yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (4)

  1. The Vampire Diaries izleyenlerin hatta izlemeyenlerin bile bilebileceği Bulgar oyuncu. Ama Kanada'da yetişmiş sanırım oraları bilemiyorum neyse. Bir çok insanın aklında vardır, "birinin vücudu gibi bir vücut seçebilecek olsaydın kiminkini seçerdin?" diye, ben nina dobrev fitliğini seçerdim. Çok yoğun yoga (hot yoga) yapan biri. Aslında fizik olarak biz türk kadınlarına çok uzak sayılmaz, kendisi de bir çok türk kadını gibi armut vücut dediğimiz vücut tipinde, ama onun fitlik seviyesinde, tabii ki bu durum bir dezavantaj olmaktan çıkıp, incecik bel avantajını daha da belirginleştiren bir özellik haline gelmekte. Spor yapmak için ulaşılabilir bir hedef konulmak istendiğinde kendisi iyi bir örnektir bence. Şahsen 1.80 boyunda mankenlere benzemem mümkün değil, ama nina dobrev'e yakın bir şey olabilir bence insanlar düzenli beslenip egzersiz yaparlarsa.

  İşte yıllar öncesinde yaptığı bir seventeen dergisi röportajından sporla ve aktif olmakla ilgili yorumları aşağıdaki videoda bulunabilir.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=_qbsGtukI-I nina dobrev - seventeen cover shoot)

  17 temmuz 2014 21:20

  2. kesinlikle başarısız bir oyuncu. güzel kadın fit kadın ama aşırı derecede başarısız.

  10 haziran 2015 08:44

  3. sezon finalini izlediğimde gelir ya başrolüde öldürmezlerki canım diye geçtiğim üst girdiyi okuduğumda şoka girdiğim TVD başrol oyuncusu. Evet oyunculuğu çok harika değil evet oynadığı karakter elena çok sümsük bir kızdı amakatherine'i oynarkenki mimiklerine vesaire bayılıyordum. Ian'lada çok yakışıyorlardı bence. Gerek dizide gerek normal yaşamda.. Ian'dan ayrıldıktan sonra instagramda devamlı sanki Ian'a sensizde harikayım dermiş gibi tabiri caizse kopmalı eğlenmeli fotoğraflar paylaşmaya başladı. Ama diziden ayrılmamalıydı bence.

  11 haziran 2015 03:33


  4. giyim tarzını beğendiğim bulgar asıllı oyuncu.

  dizisini hiç izlemedim, bana pek hitap etmiyor o nedenle oyunculuğunu bilemiyorum ancak ödül törenlerinden falan kendisini tanıyorum. diziyle beraber ilk başlarda çok kötü giyinse de son 3 senedir gerek günlük hayattaki tarzıyla gerek kırmızı halıdaki seçimleriyle beni kendisine hayran bıraktı. makyaj - saç - kıyafet kombinasyonu muhteşem. kırmızı halı için bir stilisti olsa da günlük hayattaki tarzına birisinin yardım ettiğini düşünmüyorum zaten çok sade ama şık giyiniyor.

  özellikle saç kesimleri takip edilesi. yalnız bu sene katıldığı çok davette yeşil lens kullanmış.

  o lenslerin yapma olduğu çok belli, kendisi zaten çok güzel bence hiç gerek yok onlara.

  ayrıca ben de fiziğine bayılıyorum.

  tarzını araştırırken hakkında birkaç şey de öğrendim ve üzüldüm. sanırım rol arkadaşıyla çıkıyormuş sonra ayrılmışlar ve eski sevgilisi kendisinin yakın arkadaşı nikki reed ile evlenmiş. olabilir bir şey ancak kendisinin güya arkadaşı olan nikki reed ayrıldıkları dönemde bu kadını teselli etmiş sonra gitmiş kızın ayrıldığı sevgilisiyle evlenmiş. dahası onlar evlendikten sonra rol arkadaşı - eski sevgilisi nikki reed'i sürekli sete getirmiş ve nikki reed'in sette sürekli tatsız tartışma çıkarması sonucu bu kız diziden ayrılmak zorunda kalmış. bu kız başrol bir de.

  gerçekten üzüldüm, bu olay hakkındaki düşüncelerini izledim ve videoda her ne kadar sorun olmadığını söylese de çok kırıldığı belli. her iki taraf da hiç profesyonel olmayan bir davranış sergilemişler. iş başka sonuçta. (gizlinot: süslüsözlük magazin servisi bildirdi)

  adamakıllı oyunculuk eğitimi alıp güzel projelerde kendisini görmek isterim. biz megan foxları amber heardları beyazperde de izlemiş kişileriz yani kendisi de sırıtmaz. sırf diziden ayrılmak zorunda bıraktıkları için bu kızın başarılı olmasını istiyorum.

  beğendiğim birkaç kombinini ve saç stilini görsellere yükledim.

  25 ocak 2016 01:22 ed.25 ocak 2016 09:50

  5. az önce cilt bakımı rutinini gösterdiği bir (link: https://www.youtube.com/watch?v=xgQT4A6dS_o videosuna) denk geldim de, makyajını simple'ın makyaj temizleme mendili ile yüzünü çekiştire çekiştire sildi. bu yüzyılda makyaj temizleme mendili mi kaldı bacım. niye yüzünün erkenden çöktüğü anlaşıldı.

  22 mayıs 2020 01:21 22 mayıs 2020 01:22

  6. sahi bu kız neden bu kadar erken çöktü ya? ben çok beğenirdim the vampire diaries deyken. çok sade ve doğal bir güzelliği vardı. sonra kız 1 yılda üç beş yaş yaşlandı.

  instagram hesabı da hep çok eğlenceli duruyor. sürekli arkadaşlarıyla epey eğleniyorlarmış gibi. ama zaman zaman zorlama gelmiyor değil bu eğlence anlayışları neyse...

  22 mayıs 2020 13:35

  7. bu söyleyeceğim tamamen benim kendi kuruntum ama bu kız ian somerhalder'dan sonra bir daha toparlanamadı gibi geliyor bana ya. ondan beri bi çöktü (tamam yaşı da biraz büyüdü eski ergen suratıyla kalacak hali yok ama ne bileyim bi değişik yani), hayatına ondan sonra doğru düzgün kimseyi aldığını da görmedim. tamam instagram fotolarına bakarsan sürekli geziyor tozuyor, arkadaşlarıyla eğleniyor filan ama nedense benim içimden hep bu düşünce geçiyor. bu da bana niye dert olduysa(gizlinot: swh)hayatsızlık zor

  23 mayıs 2020 02:09 23 mayıs 2020 02:10


  8. üstteki girdilere istinaden girip baktığım ünlü kişisi, hakiten bu kıza ne olmuş böyle aşırı yaşlanmış.

  Sen ne acımasızsın ey zaman! Masum bir güzelliği vardı, eser kalmamış.

  23 mayıs 2020 12:19

  9. Kendisini çok beğenirim, çok duru tatlı bir güzelligi var. Buradaki çökmüş girdilerinden sonra girip baktım ama bana çökmüş gibi gelmedi. Bence ünlüler olsun, influencerlar olsun sürekli botox ve dolgu yaptırdıkları için böyle bir algı oluşturuyor. Nina, instagramına makyajsız fotoğraflarını koymuş, güldüğünde mimik çizgileri ve göz çevresi kırışıklıkları belli olan, gözaltı morluklarını kapatmadığı fotoğrafları var. Bana sadece kendiyle barışık bir insan görünümü verdi ve vücudu taş gibi. Şu an 31 yaşında ve bence olduğu yaşta görünüyor gayet tvd'de oynamaya başladığında 20 yaşındaydı görünüşünde fark olması çok normal bence.

  Edit: (yazar: dorothy) ye ian konusunda katılıyorum. Birlikte rüya çift gibilerdi ayrılmak nina'yı kötü etkiledi bence de.

  23 mayıs 2020 14:05 23 mayıs 2020 14:11

  10. bir zamanlar sıkı bir tvd fanıydım. neredeyse nina diziden çıkana kadar da izledim. o zamanlar cuma günleri çeviri sitelere düşüyordu ve okuldan gelir gelmez koşa koşa dizinin başına oturuyordum. sonra da en yakın arkadaşımla kritiğini yapıyorduk :) hızlı yaşlandığı yorumlarına ben de katılıyorum. belki genetiktir. belki de yaşam tarzı ya da alkol kullanımıyla ilgilidir ama bildiğim kadarıyla sporla da bayağı haşır neşir bir kızımız. sağlıklı yaşıyor gibi de görünüyor.

  neyse, efenim tvd dönemini göz alarak diyorum ki gerçekten su gibi sözünün karşılığıdır. sözlükte sık sık "kahverengi saçlı, kahverengi gözlü saçlı sıradan biri işte", "her yerde bunlardan var" sözünü tek başına çürütebilir. bir de inanır mısınız kendisi esmer olmasına rağmen (!) çok güzeldir :) fiziği de gerçekten çok güzel. ian'la ayrıldıklarında ben de sevgilimden ayrılmış gibi hissetmiştim. o zamanki dedikodulara göre ian evlenmek istemiş fakat nina yanaşmamış deniyordu. o zamanlar nina'ya çok sinirlenmiştim, çocuk kafasıyla. kaç yıldır sevgilisiniz seviyorsan niye evlenmiyorsun ki diyordum. ama büyüyünce anladım. ikisi de hayatlarının başka evrelerindelerdi. yaş farkı da vardı aralarında. nina daha yeni yükselişe geçmişken evliliği düşünmemesi mantıklı geliyor. ama nedense sonra bu kararından biraz pişman olmuş olabilir gibi geliyor. tvd sonrası dişe dokunur bir projesi de olmadı, düzenli bir ilişkisi de.

  yine de ailesi ve arkadaşlarıyla mutlu gibi görünüyor. her zaman kalbimizdesin katherine pierce ...

  24 mayıs 2020 01:22