girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

1. "akustik" albüümünü dinlemek için; https://play.spotify.com/album/2QgBmH8UJWnIKR2EeUeiUf?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open

gözlerim doldu :')

3 mart 2017 16:07

2. sıkı takipçisi olduğumu iddia etmeyeceğim, ama özellikle anatolia albümüne bayıldığım rock grubu. son albümleri, adı üstünde akustik. daha önceki şarkılarını coverlamışlar. iyi de yapmışlar. ama orjinallerden farklı ve güzel olmuş diyemedim. tempo düşük geldi. özellikle şebnem ferah anatolia'yı katletmiş gibi hissettim. grubun en sevdiğim şarkısı ve orjinali de akustik olan sonsuz'un düzenlemesi ise tek kelime ile berbat olmuş. olduğu gibi koysalarmış ya da hiç koymasalarmış. en secdiğin şarkıları sırala deseniz üst sıralara koyacağım sonsuz bunu haketmemişti bence. ben orjinalini dinlemeye devam edeceğim.

17 mart 2017 12:05

3. kendimi gün içinde herhangi bir şeye motive etmek istediğimde , "bir" isimli parçasını dinlediğim gruptur. çevremdeki herkesi kendi fikirlerimle zehirlemek isteyip gerekli gücü bulamadığımda da direkt bu şarkıya koşarım. söylemek istediklerimi benden daha güzel, incitmeden söyler.

26 ekim 2017 18:58


4. türkiye gibi bir ülkede bir heavy metal grubunu 30 yıl boyunca aktif tutmak herkesin harcı değil. sırf bunun için bile dinlenebilir. "behind the veil" efsanedir ayrıca.

26 ekim 2017 19:46