sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • medya (0)

1. İki tane akılsız sunucuya sahip İğrenç bir program.

Geçen gün (bkz: seçkin piriler )i konuk etmişlerdi.

Arkada kocaman (bkz: kaan tangöze) ve (bkz: kıvılcım ural )ın öpüşürken çekilmiş fotoğrafı. bir şeyler soruyorlar kadına. O sırada seçkin'in telefonu çaldı. Kadın baktı "ay alarmı unutmuşum" dedi. Sunuculardan biri de diyor ki "kaan mı arıyor?". Kadın tam "yok.." diyip Cümlesine devam edecek sözünü kesip "noldu kaan mı arıyor neden çaldı telefonun?" Diyor.

Lan bi dur. gelen kişinin cümlesini bitirmesine bi izin ver bi konuşsun. Sırf reyting kazanmak için inadına sorular sorup insanları küçük düşürüyorlar. Yazık.

Zaten bunlar asena erkin - berkay haberleri çıktığında asena'yı yerden yere vurup sonrasında kendisiyle beraber program yapan rezil insanlar. Ne bekliyorsam artık..

27 eylül 2016 00:04

2. ikisinin de kafasını birbirine sürterek kıvılcım çıkartmak istiyorum. ben de iki defa denk geldim birinde kerimcanı konuk etmişlerdi adam kuliste beklerken konu açıldı bunlar işte bi tshirte 200-300tl vermenin çok saçma olduğu, binlerce tl verip çanta alan insanlara falan afedersiniz aptal demeye getirdiler. hatta kerimcan da o sıra snap atıyodu bunlar yardırıyo benim üstümdeki tshirtu sormazlar inş 1000tl vermiştim die ajsajda. kerimcana da bayıldığımdan değil de kadınların mantalitesini örneklemek istedim. neyse rezil bir program kısacası

27 eylül 2016 15:12

3. Sunucuları böyle mahallenin kötü niyetli dedikoducu teyzeleri gibi olan program. herkes boşansa, birbirini aldatsa içten içe mutlu olup konunun muhattaplarına ah vah diyen teyzeler vardır ya hah işte onlar gibiler ya çok korkunç.

27 eylül 2016 18:03

4. dünyanın en iğrenç programı. insanların acısından, düştükleri kötü durumlardan beslenen iki organizma sunuyor, özellikle kısa saçlı olanı evladım olsa iran'a yatılı okula gönderip orada unuturdum.

27 eylül 2016 21:27

5. o iki sunucunun yatacak yeri yok yeminle , bu kadar dedidoku , gıybet olur mu amanım

Denklem şu süslüler ;

'kız whatsapp grubuna x 100 + altın günü kadınları = renkli sayfalar'

27 eylül 2016 23:02 27 eylül 2016 23:33

6. İki korkunçlu kadın aldatma skandalı ile gündeme gelen nagihan'ı konuk olarak çıkarmışlar.

Nagihan salya sümük ağlayarak yaşadıklarını anlatıyor arkada ki kocaman ekranda kocasının çıplak resmi var.Şu magazincilerde hiç vicdan yok.

Bide alttan alttan yaprak dökümü'nün müziği çalışıyor (gizlinot: swh )

10 ekim 2016 10:44 10 ekim 2016 10:52

7. Gördüğüm en seviyesiz, patavatsız ve düşüncesiz sunucularını barındıran magazin programı. İsmi ünlü de olsa insanların hayatına nasıl bu kadar pervasızca, gelişigüzel yorum yapabiliyorlar anlamak zor. Haber yaptıkları kişi ya da olay hakkında bilgi sahibi olsalar yine gam yemeyeceğim ama bunlar baya bol keseden sallıyorlar genelde. Kötülükten, entrikadan beslenen dizi karakteri gibiler. Düşman başına bile diyemiyorum.

12 ekim 2016 22:40

8. aslında iyi magazinciler. ama kötü davranışları var.

arda kural benim çocukluk aşklarımdan biri. adamı çok merak ediyorum ne yaptı nasıl atlattı şimdi ne yapacak vs.

ama yeni iyileşen bir insana öyle sorular sormak saçma.adam zaten dizi sektöründen,yapımcılardan bıkmış. belli ciddi sorunlar yaşamış. üstüne üstüne soru sormak yarasını deşer ancak.

araya rüzgarı'da karıştırdılar hemen. ikisi de freak ya gözlerinde..

18 ekim 2016 10:46

9. Şuan ulaşamadıkları hande yenerin özel hayatını ,onun az ünlü kankisini davet edip konuştururak öğrenmeye çalışan magazinciler.

Birde sözde hande buna programa çıkacaksın benim hakkımda fazla konuşma demiş asdfghsa

Yav siz ne çakalsınız. Ayrıca peltek peltek konuşan bir kadın nasıl şarkıcı olmuş? Ben anlamadım

10 kasım 2016 10:54

10. bugünkü programlarını izlemiyorum şuan ama (yazar: softlove)'ın yazdıkları bu iki kadının genel hali. insanları birbirine düşürmeye çalışırlar. mesela bi konuk biri hakkında yorum yapıyor, zaten illa ki yorum yaptırmaya çalışırlar. sonra o hakkında konuşulan kişiyi telefonla bağlarlar. kendileri kenara çekilir ortadaki gerilimi izlerler. arayan kişiden önce kendileri de atıp tutarlar ama aradıktan sonra bir anda haklı olur o kişi. kanal d'ye geçtikleri zaman izlemeye başlamıştım daha çok. sonra bu davranışları o kadar mide bulandırıcı ki izlemeyi bıraktım. iki yüzlülük nasıl birşey merak eden varsa açıp bunlara bakmalı. o kadar berbatlar.

19 ocak 2017 11:14