yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (0)

  1. hani insanın çok çişi gelir de tuvaletin yolunu zar zor bulur da yapar ya. aynı zevkmiş, bilim adamlarına göre. ama gerçekten öyle. bi oh diyorsun.

  4 ağustos 2014 16:26

  2. Bu ülkede cinselliğin bir takım sebeplerle bastırılmış olması nedeni ile çoğu kadının evli bile olsa yaşayamadığıdır.

  Edit: çoğu kadının bakış açısı evlilik sonrası ilişki olduğu için yazar burada konuyu evliliğe bağlamıştır. Genele yayarsak bastırılmışlıklar nedeni ile çoğu kadının yaşayamadığıdır.

  Evli olması orgazm olacağı veya olmayacağı anlamına gelmiyor. Ve fakat suçluluk psikolojisi, inançlar, tabular vs nedeni ile bastırılan cinsel haz duygusu evlendikten sonra da değişmeyebiliyor. Yani, bir kadın evlense dahi, inancına göre ilişkiye girme hakkı doğsa dahi yine yaşayamadığıdır. Ve sebebi yine cinselliğin korkunçlu bir şey olarak yansıtılmasıdır.

  4 ağustos 2014 18:04 4 ağustos 2014 19:18

  3. vajinal ve klitoral olarak 2 kategoriye ayrılan. klitoral orgazma alışmış kadınlar için vajinal orgazmı yaşamak zamanla zorlaşır.

  klitorisi uyarılmadan kolayca vajinal orgazm yaşayabilen kadınlar ise şanslı doğanlardan.

  4 ağustos 2014 18:31


  4. türkiye'deki kadınlar duygusal ve fiziksel anlamda bastırılmışlıkları, psikolojik bastırılmışlıkları, sosyal bastırılmışlıkları ve son olarak cinsel bastırılmışlıkları nedeniyle (alakasız diyebilirsiniz ama inanın orgazmda hatta cinsellikte hepsi bunların içine girer ve hepsi hazzı yakalamak ya da yakalayamamak konusunda önemli etmenlerdir) yaşayamadığı, ya da yaşadığını sandığıdır. vajinal orgazm'da partnerinize çok iş düşer, sizi tanımalı, sevgisini cömertçe sunmalı, yaramazlık yapmaktan kaçınmamalı, bilimum yan etmenle ilişkiyi sizin gönlünüzce şenlendirebilmelidir. :D:D ayrıca sekste rutine düştükçe orgazm da eski tadını vermemekte ve hızlı olmakta ya da olması gerekenden geç olmaktadır. demem o ki değişikliklerden ve fantezilerinizden korkmayın partnerinizin tepkisinden çekinmeden de istediğinizi yapabilin-güya sizler özgür kadınlarsınız-

  4 ağustos 2014 18:41 4 ağustos 2014 18:42

  5. bi efsaneye göre savaş uçaklarını kadınların kullanmaması sebebiymiş.(5 g den sonra). orgazm olamazsın sorun, olursun yine sorun. demek ki zamanı tutturamayınca. o pilotların eğitimini yanlışlıkla izleme durumum olmuştu da ben korkudan küçük dilimi yuttum. öyle bi durumda gerçekten orgazm olabileni tebrik ederim. nasıl bir zevk anlayışıdır derim. çünki kan basıncı 140 - 150 yapıyor. en son bebekken yaşamışızdır o kan basınçları. ve her pilot uçuş sonrası öyle tom cruise gibi hareketler yapmaz direk terapiye alınırmış.

  bizim alt kattakiler kadın rol yapmıyorsa eğer meaşallah. uyutmuyorlar insanı. olan var olmayan var.

  4 ağustos 2014 19:00

  6. aslında buraya uzun bir yazı döşeme fikrim var ama o zamana dek, şu yazıyı buraya bırakıp kaçayım.

  (link: http://www.5harfliler.com/orgazminizi-nasil-olurdunuz/ orgazmınızı nasıl olurdunuz?)

  4 ağustos 2014 20:49

  7. ying ve yang

  dişi ve eril denge

  dünyanın dengesi

  her kadının içinde, eril enerji, her erkeğin içinde de dişi enerji var.

  dişi enerji iki şekilde ifade bulur, anne (rahim enerjisi) ve dişi (vajinal) enerji.

  hepimizde, eril enerji, anne enerjisi ve dişi enerji var.

  dişi enerji hayattır. yaratıcılık, sezgi, yaşam gücü, ilham, neşe, bilgelik, derinlik, estetik.. hepsi dişi enerjiyle bağlantılıdır.

  ama özellikle bizim coğrafyada dişi enerji bastırılır, ortaya çıkaran cinsellik günah ayıp kötü kabul edilir. en son kahkaha atan kadına tahammülsüzlüğü hatırlasak yeter..

  oysa anne olmak yüceltilir, rahim enerjisi kutsal kabul edilir. cennet anaların ayağı altındadır.

  evleninceye kadar cinselliği bastırmış, ya da bir şeyler yaşasa bile beynindeki tabulardan kurtulamamış kadınlar ile, gizli saklı masturbasyonlarla acil acil boşalmaya alışmış, kafasında bin korku, kompleks olan adamlar evlenip sevişirler.

  kadın ne olduğunu anlayamadan iş biter.

  belki bir süre uğraşır zevk almak için, sonra bırakır. görevini yapar, hayatına devam eder.

  ve pek tabi ki, çocuğuna sarılır. analığı abartır, abartır... sofralar kurar, yedirir, kendi yer. kocasını da çocuklarından biri gibi görür, saygısını kaybetmiştir adama, azarlar bağırır, hasta olunca bakar.

  kadın artık tüm enerjisini çocuklarına aktarmaktadır. onları ömür boyu kopmaz bağlarla sarar, ellerini kollarını bağlar, hep çocuk kalacak erkekcikler yetiştirir. ve bu çabası toplumumuzda, "fedakar, cefakar anne" olarak ödüllendirilir.

  yetiştirdiği erkekcikler, rahim enerjisinden kurtulmak için maçoluğa sarılır, şiddeti kutsallaştırır..

  dişi olamadığı için analığa sarılacak kadınların kocaları olmak üzere, döngüdeki yerlerini alırlar..

  eee nooldu, toplum, yaratıcılıktan, sezgiden, bilgelikten, neşeden, hayat sevincinden uzak, tam da yaşadığımız gibi bir kabusa dönüştü.

  sevgili kadınlar,

  orgazm dişi enerjinizle, kutsal kasenizle olan bağınız/bağımız.

  beynimizdeki tabuları yıkıp, bedenimizi tanıyıp cinsellikten zevk almalıyız.

  dişiliğimizi kabul edip, yaşamalıyız.. o zaman erkekler de gerçek erkekler olacak!

  yetiştirdiğimiz çocuklar bağımsız birer birey olabilecekler.

  işte böyle, ben kutsal bir görev olarak görüyorum orgazm olmayı... sevişerek orgazma ulaşmak bence üzerinde çalışılıp öğrenilecek bir şey... ama uğraşmaya değer:)

  bu arada,

  kibele, tam bir ana yani rahim enerjidir. neye benzediğine bakın.

  sonra, isis neye benziyor bakın.

  ve afrodit neye benziyor.

  dişi enerjiyi kullanan kadınlar ve rahim enerjiyi kullanan kadınlar arasındaki farkı görmek için güzel örnekler..

  5 ağustos 2014 11:38


  8. Aslında vajinal ve klitoral olarak ikiye ayrılmayan orgazmdir.klitoris dedigimiz o küçük nokta aslında göründüğü kadar küçük değildir buz daginin görünen yüzüdür kendisi. Orgazm olduğumuz zaman herzaman klitoris ve vajinanin iç duvarları uyarılır. Sadece biri diye birşey yok. Ancak bu uzun zaman freuddan bu yana belki de yanlış bilinir.

  5 ağustos 2014 11:53

  9. Hakkında hiç sevişmeden mastürbasyon aracılığıyla da fikir sahibi olunabilecek olan.

  5 ağustos 2014 13:16

  10. çok şiddetli bir orgazmda tuvelet yapma(gizlinot: çiş) riski(gizlinot: his değil dikkatinizi çekeyim) yaşarsınız. (gizlinot: swh)

  5 ağustos 2014 13:37 5 ağustos 2014 13:42