0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. Çok gizli bir bilgi paylaşıyorum süslüler,sıkı durun.(gizlinot: swh )

Evet,Sam ve Nic ablalarımız yeni bir set çıkarmışlar ki bana göre çok kullanışlı ve gerekli bir set olmuş. Ne yazacağımı bilemedim mutluluktan ve sizlerle paylaşmak istedim belki duymayanlarımız vardır diye. Setin içinde sculpting,fan ve setting olmak üzere 3 adet fırça mevcut.

Sculpting brush;Açılı expert brush gibi düşünün. Hatta düşünmeyin caps geliyor(gizlinot: swh )

Fan Brush;Bildiğimiz fan fırçası,ancak daha kalın ve duo yapıda.

Setting Brush;Hali hazırda tek olarak da satılan ancak setin içerisinde oldugunda daha ekonomik oldugunu düşündüğüm bildiğimiz setting brushı ablalarımızın.

Bu sete dahil olan (bkz: real techniques Sculpting brush ) tek olarak da satılacak ve beraberinde bir de (bkz: real techniques Concealer Brush )piyasaya sürülecek. Bu bilgiye göre fırça fetişistlerimiz (gizlinot: biri de benim )cüzdanlara biraz dikkat ederlerse piyasaya sürüldüğünde sıkıntı yaşamayız. şimdiden güle güle kullanalım. (gizlinot: swh )

4 mart 2015 12:48 4 mart 2015 12:51

2. Sam ve Nic bu setteki bazı ürünleri ve sanırım yeni çıkan bir başka fırçayı imzalamışlar. bazı paketlerden imzalı çıkabilirmiş. e tabi buralara pek gelmez herhalde.

6 mart 2015 10:31 6 mart 2015 10:41

3. Türkiye'de satışının olmadığını zannettiğim set. Aksini bilen süslü varsa bilgilendirmesini rica ederim.

24 mayıs 2016 22:05


4. bu set kozmela.com'da satılıyor. geçen hafta real techniques ürünlerine özel %40 indirimden aldım. içinden çıkan sculpting brush ve setting brush baya başarılı. fan fırçasını pek beğenemedim ama diğer 2 fırça için bu seti almaya değer.

3 temmuz 2017 09:28

5. gerçekten çok başarılı 3 fırça. sculpting brush bronzer ı çk güzel uyguluyo. hatta galiba bazıları o fırçayla kapatıcı sürüyo. bana kalsa fondöten bile sürülür. setting brush zaten çok amaçlı. aydınlatıcı uygulamak çok zevkli. fan brush da keşke daha sık olsaymış ama idare eder.

3 temmuz 2017 13:09