yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (6)
  • medya (4)

  1. Elimde essence longlasting eye pencil vardi 01 black fever vardi. Fakat onu surerken gozumu cikarmaktan korktugum icin bir kenara attim ve soyle guzel dagilan, yumusacik olan, akma kokma yapmayan, far altina baz olabilecek, goz icine kolay surulen kalici olan note kalemleri aldim. Fiyatlari 5 liraydi. Bende 01 black ve 06 mocha var. Siyah olani ust kirpik diplerime surup dagitmayi cok seviyorum. Uzerine far uygulamayida cok seviyorum. Fakat siyahi tum hoz kapagima degil sadece kirpik diplerime uyguluyorum. Mochayi ise kirpik diplerine, tum goz kapagima ve goz iclerime suruyorum. Yine onunda ustune far uygulamak favorim. Kalemlerle ilgili beni en cok sasirtan yumusacik olmalari. Essenceden sonra opup basima koyucam. Gorsel mevcut.

  3 şubat 2016 00:18

  2. Bende siyah olanı bulunan yumuşak yapılı göz kalemi.kesinlikle yağ gibi sürülüyor.göz kapağından asla akmıyor fakaat bende şöyle bir sıkıntı oluyor gözümün alt içine ten rengi üst içine bu siyah kalemi ne zaman sürsem bikaç saat sonra gözümün alt içinde gri bir kalem olmuş oluyor.ten rengi kalem mi bozuyor acaba dedim sadece gözümün üst içine sürdüm bu siyah rengi hop bikaç saat sonra altta.gözlerim çok fazla sulanıyor bence bu yüzden bana çok dayanmadı.ama gözünüz benimki kadar sulanmıyorsa bence çok başarılı bir kalem.diğer renklerini henüz deneme fırsatı bulmadım.

  3 şubat 2016 00:27

  3. Espresso rengi harika bir kahverengi,yumuşacık sürümü kalıcılığı herşey süper yalnız bahsedildigi gibi açmak bir işkence açtıkça kırılıyor çok yumuşak sürdükçe de ucu bitiyor keşke asansörlü olsaymış açıcam diye bitti gitti

  20 kasım 2016 15:45


  4. ucu inanılmaz derecede yumuşak bir yapıya sahip dolayısıyla sürer sürmez dağılıyor, ayrıca yağlı bir göz yapınız varsa kesinlikle tavsiye etmiyorum, sürdükten birkaç dakika sonra gözümün üst tarafına yapıştığını farkedip kullanmayı bıraktım, göz altlarındaki smokey görünüm için kullanılabilir.

  21 kasım 2016 11:38

  5. nedense benim beğenmediğim göz kalemi. çünkü sabitlenmiyor bende ve yeteri kadar siyah değil. üstelik hafif bir terleme, göz kapağında yağlanmada göz pınarlarından bakarak akıyor bende. o yüzden bir daha almayı düşünmüyorum. üstelik bir kere yere düşürdüm ve üç kere açmama rağmen hep kırık devam etti.

  20 eylül 2017 20:50

  6. Elimde 06 mocha ve 02 cafee renkleri var. Mocha sıcak bir kahverengi,dağıtınca sıcaklığı daha çok belli oluyor. far niyetine gözün dış köşelerine gelişigüzel sürüp parmağımla ya da fırçayla üzerinden geçiyorum. Sürümü çok kolay yağ gibi kayıyor ama çok bereketli değil. Cafee ise siyaha yakın bir acı kahve. Kirpik dibine kalem sür-dağıt olayını beceremediğimden hiç kullanamadım kendisini. Bu konuda tavsiyelere açığım.

  12 mayıs 2018 19:56

  7. benim de mocha rengine sahip olduğum yumuşak sürümlü göz kalemi. Normalde pek göz kalemi kullanan biri olmasam da note un bu kalemini baya beğendim. Yapısı yumuşak ve kolay dağılıyor. Ben kirpik diplerimin dış köşelerine doğru yoğun uygulayıp karıştırma fırçasıyla dağıtıyorum ve çok kolay gölgeli bir makyaj elde ediyorum. Göz içinde ve eyeliner olarak denemedim ama yapısı çok yumuşak olduğu için çok uzun saatler sabit kalacağını düşünmüyorum. Kirpik diplerine sürüp far gibi dağıtınca kalıcılığı bende baya başarılı oldu far bazı kullanmamama rağmen ama kuru ciltliyim bunu da belirteyim. Rengi sıcak kahve, çok koyu da değil açık da değil, hatta fırçayla dağıtınca kalemde durduğundan daha açık ve sıcak bir renge dönüyor. Dağıtması çok kolay olduğu için sevdiğim bir ürün oldu.

  1 ağustos 2018 12:20


  8. Mocha ve siyah renklerine sahip olduğum göz kalemi. Alerjik, sürekli sulanan gözlerime rağmen akma yapmıyor. Yumuşak yapısıyla kolayca sürülüyor ve renk olarak da tatmin ediyor. Alt kirpiklerimin üzerine nokta nokta sürüyorum bazen mocha rengini o bile dağılmıyor. Şimdiye kadar sahip olduğum göz kalemleri arasında f/p olarak en iyisi diyebilirim.

  7 ağustos 2018 14:05

  9. 09 Espresso rengine sahibim. Yumuşacık bir kalem. Sürümü oldukça kolay. Akma yapmıyor. Gözümün altına sürdüğümde alerji yaptı ama üst kirpik diplerimde bir sorun yaşamadım. Rengi koyu kahve. İçinde kızıllık bulundurmuyor. Kolay dağılıyor ama dağılırken pigmenti azalıyor.(gizlinot: Göz üstüne eyeliner olarak kullanmak isteyenler için.) Asansörlü değil. Fiyat/performans olarak fena değil diyebilirim.

  ilgili medya:
  1
  21 kasım 2018 21:42

  10. açık kahverengi gözlerimde yarattığı dramatik etkiye hayranım, asla akmıyor süper

  30 ocak 2019 11:28