girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (1)

1. İnstagramda denk geldiğim bir yerden tanıyorum hissini yaşadığım ama aynı zamanda "yok ya bu kız televizyonda olsaydı serenay falan hiç olurdu" dediğim ünlümsü kız. Daha sonra ismini arattım çünkü bir yerden tanıyorum hissi çok fena aklıma takıldı. Meğerse bu kız Bodrum masalı adlı bir yaz disinde oynamış! Lakin kızcenin instagram fotoğraflarıyla dizideki hali arasında gram benzerlik yok. Öyleki khloe kardashian'ın instagram fotoğraflarıyla gerçek hali arasındaki kadar fark var.

Üzdün beni serel. Bir scarlet beklerken khloe çıktın.

5 temmuz 2017 06:41 5 temmuz 2017 06:42

2. (bkz: Attention whore) sorry not sorry

8 ağustos 06:47

3. ınstagramda üstsüz güneşlenirken arkadan çekilmiş bir fotoğrafı yüzünden beyinsizlerce linç edilmişti. kendisini beğenmesem de bu konuda arkasındayım, şöyle beyinsizlerden kurtulamadık gitti.

8 ağustos 22:56


4. Ben bu kızı seviyor muyum emin değilim, bazı şeyleri dikkat çekmek için yapıyor evet, dikkat çekmeyi seven de bi tip. Ona göre de bi sektörde, arada bakıyorum instagramına. İlk şarkısına klip çektiğini gördüm. Çok ahım şahım bir sesi yok bence ama kötü de değil, merakla bekliyorum şarkısını. Türkiyeden bir ses başarılı olsun isterim. 

15 ağustos 00:02

5. başıma bir şey gelmeyecekse ben bu kızı hiç beğenmiyorum güzellik göreceli bir kavram ve bence güzel değil gözleri hariç tabii göz rengi çok güzel bugün keşfette tesadüfen son çıkaracağı şarkısına denk geldim ve bayıldımm sesine çok yakışan bir şarkı olmuş gayette dinlerim açıp açıp, başarılı olmuş bence umarım iyi yerlere gelir

3 eylül 20:08

6. kendisini çok beğeniyorum,

yaşına göre çok başarılı buluyorum, istese bodrum masalından sonra türk dizilerinde devam edebilrdi, güzel bir kız çünkü, ama kendini geliştirmek için uğraşıyor

ve oldukça alçakgönüllü, hiç birşeyiyle övünmüyor, hayatını olduğundan başka bir şekilde göstermeye çalışmıyor, instagramı çok eğlenceli, sıkmıyor, aksine güldürüyor ve türkiyeyi gerçekten çok seviyor, izmirli olmaktan gurur duyuyor,

yaşasın özgür avrupa diyerek üstsüz yüzüstü yattığı bir fotoğrafı paylaşıp tiye almıştı ama çok yanlış anlaşıldı

sesini de gerçekten çok beğeniyorum, şarkısı da çok güzel, umarım hakettiği yerlere gelir

7 eylül 22:16 8 eylül 01:24

7. kendisinin yüzünü son zamanlarda skamdaki vildeye benzetiyorum

7 eylül 22:24


8. Desteklenmesi ve gereken ilgiyi görmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir yerde duysam sesini ve yeni çıkan şarkısını söyleyiş tarzı ,aksanı ile Türk demem kesinlikle. Yabancı şarkıcıları nasıl dinliyorsak onlara bir şekilde prim yaptırıyorsak bizden olan birini daha da desteklemeliyiz. Bu benim düşüncem tabiki , katılmayanlar olabilir. Genel anlamda sözlükte güzelliğinden bahsedilmiş, güzellik algıma çok uymuyor kendisi. zaten o anlamda gündeme gelmeye çalıştığını da düşünmüyorum.

7 eylül 22:26 7 eylül 22:27

9. Şarkı cidden cook başarılı olmuş. Yürü Serel!

7 eylül 22:35

10. Gerçekten çok güzel bir kız ve bunun kendisi de farkında, biraz da şımarık olduğu ortada ama sesi güzel, kendi güzel önemli olanlarda bunlar. Ben beğendim şarkısını, klibini ve ilerde dünyaca ünlü olabileceğini düşünüyorum. Bazıları sırf Türk diye mi yoksa güzelliğini çekemedikleri için falan mi bilmiyorum ama karalamaya çalısıyorlar gibi geliyor. Sonuçta bizim ülkemizin kızı desteklemeliyiz bence inna'dan zara larsson'dan çok da farklı olduğunu düşünmüyorum hatta klibini izlerken daldığımda Zara larsson dinliyorum sandım o kadar benzettim. başarılar diliyorum.

7 eylül 23:16