yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (21)
  • medya (0)

  1. kesinlikle diş etlerime ve hassas dişlerime en iyi gelen diş macunu. yokluktan ve parasızlıktan kendisini başka bir macunla aldattım ama şuan diş etlerime milyon tane iğne saplanıyor gibi. israfı sevmediğimden aldığım diş macununu kullandım. neredeyse bitmek üzere ama ben de bittim diyebilirim. daha fazla kullanamayacağım koşarak sensodyne alacağım.

  27 mayıs 2014 18:38

  2. kesinlikle bağımlılık yapan macun.

  ağız ve diş bakımı reyonlarını oldum olası seviyorum, yeni fırçaları deniyor, en iyi ağız çalkalama suyuna ulaşmaya çalışıyorum. şimdiye dek yurtdışında satılan ürünler de dahil farklı diş macunları deneme şansım da oldu, bazılarına gerçekten inanmıştım sadece köpükten ibaret çıktılar, bazıları temiz ağız hissinin ne olduğunu bile unutturdular. her kısa yolculuğumun sonu ise sensodyne ile bitti. gerçekten temizliyor, ferahlatıyor.

  bence diğer markalar h&m ise, sensodyne bu işin chanel'idir.

  13 mart 2015 04:15

  3. sadece tek bir çeşidini kullandım tam olarak yorum yapmam doğrumu bilmem ama çok sevdim sözlük.elime tesadüfen geçti,iyi ki de geçmiş.düzenli fırçalayan,her türlü bakımını yapan bir insanım dişlerimin beyazlığından da memnundum da demek ki daha da beyazlayabilirmiş.

  gerçekten daha ilk denememde bembeyaz ve tertemizdi dişlerim.özellikle sigara ve kahve kullanan kişilerin bir denemesini öneririm ben sevdim.

  şimdi diş eti için ürününü araştırıp almayı düşünüyorum.

  13 mart 2015 18:11


  4. yıldızımın barışmadığı diş macunu,hani olur ya bazı ürünler herkes memnundur sever ama size yaranamaz işte benim durumumda bu.bilemiyorum,tam olarak istediğim ferahlığı temizliği sağlayamıyormuş gibime geliyor.banyoda iki diş macunu yanyana,biri colgate optik beyaz biri sensodyne elim hep colgate e gidiyor.aslında dişleri fırçaladıktan sonra tertemiz hissettiren bir tek paradontax kullandım ama onunda tadı çok kötüydü.

  13 mart 2015 18:42

  5. Beyazlatıcı özelliği olanını kullandığım diş macunu. Hiç memnun kalmadım. Öncelikle dişlerimde beyazlık takıntım vardır bu konuda hiçbir etkisi yok. Ayrıca dişlerimi fırçaladıktan sonra başka macunlarda (gizlinot: paradontax gibi ) farkettiğim o temizlik hissi hiç yok üstelik 1 dakika da 3 dakika da fırçalasam aynı sanki hiç temizlenmemiş gibi oluyor. Gidip bir de en büyük tüpte olanı almışım bitene kadar kullanıcam napayım....

  4 eylül 2015 12:50

  6. ağzında sürekli aft çıkan bir insan olarak öğrendim ki diş macunlarının içindeki Sodyum lauril sülfat denilen madde aft oluşumuna zemin hazırlıyor. aşırı hassas dişlere de sahip olduğumdan o sıralar colgate'in hassas dişler için olan diş macununu kullanıyordum, bir de ne göreyim meğerse onun içinde de Sodyum lauril sülfat varmış.

  sensodyne ürünlerinde bu madde olmadığından şimdi sadece sensodyne diş macunu kullanıyorum ve evet aft sayısında ve sıklığında ciddi azalma oldu.

  5 eylül 2015 10:22

  7. normalde colgate'in profesyonel beyazlık macununu kullanıyorum ama birkaç önce gratis indiriminde onu bulamayınca sensodyne almıştım. colgate kullanınca geceleri ağzım çok kuruyordu bu macundan sonra öyle bir sıkıntı yaşamadım. fırçalarken de değişik bir his oluyor iyi mi kötü mü bilemedim. gıcır gıcır ediyor sanki fırça sabunla fırçalar gibi, belki fazla köpürmediğindendir. bitince de belki yine bundan alırım güzel gibi geldi.

  6 ocak 2016 01:01 ed.2 mart 2016 20:41


  8. Hayvanların üzerinde deney yaparak piyasaya sürüldüğünü öğrenince almaktan vazgeçtiğim fakat piyasadaki diğer tüm macunları deneyip memnun kalmayınca geri kendisine döndüğüm, pahalı macun. Naneli olanından kullandım, ağzınızı ferahlatıyor ama o naneli koku colgate'de olduğu gibi saatlerce sürmüyor. Ayrıca signal gibi beyazlatmıyor da. Ama signal'in içeriği nedeniyle diş minesine zarar verdiğini fark ettim. Colgate kullanırken de diş etlerim kanıyordu. Parodontax daha iyi idi. Fakat benim evresi henüz çok ilerlememiş dentin hassasiyeti rahatsızlığıma iyi gelmedi. Ben de en iyisinin sensodyn olduğuna karar verdim. Rahatsızlığıma iyi geliyor. Diş eti kanamam da şu an yok. 12 liralık diş fırçasını da deneyeceğim. Tavsiye ederim.

  24 temmuz 2016 15:11 6 ağustos 2016 13:15

  9. etkisi abartılmış diş macunlarının başında gelir.

  reklamlarında sürekli "diş hekimi castı" kullanarak algı operasyonu yapar ancak içerik konusunda piyasadaki orta grup diş macunlarından farklı değildir.

  gerçekten başarılı diş macunu arıyorsanız içeriği daha temiz olanlara bakmanızı öneririm; en azından şeker ya da tatlandırıcı olmaması önemli bence

  26 temmuz 2016 14:17

  10. Neredeyse tüm çeşitlerini kullandım. Sonunda anladım ki bu ürün benim dişlerimi beyazlatmiyor aksine sarartiyor. Hem de inanılmaz derecede. Niye böyle anlamadım . Baska birinden de hic duymadım. Herkes cok memnun

  18 ağustos 2016 17:03