yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (3)

  1. (yazar: mystique) uktesi.

  sanıyorum ki rusya sibirya bölgesi menşeili organik içerikli saç, banyo ve vücut ürünleri üreten markadır.

  icea, ecocert, cosmos standart ve bdih sertifakalarına sahiptir. 

  hayvanlar üzerinde deney yapıp yapmadığıyla alakalı ambalaj üzerinde ve websitesinde herhangi bir ibare, açıklama göremedim.

  websitelerini acilen yenilemeleri gerektiğini düşünüyorum çünkü ne ürün bilgilerine ulaşılabiliyor ne de online shop'a.

  banyo, el, vücut ürünleri de bulunmasına rağmen gratislere sadece hindistan cevizi & shea yağlı, avakado & ballı ve argan & amlalı olmak üzere 3 çeşit şampuan, saç kremi ve saç maskeleri gelmiş.

  saç kremi ve şampuanlar pompalı plastik şişede, saç maskeleri ise kavanoz kutuda bulunuyor. yalnız kavanozun kapağını açtığınızda herhangi bir koruyucu kapak ya da jelatin göremiyorsunuz. yani herhangi biri tarafından mıncıklanmış olabilir. o yüzden maskelere güvenemedim. zaten saç maskesi ve saç kremlerinin içerikleri birebir aynı. müşteriyi mi yiyorlar yoksa oran olarak içeriklerde bir farklılık var mıdır bilemiyorum.

  indirimde 17 tl'ye avokado & ballı saç kremini edindim ve 1 haftadır kullanıyorum. içeriği gerçekten çok temiz ve silikon barındırmıyor. saçlarımda herhangi bir işlem ve boya olmadığını belirtmek isterim. saçları çok güzel yumuşatıyor ve elektriğini alıyor. işte bu yüzden de saçı çabuk yağlandırıp söndürebiliyor. her gün saçımı yıkadığım için çok sorun etmedim ama yağlı ve ince telli saçlara sahip süslüler tercih etmese daha iyi olacaktır. belli belirsiz hafif bir kokusu var. saçta koku bırakmıyor yani ben sadece şampuanımın kokusunu alıyorum duştan sonra. pompalı ambalajını da gayet kullanışlı buldum. içerik-performans-fiyat bakımından beni memnun eden bir ürün oldu.

  edit: ürün ambalajı arkasında menşeinin estonya olduğu yazıyormuş fark etmemişim. teşekkürler (yazar: new dude)

  ilgili medya:
  2
  12 eylül 2019 15:49 12 eylül 2019 17:56

  2. Argan&amla saç maskesini kullanıyorum, bayağı bereketli. klasik saç kremlerinden farkı yok fakat hem temiz hem uygun fiyatlı olması sebebiyle tercih edilebilir bir ürün. 

  12 eylül 2019 20:07

  3. Yaklaşık üç haftadır bu markanın hindistan cevizi/shea yağlı olan şampuanı ile saç kremini kullanıyorum.Normalde sürekli şampuan değiştiririm belki de bu yüzden daha önce kullandığım ürünlerin çok da bir yararlarını görememişimdir ama bu seriyi gayet istikrarlı kullandım.Normalde kuru ve aşırı kabaran saçlarıma çok iyi geldi.Saçlarım artık kabarmıyor ve eskisi kadar çok kuru değil.Saç maskesini de alıp deneyeceğim.Ayrıca içeriğinin temiz olması hoşuma gitti,çok sevdim genel olarak

  13 eylül 2019 17:15 20 mayıs 2020 03:06


  4. 1 ay boyunca hindistan cevizi ve shea yağlı şampuanı ile avokado & bal özlü maskesini kullandım. hatta 1 aydan fazla.

  öncelikle saçlarım çok işlem görmüş, yıpranmış durumda. bu ürünlerden sonra daha da kurumaya başladığını gözlemledim. saç tellerim pürüzlü hale geldi ve ve saçlarımı ağırlaşmış hissettirdi. saç diplerim çabucak yağlandı ancak boyları karmaşık kuru ve yoğun şekilde dolaşık oluyordu.

  şu an mecburen şampuana devam ediyorum. ama maskeyi bıraktım. tekrar almayı düşünmüyorum. beklentilerim yüksekti ancak olmadı.

  9 ekim 2019 13:46

  5. bence ürünler vegan seçenekleri olan, organik ve soil association sertifikalı bir markaya göre çok uygun fiyatlı. henüz denemedim ama markanın vegan listesine bakarak bir şeyler alacağım ilk fırsatta.

  9 ekim 2019 14:29

  6. Hindistan cevizi sheali sampuanini kremini ve maskesini kullaniyorum. Kullandigim en iyi yumusatan sampuan diyebilirim. Dustan sonra saclarim yumusacik oluyor kabarmiyor ve cok daha parlak. Indirimde stokladim kisaca ba yil dim

  22 ekim 2019 14:07

  7. argan yağlı şampuan ve avokadolu maskesine sahibim. maskeden çok memnun kaldım ama şampuanın temizlemediğini düşünüyorum şaçı arındırmaya yetmiyor. ayrıca temizlememesine rağmen de kurutuyor. indirimde maskelerine bakılabilir ama şampuanı kesinlikle önermiyorum.

  6 kasım 2019 17:21


  8. Hindistan Cevizi & Shea Yağlı Saç Maskesi ile tanıştığım marka. Hem soğuğun yıpratıcı etkilerinden korunmak hem de saç uçlarıma yoğun bir bakım yapma amaçlı kendime bir saç maskesi almak istiyordum. Sonrasında Gratis indiriminde bu markayı keşfettim ve saç maskesinin 26 liradan 13 liraya düştüğünü görünce deneyip bir şans vermek istedim. daha ilk kullanımda saç uçlarımı yumuşacık yaptı ve hele kokusu, buram buram hindistan cevizi kokuyor. bayıldım. katkısız ve doğal kozmetik ürünleri satması da bu markayı benim için cazip kılıyor. üstelik sağladığı faydaları göz önünde bulunduracak olursak kesinlikle fiyatını hak eden ürünler sattıklarını düşünüyorum. ileride belki şampuanlarını da deneyebilirim.

  22 kasım 2019 10:21

  9. Bir süredir coconatlı olan şampuanı severek kullanıyorum. Saçlarım ince telli ben de yağlandırma yapmadı. John frieda ile açmaktan çalı süpürgesini dönen saçlarıma gerçekten iyi geldi. Saçlarınız kuru ve yıpranmışsa bu ürünü öneririm. Ama ml olarak çok az.

  14 aralık 2019 16:21

  10. Yaklaşık bir aydır avokado ballı maskesini kullanıyorum haftada 1-2 defa, kullandığım günlerde farkı gerçekten hissediyorum ve sanki kullanmaya başladığımdan beri saçım daha yumuşak ve sağlıklı. Saçlarım ince ve çok geçirgen, doğru içeriği seçtiğimi düşünüyorum ağırlaşma da olmadı. İçeriği de temiz ve indirimde diğer markalara göre daha uygun. Elimdeki şampuanlar bitince şampuanını da denemeyi düşünüyorum. 

  15 aralık 2019 11:52