yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (15)
  • medya (3)

  1. henüz denemedim ama etrafımda gördüğüm kadarıyla özellikle sigara içenler için en güzel ev tipi beyazlatma ürünü. hem doktorda hem evde kullanılabilen farklı farklı ürünleri var, diş macunluarı vs gibi yan ürünleri de var. çevremde kullanan iki üç arkadaşım resmen lamine yaptırmış gibi oldu pırıl pırıl bembeyaz yaptı dişlerini.

  bu ürünlerin diş doktorunuza danışmadan kullanılmaması gerekiyor, hassas diş eti vs gibi sorunlarınız varsa uygun olmayabiliyor. bi kontrolde sorup, hatta doktorda başlanıp evde devam edilebilir. sonuçları ciddi ciddi çok güzel.

  30 ocak 2015 11:37

  2. market diş macunlarına artık eliniz gidemeyecek bu macunun verdiği temizlik hissini ve ferahlamayı hissettikten sonra, beyazlatma etkisi uzun sürelidir, farklı macunlarla dişleri törpülercesine fırçalamak yerine, nazikçe temizler, beyazlatır, aşındırıcı özelliği en düşük diş macunlarından biridir, tüpten gelen keskin nane kokusu fırçalama sonrası hoş bir tat bırakır nefesinizde, olmazsa olmazlardan biri oluverir.

  7 ocak 2016 11:10

  3. Dişi aşındırmadan beyazlatır. sigara ve alkol kullanmıyorum. kahve ve çay tüketimim de minimum seviyededir; ancak alerjik astım nedeniyle sretide, relvar vs gibi sürekli inhaler kullanımı dişlerimi sarartıyor malesef. Bu sebeple beyazlatma özelligi olan diş macunu tercih ediyorum. Bu güne kadar denediğim ve memnun kalarak devam ettiğim iki üründen birisidir. ( diğeri arm and hammer ) dönüşümlü kullandiğım zaman diğer beyazlatma vaadi olan macunlardan( signal white now, colgate optik beyaz) farkını net olarak anlayabiliyorsunuz. aşındırmayı minimumda tutarak dişi beyazlattığını düşünüyorum. ( splar extreme white beyazlatması az ve hassasiyete neden oldu bende mesela ) Keskin bir nane kokusu olmasına rağmen yapaylık değil de ferah bir nane tadı veriyor fırçalama sonrasında. Ve ferahlığı uzun süre kalıyor.

  11 aralık 2018 22:18 11 aralık 2018 22:19


  4. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum kesinlikle çok güzel beyazlatma etkisi var. Öncelikle dişlerim yapı olarak beyaz ve parlak. Son zamanlarda (gizlinot: Bir buçuk aydır) sararmaya yüz tutmuştu. Ancak ilk kullanımda farkını gördüm. Birkaç kullanım sonrasında ise önceki halinden bile daha beyaz oldu dişlerim. Yapısı jel gibi, nane kokulu. Aşındırmıyor, hassasiyet yapmıyor. Elimde çok sevdiğim marvis diş macunlarım var arada onları da kullanıyorum.

  Özetle tavsiye edebileceğim, gerçekten beyazlatma etkisi olan bir diş macunu oldu benim için.

  11 aralık 2018 22:43

  5. Diş doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladığım diş macunudur.Diş beyazlatma işlemi yaptırmıştım 2 seans sonrasında kullanmaya başladım ve de inanılmaz memnun kaldım.Naneli kokusu kutusunun dışından bile duyulabilecek düzeydedir.Fiyatı diğer macunlara göre pahalı da olsa etkisi daha iyidir.

  3 eylül 2019 18:09

  3

  6. beyazlatma etkili diş macunu arayışlarımın hepsinde son durak bu macun oldu. hep tüm işaretler onu gösterdi. ben de bu kadar insan yanılıyor olamaz diye 78 lirayı bayıldım bu macuna(gizlinot: swh). beyazlatma etkisini henüz göremedim tabi ilk kez kullandığım için. ama o nane kokusu, ferahlama etkisi dediğiniz bildiğiniz ilaçlı babaanne merhemi kokusu be kızlar... hiçbiriniz de yazmamışsınız aşkolsun valla. sadece süslü değil hiçbir yerde göremedim böyle bir yorumu. bi ben mi rahatsız oldum bu kokudan anlayamadım gerçekten. beyazlatıcı etkisini görebilmek için (gizlinot: asla 80 lira verdiğim için değil) deneyeceğim mecbur bitene kadar. ama bir daha da almam. o koku ne öyle anacım. tövbeler olsun

  9 temmuz 2020 14:36 9 temmuz 2020 15:31

  3

  7. Beyazlatmadan daha cok lekelere iyi geliyor ve lekelenmeyi onluyor. Kalici ve daha etkili bir macun olarak curaprox white is black oneririm.

  10 temmuz 2020 01:57


  5

  8. daha önce yaptırdığım ev tipi beyazlatmada doktorumun verdiği ürün, memnun kalmıştım. şu anda da diş macununu kullanıyorum. şimdiye kadar kullandığım beyazlatıcı macunlar içinde tek gözle görülür fark gördüğüm macun.

  10 temmuz 2020 08:39

  4

  9. Ev tipi beyazlatıcısı ile diş macununu uzun süre kullandım. Annemin karbonat tavsiyesine kulak asmayıp ciddi bir bütçe ayırıp düZenli kullandım. Piyasada daha iyi beyazlatan bir ürün de bulamadım. Ama buna daha fazla para harcamak istemediğim için burun kıvırdığım karbonatı kullanmaya başladım ve sonuç aynı. yalnızca karbonat daha az kalıcı.

  Buna ayıracak bütçesi olmayanlar karbonatı denemeli bence

  10 temmuz 2020 10:29

  10. rastlantı mı bilmiyorum ama bu diş macunuyla dişimi fırçaladıktan sonra şiddetli ağrıyan dişimin ağrısı geçti az önce(gizlinot: ??????? ). jel formlu nane aromalı bir diş macunu temizlik hissiyatı beyazlatması güzel kokusu bir acaip kas gevşetici merhem gibi kokuyor. fakat yoluma yine (bkz: splat diş macunu) ile devam etmeyi düşünüyorum bitince.

  13 ağustos 2020 01:11