yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (2)

  1. erozyon yarışmasında kadını ha boğdular boğacaklar diye izlemiştim. her türlü müdahaleye rağmen şarkıyı söylemişşti tek nefes. millet durduğu yerden detone olurken o meaşallah. sesini çok güzel kullanıyor. ramazanda çektiği fotoya rahşan ecevit benzetmesi yapılmıştı.

  99 depreminde uyuyamayan ben o gece olanlardan habersiz onun şarkılarını dinlemiştim. lal ve vur durma vur yüreğimi vur şarkısı. zamanlama manidarmış, haberim yokmuş. o şarkının klibinde de her türlü felaket gösterilir. hatta alıcılarınızla oynamayın denir. yer yerinden oynamıştı da ben başka şehirde habersizdim.

  31 ağustos 2014 17:05

  2. adamı paslandırdı mı ne. boştadır şimdi o. hayrandım demire. oo beybi. o göçmen oldum şarkısı harikaydı. erozyon şarkısı da demire aitti sanırsam. hatta fuat saka müziği bana ati demişti. arkadaşlar arasında evde kaldın ayten diye söylerdik o şarkıyı.

  ah be sertap bi çocuğun olsaydı senin sesin kolay kolay gelmiyor şu türkiyeye. size ne olduysa ramazanda oldu. o son mangalı yemeyecektiniz. sizden öğrenmiştik eski bebişimizle yemeklere gitmeyi.

  19 ekim 2014 17:57

  3. demir demirkan'ın ayrılıklarıyla ilgili gazetelere gönderdiği basın açıklamasında "sertab ile olan 18 yıllık ilişkimizi sonlandırma kararı aldım." demesiyle içimi acıtan kadın. sanki aslında sertab istemiyormuş da demir terk etmiş ve yangından mal kaçırır gibi gazetelere duyurmuş gibi algılanıyor. kariyerindeki başarılarının yanında uzun süreli ilişkilerini yaşama biçimlerinden de gurur duyduğun her fırsatta belirten bir kadın böyle bir tarafın kafasına göre davranıyor gibi göründüğü bir ayrılığı hak etmiyordu bence.

  ama en güzelini yine kendisi söylüyor : "aldırma deli gönlüm, giden gitsin sen şarkılar söyle içinden. boşveeer"

  20 ekim 2014 16:14

  4. son albümü muhteşem olmuş. spotify'da en çok dinlenenlerini açtım liste ilerledi (gbkz: olsun) çalmaya başladı. bu ne güzel şarkı deyip diğerlerini de dinledim ve tekrar, tekrar... (gbkz: şiirin bir üstü)'ne dinlediğim ilk andan itibaren bayıldım, albümdeki favorim oldu.

  anlamadığım tek şey, yaz dönemine denk geldi diye bir sürü güzel şarkıdan vazgeçilip, neden albümün en zayıf halkasıyla çıkış yapılmış. albümün kalitesini hissedememiştim tesadüfen dinlemesem. demir demirkan'la ayrılığı albüme sinmiş ama çok güzel sinmiş.

  artık sonbahar geldi, havalar da soğudu, çek şu ikinci klibi be sertab!

  22 eylül 2016 00:18

  5. (gbkz: kırık Kalpler albümü) öyle güzel olmuş ki. Sertab bütün albüm boyunca yıkık dökük acılarını anlatmış sonra (gbkz: kime diyorum) ile kendine yeni bir şans dilemiş. Bu kadın ne güçlü kadın ya.

  Albümdeki bütün şarkılar mükemmel olmuş Ama ben henüz hala aşkın acı çekme evresinde olduğum için en sevdiklerim onlar.

  (gbkz: karbeyaz) ona dinletmemek için zor tutuyorum kendimi. Öyle güzel anlatmış ki. Kalbimi almış onunla bir şarkı yazmışlar. En sevdiğim bu oldu.

  (gbkz: tek başıma) var bir de. Onda çok güzel.

  Siz yine de baştan sona, Sırayla hepsini dinleyin.

  22 eylül 2016 01:18

  6. sesi güzel mi güzel. ancak sesim güzel diye bağırınca o ses daha güzel olmuyor. bir de bu kadının aristokrat tavrı aşırı iğreti. o hava elinize sayılan milyorlarla uçar gider yani. görüyoruz, duyuyoruz, dönence ^^

  4 nisan 15:03

  7. Bence ülkemizdeki en başarılı kadın vokaldır ses tonuna hayranım. Aynı şekilde şarkıları da hep kaliteli olmuştur. günümüze kadar müzikal kalitesini hep korumuştur. Canlı performansı da bir o kadar başarılı. İnanılmaz çalışkan bir kadın olduğu belli. Eurovisionda tek birinciliğimizi getirmiş olması tesadüf değildir. Her albümünü keyifle dinleyebildigim nadir turkce pop sarkicilarindandir. 

  10 mayıs 18:48 10 mayıs 18:49

  8. Eurovision videosunu acar acar izlerim arada, tüylerim diken diken olur.. dans ederken o figürlerle ses tonunu kontrol edebilmesi hele.. müthiş bir sanatçı bence.

  Ben daha ilkokul çağındayken kadın kariyerinin en güzel dönemlerinden birindeymiş, vay be.

  10 mayıs 20:56

  9. Beğenmiyor veya sesine laf ediyorsanız, en arkadan bile olsa “Sertab’ın Müzikali”ne gitmenizi tavsiye ediyorum. Bu nasıl bir enerji bu nasıl bir ses dedirttiriyor. Dansı var sesi var bir de üstüne tek kişi sizi eğlendiriyor, bir saniye gözünüzü kaçırmak istemiyorsunuz. Gerçekten ülkemizin en başarılı sanatçılarından başta gelen bir isim kendisi. Müzikalinde hayran kaldım kendisine, en arkanın bir önündeydim çünkü amaaan duysam yeter kafasıyla aldım biletleri, 10 gün sonraki müzikaline deli gibi en önden yer ararken buldum kendimi çıkışta. Bir de o ne güzel bir fiziktir yahu.

   Edit: Ankara müzikalinde de kadınlar günü olması dolasıyıyla girişte “zor kadın” şarkısıyla erkeklerle güzel dalga geçmiş, sık sık kadınlarımızı yüceltmiş, üstüne bir de kapanışta bütün kadınları sahneye davet etmiştir. Gönülleri kazandı o gün.

  11 mayıs 01:16 12 mayıs 14:52

  10. 2 sene önce amfi konserine gitmiştim aman allahım o nasıl güçlü bir sestir albüm kayıtlarından bile güzeldi sesi.Birde bir adam sahneye çıkıp sevgilisine evlenme teklif etti sertab falan hepimiz falan çok heyecanlandık, adamda döşedi böyle bir sürü süslü laf, kızı sanki alttan arkadaşları evet de kız diye cimcikliyolar gibi evet dedi yerinden bile kalkmadan, dünyanın en heyecansız sesiyle, sertab da kaldı öyle bozuldu bizde.

  11 mayıs 22:21 12 mayıs 01:22