sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (5)
 • oylar (0)
 • medya (1)

1. henüz denemedim ama etrafımda gördüğüm kadarıyla özellikle sigara içenler için en güzel ev tipi beyazlatma ürünü. hem doktorda hem evde kullanılabilen farklı farklı ürünleri var, diş macunluarı vs gibi yan ürünleri de var. çevremde kullanan iki üç arkadaşım resmen lamine yaptırmış gibi oldu pırıl pırıl bembeyaz yaptı dişlerini.

bu ürünlerin diş doktorunuza danışmadan kullanılmaması gerekiyor, hassas diş eti vs gibi sorunlarınız varsa uygun olmayabiliyor. bi kontrolde sorup, hatta doktorda başlanıp evde devam edilebilir. sonuçları ciddi ciddi çok güzel.

30 ocak 2015 11:37

2. market diş macunlarına artık eliniz gidemeyecek bu macunun verdiği temizlik hissini ve ferahlamayı hissettikten sonra, beyazlatma etkisi uzun sürelidir, farklı macunlarla dişleri törpülercesine fırçalamak yerine, nazikçe temizler, beyazlatır, aşındırıcı özelliği en düşük diş macunlarından biridir, tüpten gelen keskin nane kokusu fırçalama sonrası hoş bir tat bırakır nefesinizde, olmazsa olmazlardan biri oluverir.

7 ocak 2016 11:10

3. diş beyazlatmada uzman marka. diş macunlarının üstüne tanımıyorum, beyazlatma jelleri de muazzam diyerek tanımımı yapmış olayım.

zamanında balya balya girdi yazmıştım bu başlığa ama bir ara sıradan girdilerimi silmeye başladığım süreçte o da gitmiş.

kısaca özet geçiyorum önceki girdiyi, ortodonti tedavimi yapan diş hekimimle arkadaş olduktan sonra kendisi bana "beyazlatmayı burda yapmayalım, diş kalıbı çıkarayım ben sana, opalescence'in jellerinden kullan, burda yapacağımız işlem de aynı şey, sadece 5 katı para vereceksin." demişti. hatta kendisi beni normalde beyazlatma setini satın aldıkları ecza deposuna yönlendirdi. %16'lık olanından kullanmıştım ben yaklaşık 2-3 ay, yanında yine opalescence diş macunuyla birlikte. kemik rengim sarı, o süreçte sigara içiyordum, günde 5-6 kupa kahvem vardı ve düzenli şarap tüketiyordum. ona rağmen diş rengim ciddi anlamda açılmıştı ve çok memnun kalmıştım. başlarda dişlerinizin uçlarında beyazlaşmaları, hatta yamalı görüntüyu farkediyorsunuz ancak zamanla eşitleniyor. diş hekimime de sürekli danışarak gittim ben tabii, habire fotoğraf atıp "burası beyazladı, burası beyazlamadı, n'apıcam şimdi ben?" diye paniklediğim çok oldu. sonra bıraktım kullanmayı, eski sarılığına dönmedi ama sarardı tabii yine, artık sigara kullanmasam da şarap, kahve, kola vs dişleri çok lekeliyor. sarılık artık takıntı haline gelmeye başladı bende, o yüzden internetten %35'liğini aldım.

son bir haftadır %35'lik olanını kullanıyorum yine aynı diş hekimi arkadaşımın onayıyla. bu sefer beyazlama ilk birkaç günde bile, %16'lığa nazaran çok çok belirgindi. ama öyle gerçekten diş hassasiyeti oluşturuyor. %16'lık olanı aylarca kullandım, çok soğuk birşey içmedikçe sızı yapmazdı örneğin ve hassas dişler için olan diş macunlarından kullandığımda o sızıyı da hissetmezdim. ama bu sabah "dişlerim dökülüyor galiba" diyerek kalktım yataktan. tüm gün inanılmaz bir diş ağrısı çektim, ağzımdan aldığım her nefes işkence gibiydi. arkadaşım 35'liği haftada 1 kullanmamı söyledi o yüzden.

dişlerimi beyazlatacağım diye benim gibi ağrıdan beyniniz dönmesin.

7 kasım 2018 02:49

4. Dişi aşındırmadan beyazlatır. sigara ve alkol kullanmıyorum. kahve ve çay tüketimim de minimum seviyededir; ancak alerjik astım nedeniyle sretide, relvar vs gibi sürekli inhaler kullanımı dişlerimi sarartıyor malesef. Bu sebeple beyazlatma özelligi olan diş macunu tercih ediyorum. Bu güne kadar denediğim ve memnun kalarak devam ettiğim iki üründen birisidir. ( diğeri arm and hammer ) dönüşümlü kullandiğım zaman diğer beyazlatma vaadi olan macunlardan( signal white now, colgate optik beyaz) farkını net olarak anlayabiliyorsunuz. aşındırmayı minimumda tutarak dişi beyazlattığını düşünüyorum. ( splar extreme white beyazlatması az ve hassasiyete neden oldu bende mesela ) Keskin bir nane kokusu olmasına rağmen yapaylık değil de ferah bir nane tadı veriyor fırçalama sonrasında. Ve ferahlığı uzun süre kalıyor.

11 aralık 2018 22:18 11 aralık 2018 22:19

5. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum kesinlikle çok güzel beyazlatma etkisi var. Öncelikle dişlerim yapı olarak beyaz ve parlak. Son zamanlarda (gizlinot: Bir buçuk aydır) sararmaya yüz tutmuştu. Ancak ilk kullanımda farkını gördüm. Birkaç kullanım sonrasında ise önceki halinden bile daha beyaz oldu dişlerim. Yapısı jel gibi, nane kokulu. Aşındırmıyor, hassasiyet yapmıyor. Elimde çok sevdiğim marvis diş macunlarım var arada onları da kullanıyorum.

Özetle tavsiye edebileceğim, gerçekten beyazlatma etkisi olan bir diş macunu oldu benim için.

11 aralık 2018 22:43