0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. çook geç tanışmışım bu kremle. kuzenimin cildi çok yağlıydı ve yıllardır sivilceleri bitmiyordu. benimde yüzümde bir kaç tane çıkmıştı görünce sürdü beklettim baya çıkması biraz zor oldu ama çok memnun kaldım. cilt lekeleri içinde kullanıp memnun kalan tanıdığım var. cildi yağdan arındırması çok iyi özellikle sabah benim gibi yağlanmış bir ciltle uyanıyorsanız. gece sürüp yatıp sabah durulamayı düşünüyorum pazartesi ilk işim eczaneye koşup birkaç tane almak.

9 temmuz 2016 22:24

2. Eczaneden 10 TLye aldığım ürün. Kokusu rahatsız edici ama ondan daha rahatsız edici olansa asla elinizden yüzünüzden çıkmıyor olması. İlk aldığımda 3 kez tüm yüzüme sürüp yattım ama sabah çıkarmak için o kadar uğraştım ki yüzüm kıpkırmızı ve pütür pütür oldu. Ondan sonra sadece sivilcelerimin üstüne sürdüm. Sivilceyi kurutmaktan çok içindeki iltihabı dışarı çıkarıyor. Yani başı çıkmamış sivilceye sürerseniz sabah başı çıkmış beyaz bi sivilceye dönüşmüş olur.

12 ağustos 2016 20:40

3. faydaları yüzünden berbat kokusuna kesinlikle katlanılır. her gün kullanıma uygun olmadığını düşünüyorum ama kuru ciltler için 10 günde 1, yağlılar için haftada 1 bence yeterli. sivilceleri mucizevi şekilde bir anda öldürmüyor fakat düzenli kullanımda cildin dengesini oturttuğu için azaltıyor.

bence en önemli özelliği hassas ciltleri yatıştırma, kızarıklık ve irritasyon engelleyici olması. şahsen çok kez stres, kötü beslenme, alkol, yanlış cilt ürünü vb sebeplerden cildimde alevlenme yaşadım hepsinde elim oksizinc kreme gitti. hızlıca sonuç aldım. ister maske yap 20 dk beklet temizle. ister çok çok az alevlenen yerlere sür.

kısaca banyo dolabınızda elinizin altında bulunsun, saçmalamazsanız asla zararı yok. düzgün kullanırsanız faydası çok. fiyatı ve kullanım süresi de çok makbul.

13 ekim 2016 22:57


4. Temizlenmesi zor ve duzgun temizlenmediginde de sivilce yapiyor bence. Ama cildimi ertesi sabah uyandığımda isiltili buldugum iyi geldiğini hissettiğim icin bittikce alip kullanmaya devam ederim. Çıkarmak icin ne kullanabilirim pamuk maden suyu disinda önerisi olan varsa alirim susluler

18 aralık 2016 18:31