4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (1)

1. online'a sonunda düşmesi ile bir adet aldım. bugün denedim aşırı doğal bir aydınlatıcı yalnız fondoten pudra vs gibi ürünler kullanmadığımdan mı bilemedim bi yağlılık hissediyorum elmacıklarımın üstünde. ama yine de çok tatlış bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

17 kasım 2017 13:34

5

2. Yüz parlatıcısı olarak geçen , gerçekten de öyle duran canım aydınlatıcım. Bi hevesle alıp gelir gelmez elimle deneyip e bu belli olmuyor? Deyip beğenmemiş aynı gün satışa koymuştum. Ertesi gün makyaj yapınca bi de yüzümde deneyeyim dedim. Parmağımla iyice ısıratak alıp elmacık kemiklerime parmağımı dokundurarak yaydım. Ürün stick formda olduğu için direkt cildime sürersem fondötenİ kaldırabilirdi çünkü. Yüzüme sürdüm ve 5 dk boyunca sadece elmacık kemiklerimi izledim. İnstagramda makyaj yapanların aydınlatıcılarını göstermek için kafalarını sağa sola sallama hareketi var ya , onu yapıp durdum ben bile inanamadım. O kadar gözüm alışmış ki simli aydınlatıcıya bu nasıl böyle güzel oldu diye hayret ettim. İçinde hiç sim yok, yapısı yumuşacık ve sürüldüğü yeri inanılmaz parlatıyor hayran kalıyorsunuz. 1 haftadır hep bunu kullanıyorum. Bir iki kere baz gibi kullanıp üstüne ya mac soFt AND gentle ya da double glam kullandım , ama en en güzeli yalnız başına uygulayıp o simsiz ışıltıyı görmek oldu benim için. Tek eksisi kalıcılığı. 3 saat ancak dayanıyor. Ama stick Formda olduğu için kolaylıkla gün içinde taşınıp tazelenebilir diye düşünüyorum. Bebeğimsin dose Of dew!

16 mart 20:06 16 mart 20:07

3. glossier haloscope quartz'ın hesaplı muadili olarak gösterilen ürün. ikisi de stick formda, pembemsi ve en önemlisi simsiz. oldukça doğal duruyorlar. haloscope glossier'in satıldığı ülkelerde çok popüler oldu ama nyx'in ürünü de aynı sonuçları veriyor.

16 mart 22:05 17 mart 17:21