefret ettim kendisinden.

5 mart 04:22 5 mart 04:23

5. İsmini görünce bakayım dedim ve şimdi hatırladım. Yıllar önce bir tiyatro seçmesine gelip sahnede sadece şive yapmıştı.  Taklidin oyunculuk olduğunu düşünüyordu sanırım hala da öyle de düşünüyor. Neyse şimdi fenomen olmuş sanırım ya da o zamanda öyleydi ama biz gülüp geçtiğimiz için kendisini pek ciddiye almamıştık. takipçi sayısına oldukça şaşırdım, inanın o kısa tanışmamızda bile ne kadar garip biri olduğunu anlamıştım. Ama halkımız sanırım bunu seviyor.  Yeteneksiz ama kendine aşırı güvenen biri tam bir cahil cesareti. Birde sanırım ekstra düşük bütçeli filmlerde doğuşla filan oynuyor.  

5 mart 08:53

6. Hep diyorum böyle vasıfsızlar ünlü oldukça daha neler göreceğiz.Elim ayağım titriyor sinirden ağzını yaya yaya yaptığı iğrençliği matah bir şeymiş gibi anlatmasından ne kadar kötü bir insan olduğu ortada. Kalbin leş kızım senin aldığın cins kedi rahatlayacak diye başka bir kediyi evde hapsediyor.Dünya nın kanunu bu diyor üstelik.Evindeki kediyi kısırlaştırm zo run da sın! Biz sokağımızda bahçemizde sürekli baktığımız kedileri bile kısırlaştırıyoruz çünkü o yavruları gömmek istemiyorum artık ben! Hangi dünyanın kanunu senin cins kedinle başka bir kedinin çiftleşmek zorunda olduğunu söylüyor ! Ki dişi kediler çiftleşmek istediklerinde hemen çiftleşir onlar da ister zorla hayvanı evde tutamazsın bu kadının yaptığı işkencedir bu kadar. 

5 mart 09:08

7. ekşide bunun için yetiştiği leş kültürün gereğini hayvanlar üzerinde uygulamaya kalkmış zavallı minvalinde bir yazı yazmışlar. politik doğruculuktan zerre haz etmeyen ve g*te g*t demeyi tercih eden biri olarak katılıyorum. bu kadının, çocuk gelinlerin, tecavüzlerin, ensestin en yaygın olduğu coğrafyadan, kültürden çıkmış olması şaşırtmadı. 1.2 milyon kişiye de akıl fikir diliyorum.

5 mart 09:30

8. kedisini kısırlaştıracak parası yok sanırım. berbat insan.

5 mart 09:51

9. Eve kandırarak aldığı dişi sokak kedisine; zaten sokakta birçok kediyle çifleşiyorsun bu neyin nazı? Diyor. Bir kadının doğaya, cinselliğe, hayata bakış açısına bakar mısınız? Sen ve senin gibi kadınlardan utanıyorum.

5 mart 10:14 5 mart 10:17

10. Saçma sapan biri. Yaptığına şaşırmadım kendisine yakışır. Böyle iğrenç insanları meşhur etme huyumuz var malesef

5 mart 10:38