girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

1. kanal d'de sabahları iki adet korkunçlu kadın tarafından sunulan magazin programı. hep duyuyordum ama geçen gün denk geldim. (bkz: ecem uzgör) 'ü çıkarmışlar kızın yüzüne yüzüne hakkında yapılan tüm yorumları okuyup ne düşünüyorsun diye sordular(gizlinot: ahmet çakarın ben temsil etsem daha iyidi dediği görüntüler de dahil ). nicolas cage'e benzettiler falan. ay ben şok. nasıl olur dedim resmen kızı dalga geçmek için çağırmışlar oraya. geçen sene oya aydoğan öldüğü zaman da bu olayın çok üstüne gidip bazı insanları rencide etmişlerdi.

gerçekten çok sevimsizler

22 eylül 2016 20:25

2. ikisinin de kafasını birbirine sürterek kıvılcım çıkartmak istiyorum. ben de iki defa denk geldim birinde kerimcanı konuk etmişlerdi adam kuliste beklerken konu açıldı bunlar işte bi tshirte 200-300tl vermenin çok saçma olduğu, binlerce tl verip çanta alan insanlara falan afedersiniz aptal demeye getirdiler. hatta kerimcan da o sıra snap atıyodu bunlar yardırıyo benim üstümdeki tshirtu sormazlar inş 1000tl vermiştim die ajsajda. kerimcana da bayıldığımdan değil de kadınların mantalitesini örneklemek istedim. neyse rezil bir program kısacası

27 eylül 2016 15:12

3. Sunucuları böyle mahallenin kötü niyetli dedikoducu teyzeleri gibi olan program. herkes boşansa, birbirini aldatsa içten içe mutlu olup konunun muhattaplarına ah vah diyen teyzeler vardır ya hah işte onlar gibiler ya çok korkunç.

27 eylül 2016 18:03


4. dünyanın en iğrenç programı. insanların acısından, düştükleri kötü durumlardan beslenen iki organizma sunuyor, özellikle kısa saçlı olanı evladım olsa iran'a yatılı okula gönderip orada unuturdum.

27 eylül 2016 21:27

5. o iki sunucunun yatacak yeri yok yeminle , bu kadar dedidoku , gıybet olur mu amanım

Denklem şu süslüler ;

'kız whatsapp grubuna x 100 + altın günü kadınları = renkli sayfalar'

27 eylül 2016 23:02 27 eylül 2016 23:33

6. İki korkunçlu kadın aldatma skandalı ile gündeme gelen nagihan'ı konuk olarak çıkarmışlar.

Nagihan salya sümük ağlayarak yaşadıklarını anlatıyor arkada ki kocaman ekranda kocasının çıplak resmi var.Şu magazincilerde hiç vicdan yok.

Bide alttan alttan yaprak dökümü'nün müziği çalışıyor (gizlinot: swh )

10 ekim 2016 10:44 10 ekim 2016 10:52

7. aslında iyi magazinciler. ama kötü davranışları var.

arda kural benim çocukluk aşklarımdan biri. adamı çok merak ediyorum ne yaptı nasıl atlattı şimdi ne yapacak vs.

ama yeni iyileşen bir insana öyle sorular sormak saçma.adam zaten dizi sektöründen,yapımcılardan bıkmış. belli ciddi sorunlar yaşamış. üstüne üstüne soru sormak yarasını deşer ancak.

araya rüzgarı'da karıştırdılar hemen. ikisi de freak ya gözlerinde..

18 ekim 2016 10:46


8. Şuan ulaşamadıkları hande yenerin özel hayatını ,onun az ünlü kankisini davet edip konuştururak öğrenmeye çalışan magazinciler.

Birde sözde hande buna programa çıkacaksın benim hakkımda fazla konuşma demiş asdfghsa

Yav siz ne çakalsınız. Ayrıca peltek peltek konuşan bir kadın nasıl şarkıcı olmuş? Ben anlamadım

10 kasım 2016 10:54

9. su an izliyorum ve korkunçlar. tuba ozay' i eski eşiyle alakalı konuşturdular. kadin resmen uzak mesafe ilişkisi yaşayıp severek ayrılmış. sunucularin soruları ve duygusal fonların gazıyla keşke boşanmasaydık felan dedirtirken sırıta sırıta kamera arkasında bir yere kas göz yapıyorlardı. bir anda adamın sevgilisiyle çocugunu yayınladılar. sen olmak ister miydin orda? kızımız olacaktı şarkısını çalar mısınız felan diyorlar. kadinin ne yapacağını şaşırdı. bir de öyle yorumlar okuyorlar ki " cok acıdık. cok berbat bir durum. yazık tubaya..." yani bir insani ekrana çıkarıp yarasini deşip canım yaa kiyamam derken gözlerinin içi gülmek nasıl bir kafadır anlamıyorum.

19 ocak 2017 11:01

10. bugünkü programlarını izlemiyorum şuan ama (yazar: softlove)'ın yazdıkları bu iki kadının genel hali. insanları birbirine düşürmeye çalışırlar. mesela bi konuk biri hakkında yorum yapıyor, zaten illa ki yorum yaptırmaya çalışırlar. sonra o hakkında konuşulan kişiyi telefonla bağlarlar. kendileri kenara çekilir ortadaki gerilimi izlerler. arayan kişiden önce kendileri de atıp tutarlar ama aradıktan sonra bir anda haklı olur o kişi. kanal d'ye geçtikleri zaman izlemeye başlamıştım daha çok. sonra bu davranışları o kadar mide bulandırıcı ki izlemeyi bıraktım. iki yüzlülük nasıl birşey merak eden varsa açıp bunlara bakmalı. o kadar berbatlar.

19 ocak 2017 11:14