yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. İki tane akılsız sunucuya sahip İğrenç bir program.

  Geçen gün (bkz: seçkin piriler )i konuk etmişlerdi.

  Arkada kocaman (bkz: kaan tangöze) ve (bkz: kıvılcım ural )ın öpüşürken çekilmiş fotoğrafı. bir şeyler soruyorlar kadına. O sırada seçkin'in telefonu çaldı. Kadın baktı "ay alarmı unutmuşum" dedi. Sunuculardan biri de diyor ki "kaan mı arıyor?". Kadın tam "yok.." diyip Cümlesine devam edecek sözünü kesip "noldu kaan mı arıyor neden çaldı telefonun?" Diyor.

  Lan bi dur. gelen kişinin cümlesini bitirmesine bi izin ver bi konuşsun. Sırf reyting kazanmak için inadına sorular sorup insanları küçük düşürüyorlar. Yazık.

  Zaten bunlar asena erkin - berkay haberleri çıktığında asena'yı yerden yere vurup sonrasında kendisiyle beraber program yapan rezil insanlar. Ne bekliyorsam artık..

  27 eylül 2016 00:04

  2. ikisinin de kafasını birbirine sürterek kıvılcım çıkartmak istiyorum. ben de iki defa denk geldim birinde kerimcanı konuk etmişlerdi adam kuliste beklerken konu açıldı bunlar işte bi tshirte 200-300tl vermenin çok saçma olduğu, binlerce tl verip çanta alan insanlara falan afedersiniz aptal demeye getirdiler. hatta kerimcan da o sıra snap atıyodu bunlar yardırıyo benim üstümdeki tshirtu sormazlar inş 1000tl vermiştim die ajsajda. kerimcana da bayıldığımdan değil de kadınların mantalitesini örneklemek istedim. neyse rezil bir program kısacası

  27 eylül 2016 15:12

  3. Sunucuları böyle mahallenin kötü niyetli dedikoducu teyzeleri gibi olan program. herkes boşansa, birbirini aldatsa içten içe mutlu olup konunun muhattaplarına ah vah diyen teyzeler vardır ya hah işte onlar gibiler ya çok korkunç.

  27 eylül 2016 18:03


  4. dünyanın en iğrenç programı. insanların acısından, düştükleri kötü durumlardan beslenen iki organizma sunuyor, özellikle kısa saçlı olanı evladım olsa iran'a yatılı okula gönderip orada unuturdum.

  27 eylül 2016 21:27

  5. İki korkunçlu kadın aldatma skandalı ile gündeme gelen nagihan'ı konuk olarak çıkarmışlar.

  Nagihan salya sümük ağlayarak yaşadıklarını anlatıyor arkada ki kocaman ekranda kocasının çıplak resmi var.Şu magazincilerde hiç vicdan yok.

  Bide alttan alttan yaprak dökümü'nün müziği çalışıyor (gizlinot: swh )

  10 ekim 2016 10:44 10 ekim 2016 10:52

  6. aslında iyi magazinciler. ama kötü davranışları var.

  arda kural benim çocukluk aşklarımdan biri. adamı çok merak ediyorum ne yaptı nasıl atlattı şimdi ne yapacak vs.

  ama yeni iyileşen bir insana öyle sorular sormak saçma.adam zaten dizi sektöründen,yapımcılardan bıkmış. belli ciddi sorunlar yaşamış. üstüne üstüne soru sormak yarasını deşer ancak.

  araya rüzgarı'da karıştırdılar hemen. ikisi de freak ya gözlerinde..

  18 ekim 2016 10:46

  7. Şuan ulaşamadıkları hande yenerin özel hayatını ,onun az ünlü kankisini davet edip konuştururak öğrenmeye çalışan magazinciler.

  Birde sözde hande buna programa çıkacaksın benim hakkımda fazla konuşma demiş asdfghsa

  Yav siz ne çakalsınız. Ayrıca peltek peltek konuşan bir kadın nasıl şarkıcı olmuş? Ben anlamadım

  10 kasım 2016 10:54


  8. su an izliyorum ve korkunçlar. tuba ozay' i eski eşiyle alakalı konuşturdular. kadin resmen uzak mesafe ilişkisi yaşayıp severek ayrılmış. sunucularin soruları ve duygusal fonların gazıyla keşke boşanmasaydık felan dedirtirken sırıta sırıta kamera arkasında bir yere kas göz yapıyorlardı. bir anda adamın sevgilisiyle çocugunu yayınladılar. sen olmak ister miydin orda? kızımız olacaktı şarkısını çalar mısınız felan diyorlar. kadinin ne yapacağını şaşırdı. bir de öyle yorumlar okuyorlar ki " cok acıdık. cok berbat bir durum. yazık tubaya..." yani bir insani ekrana çıkarıp yarasini deşip canım yaa kiyamam derken gözlerinin içi gülmek nasıl bir kafadır anlamıyorum.

  19 ocak 2017 11:01

  9. bugünkü programlarını izlemiyorum şuan ama (yazar: softlove)'ın yazdıkları bu iki kadının genel hali. insanları birbirine düşürmeye çalışırlar. mesela bi konuk biri hakkında yorum yapıyor, zaten illa ki yorum yaptırmaya çalışırlar. sonra o hakkında konuşulan kişiyi telefonla bağlarlar. kendileri kenara çekilir ortadaki gerilimi izlerler. arayan kişiden önce kendileri de atıp tutarlar ama aradıktan sonra bir anda haklı olur o kişi. kanal d'ye geçtikleri zaman izlemeye başlamıştım daha çok. sonra bu davranışları o kadar mide bulandırıcı ki izlemeyi bıraktım. iki yüzlülük nasıl birşey merak eden varsa açıp bunlara bakmalı. o kadar berbatlar.

  19 ocak 2017 11:14

  10. iki tane birbirinden itici insanın gazetecilik adı altında sokakta birbirini durdurup komşusunun dedikodusunu yapan insanlardan hiçbir farkı olmadan, hatta daha da çirkin bir şekilde nemalanarak yaptıkları sözde magazin programı. izlemesem de bitiyor oluşuna sevindim. çünkü magazin bile belli bir kalitede, insanların özel yaşamını deşerek değil, aksine özel hayata saygı anlayışı temel alınarak yapılacaksa yapılmalı.

  25 ocak 2017 18:41