yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (9)
  • medya (3)
  5

  1. Bende follow back rengi var. Serinin istediğim rengi Türkiye'ye gelmemişti. Kokusu güzel, yapısı ne çok ince ne çok kalın. Yapış yapış hissiyatı yok. Bu yapıdaki ürünler gibi kalıcılığı pek yok, tazelemeniz gerekiyor. Dudakta duruşu güzel. Camsı ve daha dolgun gösteriyor. Ambalajında simli gibi görünüyor ama dudakta sim sim görüntüsü yok. Tek sürdüğümde renk vermiyor. Şeffaf gloss sürmüşüm gibi duruyor. Lip tint üzerine de denedim bu şekilde de kullanılabilir hem de kuruluk hissiyatını alıyor. Ben ürünü sevdim, fiyat konusuna bir şey diyemiyorum artık. İndirimde alınabilir.

  (yazar: karepamuk)'un uktesiydi.

  ilgili medya:
  1
  20 nisan 2023 12:32

  2. Ürünün harika bir yapısı var. hiç yapış yapış değil ve dudakları çok iyi nemlendiriyor. kokusu da çok güzel. Dudak yağı diye geçiyor ama daha çok gloss gibi yağdan daha yoğun bir yapısı var.

  26 nisan 2023 13:37

  5

  3. Nyx'in çok ilgi gören dudak yağı serisi. gördüğüm kadarıyla ülkemizde de yurtdışına nazaran yüksek fiyatlı olmasına rağmen kapış kapış gidiyor. gerçi kimseye bir lafım yok, ben de merak ettiğim renklerden birini görür görmez aldım ve ben aldıktan sonra stok dışı oldu.(gizlinot: wow)

  içinde 4.8 ml ürün bulunuyor. Benim en merak ettiğim renkler that's chic ve status update idi, status update'i getirmeyeceklerini sanıyordum ama bir başka renkle birlikte eklemişler. that's chic'i göremeyince bunu hemen aldım tabii. içinde hafif kızıllık bulunan, dudakta neredeyse soğuk duran simsiz bir kahverengi. fenty'nin hot chocolit gloss'una muadil olduğu söyleniyordu fakat ona göre biraz koyu kalıyor. bu tip dudak ürünleri neredeyse hep pembe veya kırmızı renkli olduklarından dolayı diğer tonları o kadar dikkatimi çekmemişti. çok pigmentli bir ürün değil, promo fotoğraflarında olduğu gibi dehşet verici bir şekilde dudak çizgilerine dolma vs yok. muhtemelen o fotoğraflarda bolca uygulanmış. tombik bir doefoot aplikatörü var ancak biraz zor bir şekilde çıkarılıyor şişenin içinden. zannediyorum az miktarda ürün gelmesinin sebebi de bu. akıllıca aslında çünkü yapısı itibarıyla ağdalanmayan, daha akışkan bir ürün. akıtma yapmasının önüne şişenin ağzını dar, aplikatörü tombik tutarak geçmişler. yapısı kalın diyenler olmuş, çisem çakır newsfeed rengini böyle yorumlamıştı sanırım. ben öyle bulmadım, son derece ince bence. konforlu buldum ve hoşuma gitti. nemlendiriyor da. sildikten sonra rengi çok hafif kaldı benim dudaklarımda ama tabii ki kalıcı olacağını, yemek yemeye dayanacağını sanmam. rengi de farklı, beğenerek kullanacağımı düşünüyorum. ben 223 ₺'ye trenyol'da bulunan l'oreal satıcısından aldım, normalde daha da pahalıydı, nyx'in uçup giden fiyatları karşısında zaten ne diyeceğimi bilemiyorum artık. yurtdışında sadece 9 $ diye reklamı yapılırken insanın yüzüne acının tatlı gülümsemesi oturuyor.

  değinilmesi gerektiğini düşündüğüm önemli bir nokta da kokusu. meyveli parfümümsü bir kokusu var ve çabuk gidiyor fakat kendisini başlarda hissettiriyor. hassas olanlar dikkat etmek isteyebilirler.

  28 nisan 2023 15:24 30 nisan 2023 17:55


  4. Yapısı çok yoğun. Ne yağ ne lipgloss diyemiyorum bu yüzden. Bendeki rengi status update ve severek kullanıyorum. Gerçeken kahverengi herhangi bir pembelik yok.

  12 haziran 2023 13:52

  5

  5. girdim beğenilince fark ettim bu yaz birkaç tane çok beğendiğim ürün hakkında hiç girdi yazmadığımı. status update rengi elimde olan, that's chic rengini de bir süre önce dayanamayıp aldığım seridir. bu rengi kesinlikle favorim oldu. herkesin bayıldığı kadar var. çok tatlı pembe-mürdüm bir renk, serideki en soğuk alt tonlu renk aynı zamanda. ben pigmentasyonunu yoğun, yapısını hafif buluyorum hatta bence gayet hafif olan maybelline lifter glossların yanında bile bence hafif kalmıştır. that's chic pigmentasyonunu saatler sonra bile epeyce bırakıyor dudakta ve yoğun lip glossların yaptığı gibi dudağınızda film gibi bir tabaka oluşturmadan bunu yapıyor. dudak kalemiyle bile kullanmaya gerek duymuyorum, tek başına dudağı o kadar muhteşem gösteriyor ki zaten...

  22 eylül 2023 22:18

  5

  6. Nyx'in dudak parlatıcı ile dudak yağını birleştirdiği ürünü. Bende that's chic ve newsfeed rengi var. 

  That's chic daha mürdüm/vişne tonlu, newsfeed nötr alt tonumda baya kırmızı durdu. Yapısı biraz kalın, şişeden almakta zorlanıyorum ama dudakta güzel dağılıyor. Allık gibi de kullanılır mı diye denedim ama yanakta rengini pek vermedi. Kalıcılık başarılı, parlaklık çok güzel, tek olumsuz yanı rüzgarda çok hafif saç yapışabiliyor. Fiyatını hak ediyor diyemem yalnız, birini indirimli aldığım halde indirimli fiyatları bile pahalı. Trendyol loreal mağazasından Newsfeed'i 27 temmuz'da 289 tl'ye almışım, that's chic'i ise 8 Ağustos'ta 369 tl'ye almışım. 

  Watsons mağazalarında asla bulamıyorum, ya rengi yok ya indirime girmiyor, online'da stok zor bulunuyor. 

  22 eylül 2023 23:10

  4

  7. Status update rengine sahibim. Evet bence de içlerindeki en güzel renk budur. Havalı güzel bir kahve. Elimde clinique Black honey lip gloss da var. Tam muadil değiller ama benzer etkiyi yaratıyorlar. Bence gerçekten güzel bir gloss ve aynı zamanda dudak yağı.

  Paketlemesi albenili ve genç nesle hitap edecek şekilde. Fakat nyx in Türkiye fiyatları gereksiz pahalı maalesef, ben de indirim döneminde satın aldım. Black honey ye göre daha hafif yapılı. Alacaksanız ya bu rengini ya da ismini hatırlayamadığım mor olan rengini alabilirsiniz çünkü diğerleri her markada olan klasik renkler.

  Edit: mor rengin ismini sonunda hatırladım.(gizlinot: Lol) That's chic.

  11 ekim 2023 14:09 15 ekim 2023 20:45


  5

  8. Status update rengini indirimlerde edindim ve bugün deneme fırsatım oldu. Ambalajının yeşil rengini sevmesem de ürünün yapısı harika, övüldüğü kadar varmış. Rengine de bayıldım, kahve saçlı iseniz çok iyi duruyor. Dalga dalga olmayan, cam gibi parlak bir lip oil. Fiyatı bence çok yüksek ama indirimde denk getirilirse size uyan bir rengini edinirseniz pişman olmazsınız.

  8 kasım 2023 18:37

  5

  9. Status update, that's chic ve scrollin' renklerini yeni aldım ve Üç rengi de çok beğendim süslüler. Favorim status update oldu, dudakta çok güzel hafif ve doğal bir renk bırakıyor. Üç rengin de her ten rengine gideceğini düşünüyorum, hem çok kolay renkler hem de sheer yapıdalar yani vinyl ruj gibi değiller. Mesela maybelline lifter glosslarda bazı renkler (stone mesela) opağa yakın renk verir bunlarda öyle bir durum yok.

  İsimlerinin oil olması biraz salakça çünkü bunlar gloss. Oil gibi dudakta varla yok arası kaygan bir tabaka yaratmıyorlar, çok kalın olmayan bir gloss yapısındalar. Yine lifter gloss ile kıyaslarsam lifter'dan biraz daha ince yapıdalar ama o yapış yapış olmayan, hafif tacky, dudağı 'tutan' hisse sahipler, yağ gibi incecik ve kaygan değiller. Ben o hissi hiç sevmem ve glosstaki o dudağa tutunma hissini isterim, o sebeple sevindim isimlerindeki 'oil' meselesiyle alakalarının olmamasına.

  Kalıcılık gloss kalıcılığı, saatler beklemeyin. Ben üçüncü saatte tazeledim çünkü nemli görüntüsü çok azalmıştı, ancak dudağımdaki gloss hissi ve nemli tutuş sürüyordu yani o açıdan kuru dudaklıları sevindirecektir. 

  Ben çok sevdim, düşünene Öneririm. ambalajları da içi kırmızı tonlarında ürün, dışı yeşil tam yılbaşı kutusu falan yapıp içine eklemelik tonlarda. 

  5 aralık 2023 18:20 6 aralık 2023 17:34

  5

  10. 12 saate kadar nemlendirme vaadi olan, içeriğinde böğürtlen yağı, ahududu yağı ve skualen bulunan dudak yağı.

  Yağısı çok yoğun. Aplikatörü doe foot denilen türde ancak büyük kesinlike. Bu yüzden şişeden ürünü çıkarmak çok zor ve çok az miktarda ürün geliyor ben genelde 2 defa batırmak zorunda kalıyorum.

  Bende missed call ve that's chic renkleri var.Genel anlamda güzel yapışmıyor, nemlendiriyor.

  Çok fazla renk vermiyor o yüzden bazı renkleri dudakta çok benzer duruyor. Renkleri çok farklı ve aman aman değil. Piyasada da bir sürü daha ucuza alternatif varken bütçeyi zorlayıp alınması gereken bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Ama almak isteyen olursa pişman olmaz kesinlikle.

  ilgili medya:
  2
  7 şubat 17:29