yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (4)
  • medya (4)

  1. epilasyon sonrası tüylerin geç çıkmasını sağlıyormuş, kullananlar yorum yapabilir mi çok merak ettim bugün bütün blogger influencer tayfa reklamını yaptı da.

  4 şubat 2021 19:24

  4

  2. Kokusu oldukça yapay ve yoğun ama enerji verici. Ben çok sevmiştim ama çoğu kişi sevmez diye düşünüyorum. Keşke parfümlü olmasaydı . Ben ürünü sadece yüzümde kullanarak bitirmiştim. yılbaşında yüzde 70 indirimle normal fiyatından çok ucuza, 20 küsüre almıştım. İçeriği pek temiz değil ve komodojenik bir madde vardı o yüzden bence bütün yüzünüze sürmeyin, kıl olan yerlerinize sürün yüzünüzde. Nemlendirmesini ben çok beğenmiştim yumuşacık yapıyordu ama ben normal ciltliyim, ne yağlı ne kuru, şanslıyım her nemlendiriciden memnun kalırım.Cilde hafif güzel bir parlaklık veriyordu.Bence asıl vücudunuzda kulanın. Çünkü ürün bereketli ve verdiği parlaklık çok hoştu. Kıllara etki olarak ise net bir şekilde incelttiğini gözlemlemiştim sadece. ama çıkış süresini uzatmadı. içeriğinde kıllara karşı etkili bir madde gerçekten var ama işte bir kaç toksik madde de var. Velhasıl esas fiyatı 70 küsür lirayı asla ama asla hak etmeyen iyi bir indirimle şans verebileceğiniz, vücudunuz için daha kullanışlı ve belki benden daha iyi verim alabileceğiniz bir ürün.

  17 şubat 2021 23:41 17 şubat 2021 23:45

  3. Kullanan varsa yorumlarını paylaşabilir mi ya ben aşırı merak ediyorum işe yarayıp yaramadığını,yarıyosa alacağım

  18 şubat 2021 09:57


  4. sevgili süslüler reklamları görüp aldım bu ürünü.markanın malum kötü şöhreti beni korkutsa da aldım yanında bir de bubble mask cream diye 75 ml hediye göndermişler -biraz fazla büyük değil mi yahu- korktuğum için denemedim maskeyi. Butter cream e gelecek olursam duştan duştan duşa vücudumu nemlendiriyorum üç dört defa kullandım tüylerin çıkmasını engelleme vaatleri için değil kıl köklerimi beslemeden nemlendirsin yeter diyerek aldım. cildim alerjik bir reaksiyon göstermedi. reklamı yapan inf. tayfa kokusu harika diye diye yaptı reklamı fakat bence pek de kokulu bir ürün değil ama güzel kokuyor. kıl tüy mevzuuna gelecek olursak unutmazsam güncelleme yaparıııım

  Sevgilerimle 👋🏻

  28 şubat 2021 23:15

  4

  5. bu ürünü çok merak edip aldım 2 ay önce -tüy geciktirme vaadine inanmamıştım açıkçası- arkadaşlar bu ürün tüy geciktirmesi sağlıyor az da olsa. kokusu pamuk şeker gibi şöyle böyle denmişti ama kokusu yok denecek kadar az, pamuk şeker kokusu asla değil ama evet güzel kokuyor bir sıkıntı yok. nemlendirmesinden çok memnun kalmasam da kilo aldığım bir dönemde çatlak kaşıntılarım oluyordu belimde, kaşıntıları kesti ve çatlağım oluşmadı o yüzden çok beğendim. İndirimde almaya ve kullanmaya değer bir ürün, bittikçe alacağım.

  21 mart 2021 19:43

  5

  6. Kendi uygulamasında tüm ürünler 17 liraya düştü bir ara, şans verdim ve aldım. epilasyondan sonra 3 gün boyunca sürdüm. vücut nemlendiricileri gibi çabuk emilmiyor yani sürüp üstüne kıyafet giyemezsiniz. kokusu biraz beni rahatsız etti. ama epilasyondan sonra 2 haftaya köklenmeye başlayan tüylerim 3.haftanın sonunda çıkmaya başladı, kokusu ve yapısı haricinde sevdim açıkçası ve sadece epilasyondan sonraki 3 gün  kullanacağım için bana bayağı gider diye düşünüyorum.

  18 ağustos 2021 12:02

  4

  7. tüyler aldıktan belli bi süre sonra çıkma aşamasında ister istemez bir kaşıntı oluyor ve nemlendirmeye ihtiyaç duyuluyor. bu süreçte nemlendirmek veya yağ sürmek sorun olabiliyor çünkü kullandığınız krem kıl kökünü beslemeye ve daha sık çıkmasına sebep olabilir. vaatlerinde tüylenme karşıtlığı var ama ben diğer saydığım sebeplerden dolayı aldım. birkaç duşta bir, duş sonrası kullanıyorum yüzümde kullanmaya cesaret etmedim akne çıkarabilir diye ama koltuk altı, kol bacak gibi bölgelere sürüyorum ve kuruluğu rahatlatıyor. zaten çok sık kullanmadığım için markaya olan genel yargı benim için pek sorun olmadı. kıvamı güzel, hafif bi şekerli sakız kokusu var ama öyle aman aman bahsedildiği gibi değil. bence güzel nem veriyor ve yumuşak bırakıyor. boyutu büyük epey gider gibi duruyor ben memnunum. çok uzun vadede bakamadığım için ciddi anlamda tüylenme karşıtı mı, bir şey diyemeyeceğim ama onunla ilgili olumlu yorum yazanlar da olmuş. Kullanımında kökten alınan tüyler için ilk 3gün üst üste kullanın yazıyor. içeriği için de cosdna daki sonucu bırakıyorum bakabilirsiniz.

  ilgili medya:
  3
  23 kasım 2021 13:01 23 kasım 2021 13:59


  8. öncelikle kokusu çok keskin ve kaybolması biraz zaman alıyor. tüylenmeyi geciktirdiği iddiası bence psikolojik. olumlu ya da olumsuz bir etkisi yok benim gözlemlerime göre. ben fiyatı uygun olduğu için tercih ediyorum.

  10 nisan 19:38