yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (577)
  • oylar (263)
  • medya (21)

  1. (gbkz: Wet n wild)'ın en ünlü far paleti. Sekiz renkten oluşur, içinde (gbkz: mac)'in kahverengi-yeşil duochrome farı (gbkz: club)'a dupe olarak gösterilen bir renk vardır ki sırf onun için bile alınır.

  22 mayıs 2014 18:30

  2. herkesin dilindeki o meşhur renk için aldığım far paletidir. hakkında söylenenlere katılmamak elde değil, aldığımdan beri başka farlara elim gitmez oldu. velhasıl kelam şiddetle tavsiye edilir.

  22 mayıs 2014 22:38

  3. oldukça uygun fiyata satılan, yine oldukça başarılı far paleti. arkadaşımda deneyip çok beğenmiştim; uygulaması, kalıcılığı gayet iyi. içerisindeki renkler de hem çok doğal hem de bir noktasıyla farklılaşmayı başarabilmişler.

  8 renk far için 19.90 tl de çok iyi bir fiyat. anneler günü indiriminde baktığım hiçbir gratis'te bulamamıştım, bugün buldum ama elimde bu tonlara yakın çok fazla far olduğu için almak gereksizmiş gibi geldi. (gizlinot: kendimi tüketim çılgınlığından korudum diye seviniyorum.)

  içinde bulunan renkler mac ve urban decay farlara muadil gösterilmiş hep, pek çok kişi/blogger da karşılaştırma vermiş. bunlardan biri için (link: http://makeolog.blogspot.com.tr/2014/04/wet-n-wild-ve-dupe-farlar-comfort-zone.html comfort zone dupe)

  23 mayıs 2014 17:21


  5

  4. yavaş yavaş tüm gratislerde kolayca bulunmaya başlanan palet. uzun süre wet n wild'ın bilimum üçlü, beşli ve sekizli palet swatchlarını inceledikten sonra almaya karar verdiğim birkaç paletten biri.

  pigmentasyonu gerçekten yoğun, baz kullanılmasa bile rengini veriyor, uygulaması da oldukça kolay. toz toz olmadığı gibi dağıtması, birkaç renk arasında geçişleri sağlaması da oldukça kolay.

  benim ne çok yağlı ne de kuru gözkapaklarımda çizgilenme sorunu yaşatmadı, renkleri de gün sonuna kadar canlılığını korudu.

  benim için en büyük eksisi ambalajında ayna bulunmaması, makyajını genellikle kısıtlı zamanlarda ve dışarıda yapan biri için o koskocaman kapağı boşa harcamayıp bir ayna ekleyiverseler daha kullanışlı olurdu gibi geliyor.

  26 mayıs 2014 10:00 26 mayıs 2014 10:00

  5. bence oldukça başarılı bir far paleti. 20 liraya 8 far alabiliyorsunuz. Türkiye standartları için gayet uygun. pigmentasyonları çok güzel. renk skalası her türlü makyaj için çok uygun. yapıları da yumuşacık. ambalaj dandik az biraz da tozutuyor. o kadar kusur kadı kızında da olur. ayrıca mac club'a muadil olan fara hayranım bayıldım tek kelimeyle.

  26 mayıs 2014 15:47 ed.26 mayıs 2014 15:49

  6. Namını sanırım (gbkz: denizshares)ten duyduğum ve o sırada amerikada olan arkadaşıma anında sipariş ettiğim ve 5 dolara sahip olduğum far paleti. Sonradan türkiyeye gelerek bizi madur etti. Mac club'a dupe gösterilen rengi için almış olmama rağmen diğer renklerini de oldukça beğendim. Yapı olarak the balmdan iyi bence ama ben the balmın renklerinin sadeliğini ve kullanışlılığını hep daha çok beğenmişimdir. Günlük kullanıma uyduramıyorum ben bu paleti.

  İçinden çıkan küçük fırçası çok dandik. Farların miktarları çok tatmin edici. Yani 5 dolara dolu dolu pigmentli kullanışlı bir palet almış oluyorsunuz.

  Göz primeriyle denemedim ama mac dupe'u için şunu denedim efenim; gözüme bir türlü aynı gözükmemelerinin üstüne altına siyah ya da koyu kahve farı baz olarak kullanıp tam anlamıyla bir club far elde edilinebiliyor.

  21 temmuz 2014 15:04

  7. Renkleri bir türlü içimi açmayan, orda burda igde bloglarda görmekten gına getiren far paleti.

  21 temmuz 2014 21:47


  8. içindeki yeşil "eyelid" rengine karşı bir antipatim olsa da bayılarak kullandığım o harika palet. 19,90'a 8 tane far alıyoruz, ki bu durum başlı başına avantajlı; yahu bu kadar mı güzel verir rengini farlar. altına bir de baz uygulayınca tadından yenmiyor. sanırım gratislerde bulunmama sorunu var. naptınız kızlar? bitirdiniz mi comfort zone'ları? çılgınsınız! :)

  gören alsın. acil rt.

  6 ağustos 2014 21:50

  9. allahım neydi günahım :'(

  ne zaman gratise gitsem bakıyorum testerı var kendi yok.

  oysa ki mac'in farına dupe gösterilen far benim gibi üşengeçlere birebir

  göz içine siyah kalemi sür +üstünede sür dağıt + bu definer rengini sür karıştır + kaşaltını gözpınarını aydınlat +rimel = al sana 2 dk da göz makyajı

  gratis çılgınca zam yapıp indirim yapmışş gibi fiyatıyla oynamadan alcam seni bebeek :D

  7 ağustos 2014 02:02

  10. O kadar çok gördüm okudum ki artık benim makyaj çantamda vardı o yaa! Noktasına beni getiren palet. Denk gelirsem alır mıyım? Tabiki de alırım.

  7 ağustos 2014 08:14