yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (6)
  • medya (0)

  1. Bu markanın iki tane diş macununu kullandık evde.

  Biri Magic whitening; Kardeşimin dişleri oldukça sarıdır. Söylemeye utanıyorum ama o küçük şımarık liseye kadar diş fırçalama konusunda epey fireler vermiştir. Bu macunu 2 hafta düzenli kullanmasıyla dişlerinde 1ton dan fazla beyazlama oldu ama öncesi sonrası karşılarştırması yapmadığımızdan 1 ton diyelim yalan olmasın.

  Bir diğeri Japon Sakura çiçekleri özü olan. Bu hassas diş etleri için üretilmiş. Kanama ya da iltihaplanma sorunları olanlara yönelik. Benim diş etlerim kanar ve dişlerim çok hassatır bu yüzden denemek istedim. Oldukça başarılı tabii ama benim bu ürünü çok sevmemin nedeni tadı. Ben ağzımda nane fırtınaları olsun istemem. Bu tatlı bir macun.Özellikle hamile kadınları naneli macunlar çok rahatsız edebiliyormuş. Bence bu denemeye değer. Kıvamı yüzünden sevmeyebilirsiniz fazla akışkan ilk kullanımlarda etrafa çok saçılıyor, alışıyorsun ama üzücü bir miktarı heba etmiş oluyorsun. Bu ürünün daha süslü detaylı yazısıda (link: http://idillce.blogspot.com.tr/2015/09/rocs-dis-macunu-japon-sakura-cicekleri.html şurda)

  Marka diğer markalara göre pahalı evet ama oldukça başarılı buluyorum ben. Bu markanın öne çıkan asıl yanı galiba çocuklar için yaptığı macunlar.

  Bu marka olmadığında da sensodyne kullanıyoruz.

  29 eylül 2015 23:36 30 eylül 2015 00:39

  2. R.O.C.S. Sensation Whitening olanı yaklaşık 24 tl'lik fiyatına karşın bırakın beyazlatma vaadini yerini getirmeyi sıradan bir diş macunun gerçekleştirdiği diş temizliğini bile sağlayamıyor.

  3 aralık 2017 23:26 9 mart 2018 02:03

  3. diş macununda florür olmasın isteyenlerin kullanabileceği diş macunudur. üzerinde florür olmadığını iddia ediyor. (gizlinot: çocuklar için olanında florür var )

  30 ocak 2018 16:12


  4. Bana göre tartışmasız en iyi diş macunu markasıdır. 

  Özellikle favorim rocs coffee& tobacco olanı. Kahve ve sigarayı çok tükettiğim için bunu tercih ediyorum. Dişlerimin cidden temizlendiğini hissettiriyor. Ayrıca florür ve benzeri zımbırtıları içermeyen marka olduğu için dişlere zarar vermiyor. 

  Bir de sensation whitening serisi var, bir türlü bu seriyi sevemedim. Sanki sadece dişleri beyazlatmak için yapılmış, cidden beyazlatıyor ama ağzımda temizlik hissi uyandırmıyor, bana göre yetersiz.

  Fiyatları biraz pahalıdır ama indirimde olduğunda stok yapılabilir.

  7 şubat 2018 03:00

  5. Bu markanın dışı siyah olan diş macununu kullandım. Dişleri beyazlattığı vadediyor ama çok da bir etkisini gözlemleyemedim maalesef ki... Bu durum benim diş teli takmamdan da kaynaklanıyor olabilir ama şu an tekrar alacağım bir ürün değil.

  2 nisan 2018 01:33

  5

  6. kendilerini henüz 1 senedir keşfetmiş olsam da bundan sonra vazgeçmeyeceğim diş macunu markası. bir kimya yüksek mühendisi olarak, ben beyazlatıcılı diş macunlarına karşıyım, ilk çıktıklarından bu yana. ama bu üründeki bileşenler sayesinde beyaz dişlere sahip olabildim. fiyatı piyasadakilere göre biraz tuzlu ama indirim takip ederseniz şayet 2 adeti tek adet fiyatına da alabiliyorsunuz. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  3 aralık 2018 11:30

  7. Sensations ekstra beyazlatıcı olanını iki haftadır kullanıyorum, dişlerimde yarım ton kadar bir beyazlama oldu diyebilirim. Ancak diğer diş macunlarının verdiği temizlik ve ferahlık hissini vermiyor maalesef. Gün içinde dişimi fırçalamamış gibi hissediyorum. İndirimde denk gelirsem yine alır kullanmaya devam ederim onun haricinde aman aman bir diş macunu değil.

  17 nisan 2019 21:41


  4

  8. Sigara ve kahve içenlere özel olan çeşidinden 2 tüp bitirdim.Sigara içmiyorum ama iyi bir kafein bagımlısıyım.Sıradan bir diş macununa göre beyazlatmada bir üstünlüğünü göremedim.Tekrar alabilirim ama beklentiniz beyazlastırma ise sizi tatmin etmeyeceğini düşünüyorum

  24 temmuz 2019 16:58

  1

  9. Diş beyazlatma vaadi için aldım ama dişlerimi sararttı resmen. Bundan önce colgate optic white kullanıyordum. Ah optic whitecım ben senin kıymetini bilememişim, oysaki sen ne güzel temizleyip beyazlatıyormuşsun dişlerimi. Bunu rocs sayesinde öğrendim...

  13 ekim 2019 22:23

  10. Eczanelerde kapış kapış giden -özellikle çocuklar için olanları- fakat artık gratiste indirimde eczane fiyatından daha uyguna satıldığını gördüğüm diş macunu markası.benim için aman aman bir üstünlüğü yok ama çok fazla çeşidi olması cazip geliyor.çocuklar için olanlar bence içerik açısından başarılı.ayrıca sigara kahve çay tüketenler için olan macununu kullanan danışanlarımız memnun.

  13 ekim 2019 22:43 13 ekim 2019 22:45