girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (599)
  • medya (5)

599. Kılıflı pijama takımlarından 3 tane aldım bu yaz. İndirimde yakalarsam tekrar almayı düşünüyorum. Desenleri çok şeker ve çok rahatlar.

 Bikinilerini de çok seviyorum. Sezon başı alışveriş yapmıyorum, gereksiz pahalı bence. Aynı ürünler yaz sonu yüzde yetmiş indirime girmiş oluyor. Outlet kısmından 12, 15 tl ye çok güzel bikini alt, üstleri aldım. Yalnız birkaç sene önce plaj terliği almıştım, çok dayanıksız çıktı ve desenleri soyuldu hemen. Neyseki onuda indirimliyken almıştımda içim yanmadı. 

Sütyenleride form olarak hoşuma gidiyor, ama kalite olarak fiyatını hakettiğini düşünmüyorum.

Külotlarını çok beğendim. 3 lü paketlerini 3 al 2 öde kampanyasıyla almıştım. 9 tanesi 30 tl ye gelmişti. Tekrar aynı kampanyayı yakaladıkça burdan alırım artık. Hem çok rahatlar, hemde yıkayınca hiçbir bozulma olmadı.

16 ağustos 12:16 16 ağustos 12:19

598. Penti, kalite konusunda pinti bir marka. 

15 ağustos 20:05

597. Çorapların çok dayanıklı olduğunu söyleyemem gerçi ince çorap ne kadar dayanıklı olabilir bilmiyorum. Onun haricinde bir yaz bikinimi burdan almıştım orta kalitede üstünden bir yıl geçmesine rağmen hala sağlam ve giyilebilir kalitede. İç çamaşırlarına gelirsek sütyenlerin demirin çıkmasından çok rahatsız oluyordum ve yara ediyordu haliyle biraz babanne sütyenine benzeyen demirsiz bir model var ondan almıştım ve gerçekten çok rahat uzun süredir de kullanıyorum. Yapışkanlı sütyenin de yapışkanı geçti şu an kullanamıyorum bildiğiniz düşüyor. Diğer günlük sütyenlerinde tatliş modeller var onlardan da memnunum. Yapışkanlı sütyen haricinde pek sıkıntılı olduğum bir ürünü yok

15 ağustos 19:41


596. sütyenleri birkaç ay sonra tamamen bozulan ve şekli değişen marka. çorapları falan tatlı ama sütyenlerine dokunmayacağım bir daha. kaçtır böyle oluyor, yıkanınca formları değişiyor.

15 ağustos 18:42

595. iç çamaşırları o kadar kötü ki ikişer kullanımdan sonra hepsi regl haftası donu oldu diyeyim.

15 ağustos 17:05

594. Bez poşetlerdeki pijamaları harika fakat iç çamaşırı koleksiyonu son 1-2 yıldır bana göre o kadarda iyi olmayan marka.

15 ağustos 13:37

593. pijamalarına bayıldığım markadır. uygun fiyata kaliteli pijama takımları alabiliyorum. pijamaların içinde bulunduğu keselere bile bayılıyorum. desenleri de çok tatlı buluyorum. ama gel gelelim çorapları hayal kırıklığı (gizlinot: :()

15 ağustos 13:33


592. Bakışınızla yırtılacak çoraplar istiyorsanız,aradığınız marka penti olabilir. Onun dışında lotus sütyenleri çok güzeldir. Toparlar, nefes aldırır, ağırlık hissettirmez. İndirim zamanında bikinileri de denenebilir. Bir yaz kullanıp, sonra atmalıktır. Çok şirin bikini modelleri vardır. 

15 ağustos 01:37

591. Hiçbir iç çamaşırı ve çorabı parasını hak etmiyor. Üzerine 50 tl daha koyup oysho-intimissimi alıyorum.

14 ağustos 19:38

590. muhtemelen linç yiyeceğim ama olsun, lotus modelini hiçbir şekilde sevemedim. çok rahatsız geliyor bana. yıllardır elim de pek gitmiyor zaten. herkes bu kadar memnun, neymiş bu lotus diye bakmasam haberim olmayacaktı.

14 ağustos 16:35