sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. güzelliğe dair algımızın ne kadar çarpıtılmış ve sapkınlaşmış olduğunu en dürüst, en iğrenç haliyle gözümüze sokan muhteşem dizi. estetik ameliyatlar sansürlenmeden gösteriliyor, seks en müstehcen haliyle yayınlanıyor, toplumun bozulmuş ahlakına ışık tutuluyor.

  (link: http://www.youtube.com/watch?v=txx5LzL6dQg dizinin giriş videosu) bile dizinin anlatmak istediklerini özetliyor. birbirinin aynısı bedenler; klonlanmış, kopyalanmış gibi birbirinin taklidi vücutlar. "make me beautiful" diyor videonun şarkı sözlerinde, "beni güzelleştir".

  a Perfect soul (kusursuz bir ruh)

  a Perfect mind (kusursuz bir zihin)

  a Perfect face (kusursuz bir yüz)

  A perfect lie. (kusursuz bir yalan)

  12 ocak 2014 22:48

  2. iki aşmış plastik cerrahın hastalarına yönelttiği " tell me what you don' t like about yourself " sorusundan sonra gelişen olaylarla örülmüş ilginç dizi. her bölümde farklı bir hastanın durumu incelenir, güzel mesajlar verilir. ama ben mesaj almak için izlemezdim bunu zira konuları günlük hayatta sizin benim karşılaşacağımız durumlarla pek karşılaştırılabilir şeyler değil.

  ben bu doktorların yerinde olsam yan tarafa bir deli manyak hastanesi açar, hastaları duruma göre aşağıdaki gerekçelerle hemen yandaki kliniğe havale eder, asıl parayı ordan kırardım.

  - " abla taş gibi hatunsun, beni çirkinleştir diye bıçak altına mı yatılır ya. te allaam! "

  - " güzel kardeşim pipini uzatalım istiyorsun o tamam da, kendi kendine (gbkz: blowjob) yapabilesin diye pipi mi uzatılırmış! atın bunu da yan tarafa. "

  bölümleri ciddi ciddi yukardaki gibi ilginç hastaları inceler. ibretliktir vesselam.

  14 ocak 2014 14:47

  3. genç kızlığımın deli dizisi .

  her bölümünü pazar gecesi ağzım açık bir şekilde izlerdim. christian hastasıydım tabi, o ne karizmadır arkadaş. yıllar sonra yetmedi birde netten izledim tamamını. tabi vermek istediği mesajlar dizinin büründüğü görünümden çok daha derindir. modern zamanla dalga geçer, güzellik algısını alaşağı eder. ama herşeyden öte christian=niptuck :D

  14 ocak 2014 19:53

  4. Her bölümde o bölüme özel enteresan bir vakanın bulunduğu, Türk ekranlarında gösterilmeye münasip bulunanların doktorlar dizisi tarafından araklandığı efsane bir dizidir.

  Julia karakterinden ölesiye nefret ederken kimber'i çok sevmiş ve yaptıklarını çok insani bulmuşumdur. En sevdiğim sezonu da "the carver" in olduğu sezondur.

  9 eylül 2014 22:28

  5. Benim en sevdiğim dizilerden biridir, hani hafızanızı silinip yeniden heyecanla izlemek istediğiniz şeyler vardır ya!.. bu da benim için aynen öyle... diziden bir alıntıyı yazıyorum aşağıya:

  en sevdiğim sezon kapağının görseline de en alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Beauty is a curse on the world. it keeps us from seeing who the real monsters are.

  Güzellik, Dünya'nın bir lanetidir. Gerçek canavarların kim olduğunu görmemizi engeller.

  (link: http://www.1zoom.ru/big2/70/160079-aleni.jpg Nip Tuck)

  5 şubat 2016 11:25

  6. az önce finalini izlediğim muhteşem ötesi bir dizi. Fringe bitince bir boşluğa düşmüştüm yine aynı hisse sahibim tebrikler.

  Bir çok konuyu ele almıştır siz diyin ensest ben diyim aile şiddeti,eş değiştirme vs. eğer yeni bir dizi arayışındaysanız ve bir bağ kurma ihtiyacınız varsa izleyin. Keşke bir hafızam silinse baştan başlasam. O kadar güzeldi.

  14 kasım 2016 18:28

  7. izlerken güzellik algısı başta olmak üzere pek çok olaya farklı bir bakış açısıyla bakabilme imkanı veren bugüne kadar izlediğim kesinlikle en farklı diziydi . christian troy ve sean mcnamara gelmiş geçmiş televizyon tarihindeki en iyi ikiliydi bence. iki karakterin günlük hayatları üzerinden kurulan olay örgüsü, her sezon farklı şekillerde öne çıkan yan karakterleri ve dinlemekten hiç bıkmadığım müzikleriyle hafızama öyle bir yerleşti ki silinmesi kolay kolay mümkün değil.

  14 kasım 2016 19:11

  8. Bir zamanların efsane dizisi. Bir süredir 2.ye izliyorum tekrar bitirmeye kararlıyım zaten dizi içine çekiyor izleyiciyi. Müzik seçimleri de çok iyi. Söylenecek çok şey var aslında. Belki bir ara düşüncelerimi toparlar editlerim. Herkese tavsiye ederim bu diziyi. Müzik demişken dizinin bana kattığı bir şarkı var ki her dinlediğimde nedense yüreğimde bir yere dokunur. Sizin de seveceğinizi düşünüyorum. Şarkı: rufus wainwright-natasha.

  11 şubat 2017 01:38

  9. İnsanların gizledikleri yüzleri, duyguları; çarpık, sağlıksız ilişkiler ve toplum konularını rahatsız edici güzellikte işleyen dizi.

  11 şubat 2017 12:50

  10. Christian Troy gibi başta çok yüzeysel gözüken bir dizi karakterinin altını mükemmel şekilde psikolojik olarak işlemiş unutulmaz dizidir.

  11 şubat 2017 21:39