yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (46)
  • medya (2)
  5

  1. otacı markasına ait güllü su. (bkz: otacı gül suyu)ndan daha farklı bir içeriğe ve etkiye sahip olduğu için ayrı bir başlığının olması gerektiğini düşündüm.

  içeriğinde su, gül suyu, gül aroması ve hidrojenize hint yağı bulunmakta.

  cildi gül suyunu kaldıramayan insanların tonik olarak kullanabileceği bir ürün. kendi deneyimime gelince:

  cildim elmacık kemikleri kısmında kırmızı (bkz: roza hastalığı), kuru ve hassas. t bölgesi kuru, yanaklarım ise yağlı. buna ters karma deniyor sanırım. 6 yıl önce 1 yıllık roaccutane tedavim bitti. sivilceye ise hâlâ çok meyilli. bol bol renk eşitsizlikleri ve kızarıklıklar var.

  ben bu ürüne ba-yıl-dım. korkumdan azar azar kullanıyorum, çoğu zaman ıslak pamukla karıştırarak sürüyorum. kırmızı olan yerleri hafifçe nemlendiriyor, kalan yerleri yağlandırmıyor. gözeneklerin görünümünde nasıl bir etkiye sahip emin değilim; ancak daha 3. kullanımda yüzümde makyaj var zannetti arkadaşlarım. hatta o sırada fotoğraf çektirdik, ben fotoğrafa bakınca arkadaşın telefonunda beauty cam tarzı bir şey var, biraz blur etkisi var zannettim. meğer yokmuş. konusu açılınca ve ten makyajı yok diyince ikisi de şok oldu, hemen koşa koşa gidip onlara da aldık.

  benim en büyük derdim kızarıklık olduğu için, onları giderince herkes çok net anlıyor. bu açıdan bende büyük bir değişime sebep olan üründür. cildim alışmasın diye 2 günde 1 ıslak pamuğa dökerek kullanıyorum. kızarıklıktan dert yananlara öneririm. suyla karıştırıp azar azar denesinler. indirimsiz fiyatı 8.5-9 lira civarında.

  puanım 10 üzerinden 10.

  ilgili medya:
  1
  5 kasım 2018 17:34 5 kasım 2018 17:36

  2. İlk girdiğini yazan süslücüğümün övmelerine dayanamayıp aldım bugün. Fiyatı 8 tl idi. Banyodan sonra cildime sürdüm. Gül kokusundan çok hoşlanan biri değilimdir. Ama bu su sürüldükten sonra nerdeyse sıfır koku bırakıyor. Benim gibi gül suyunu kokusundan dolayı sevmeyen biriyseniz tam olarak size göre bir ürün. Cildimi yumuşattı ve parlattı. Hoşuma gitti. Daha çok kullandığımda eksisini ve artısını yazacağım.

  8 kasım 2018 00:54

  3. Maskelerimin içine karıştırmak için aldığım bir ürün. Kokusu çok hafiftir ve rahatsız etmez. Bileşimi: Deinoized Water, Rose Essence and Flavour, Hydrogenated Castor Oil şeklindedir. Makyaj kalıntısının kaldığını düşündüğüm zamanlarda pamuğa döküp yüzüme sürüyorum, ferahlatıp temizliyor.

  10 kasım 2018 20:15


  5

  4. Psikolojik mi bilmiyorum ama bu ürün cildimi aydınlattı gibi hissediyorum. Günde 2 kere pamuğa döküyorum,silip tampon hareketler yaparak yediriyorum cildime. Sivilceli, kızarık ve hassas cildimi rahatlatıp ferahlatıyor. Bir de ben bu ürünü yanlışlıkla aldım, gül suyu alacaktım. İyi ki yanlış almışım.

  6 aralık 2018 21:30 6 aralık 2018 21:32

  5. 1.yazarın önerisiyle aldım indirimsiz 8 tl gibi bir fiyata. Benim de cildim kızarık ve çok büyük umutla almıştım ancak bende aynı etkiyi göstermedi malesef. Keşke gösterseydi. Ancak cildimde herhangi bir soruna da yol açmadı. Belki zamanla etkisi güzel olur bakalım kullanmaya devam ediyorum.

  24 aralık 2018 20:52

  6. gül suyu zannedip aldığım su. ferahlatıcı etkisi buzdolabında saklandığı sürece evet doğru. ben amacı dışında da kullanıyorum pirinç unu ile karıştırıp maske yapıyordum gayet işe yarar olmuştu. onun dışında alkolsüz tonik bile kullanmak istemediğim zamanlarda nemlendiriciden önce siliyorum bununla yüzümü gergin bir his bırakmaması ayrıca iyi. koku konusunda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. tavsiye edilir.

  3 şubat 2019 17:32

  7. ferahlatsın yeter diye aldığım beklentilerimin çok çok üstünde çıkan üründür. akşam makyajımı çıkarıp yüzümü iyice temizledikten sonra kullanıyorum, inanın nemlendirici kremi aratmıyor. sivilcelerimi sıktıktan sonra yüzümde oluşan kızarıklığı alıyor ve bebek gibi yapıyor yüzümü. gül suyu bile olmayan, 5-6 tl gibi fiyatı olan bir üründen bu kadar yüksek performans alacağımı hiç düşünmezdim.

  17 mayıs 2019 23:23


  8. Gül suyunun kokusundan nefret eden biri olarak, bana aşırı kurtarıcı olan su. Ben bunu aslında efsane cosmohome indiriminden almıştım. Iki lira falandı. O aceleyle de gül suyu mu güllü su mu bakmamıştım açıkçası. Gül suyunun o ağır kokusu yok. Tonik olarak kullanıyorum. Kokusu ve fiyatı dışında da olmazsa olmazım değildir.

  3 haziran 2019 15:03

  5

  9. Bir tek bende mi bu etkiyi yaratıyor, diye düşünüyordum ki süslü sözlükteki yorumları okuyunca yalnız olmadığımı anladım. Benim cildime gül suyundan daha iyi geldi. Gül suyunu kullanıp kullanıp ,neden işe yaramıyor, diyordum. Nemlendiriyor, sivilcelerime iyi geldiğini de hissediyorum. İlginç.

  29 ağustos 2019 11:05

  10. gül suyunun kokusundan rahatsız oluyorsanız bunun kokusu çok hafif beni hiç rahatsız etmiyor içeriği de temiz ben tonik olarak her gün kullanıyorum

  29 ağustos 2019 19:14