girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

1. Agsjsjd Sevilen detaylar başlığına yazacak üç tane şey bulmasına rağmen bu başlığı dolup taşırabilecek süslüler görüyorum ve artırıyorum...

Katır inadı. İnadıyla dağları devirebilecek gücü. İnadı yüzünden önünü görememesi. Dünyada kıtlık olsa inadıyla tüm dünyayı besleyebilecek güce sahip olması. Hayata dair inanışının inat olması. Sabah kalkınca ilk aktivitesinin inadını on moduna alıyor oluşu. Sadece uyurken inadından uzak durması. Hatta uyurken bile totosunu bana çarptırarak inadını aktif tutabilmesi. Nefes alırken bile önce oksijeni inadına göndermesi. Gözlerine bakınca gördüğüm tek şeyin inat olması. Havuza girince bile inadında yüzmesi. İnat inat ve inat.

17 ocak 17:38

2. Her ama her konuda kendini haklı gormesi.Hep o hakli arkadaslar. Ne halt yemis olursa olsun kendini hakli cikarabilecek bisey bulabiliyor ya ben sok oluyorum.

17 ocak 17:42

3. detaycı olması. 

17 ocak 17:45


4. çok çabuk sinirlenip bu yüzden en son söylenecek şeyi en başta söylemesi.

17 ocak 17:57

5. Aşşşşşırı oyun oynaması ve futbol aşkı. Aslında genelde sesi çıkmıyor kafamı dinliyorum diyorum ama bazen rahatsız oluyorum bu durumdan. neyde allahtan holigan değil ama. 

17 ocak 18:08

6. Sevilen detaylardaki kinayeli girdimin aynısını burada gayet samimi şekilde yazacağım. 

Ülkeyi terketmesi, gitti hakkaten :/

17 ocak 18:19

7. Adeta bir çocuk gibi çok şımarık olması.

17 ocak 18:37


8. mesela kavga ettik , beni kırdı. haliyle yüzüm asık oluyor yada soğuk konuşuyorum ama o istiyor ki hemen sinirim , kırgınlığım geçsin. geberiyor dahi olsam gülmemi ister. asla moraliniz bozuk olmamalı. aylardır adabıyla depresyona giremedim sayesinde.

17 ocak 20:30

9. Önceden her şeyi sürekli eleştirmesi ve her konuda fikrini belirtmesi iken şimdi hafızamda çok fazla yalan söylemesi, aptal yerine koyup bana oyunlar oynaması ve ihanet etmesi olarak kalacak bu detaylar. Detay denmez ya. Neyse. 

17 ocak 20:54

10. ona kırıldığımda fark etmemesi. o hastayken ben elimden geleni yapıyorum ama o geçiştiriyor..

17 ocak 23:14