2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (2)
  • medya (1)
2

1. çok sim annecim. nyx'in (bkz: mac strobe cream) 'e muadil likit bazı. yüzünüze baz olarak sürdüğünüzde gerçek anlamda petek dinçöz'e dönüşüyorsunuz. üzerine mat fondöten ve pudra geçmeme rağmen simler net gözüküyor. simler tüm fırça, sünger hepsini kapladı. çok büyük olmasalar da yer gök sim. bu kadar simi bir arada hiç görmemiştim.

baz olarak fena değil, makyajı tutuyor ancak yüz kusurlarını belli ediyor. şöyle bir artısı var: karma ve hassas ciltli olsam da özel olarak yağlandırmadı ve herhangi bir reaksiyona sebebiyet vermedi.

Yüzde tek başına fondöten sürmeden de kullanılamaz çünkü teneke adama dönüyorsunuz.

Highlighter olarak fena değil, fondöteni kaldırmıyor ancak çok sim ve benim yüzümün pürüzsüz olmaması sebebi ile kusurları çok belli etti.

kısacası düğün nişan dışında kullanılmayacaklar çekmecesine gitti maalesef. belki çok loş bir mekana, ne biliyim zifiri karanlık bir yere gidilecekse güzel etki verebilir, karanlıkta parlarsınız. gün ışığında bunu sürmek cayır cayır nişan / kınadan çıktım geldim gibi bir durum yaratabilir.

Adıyla müstesna ‘away we glow’.

ilgili medya:
1
22 temmuz 21:50 22 temmuz 22:41

3

2. fondotenime karıştırarak kullanıyorum aydınlık görünüyor ancak o istediğim ıslak görünüm hiç yok. Aldım bi kere amaaaan bitsin cokta göze batmasın diye düşündüğüm için minik pıtırcıklar halinde fondotenin üzerine kullanıyorum. kalıcılıgı yok denecek kadar. bir daha alır mıyım ? bence hayıııır.

23 temmuz 09:49