girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

1. Şeyma subaşı’dan, evli bir adamla birlikte olup metreslik yaptığı gerekçesiyle ölesiye nefret eden türk kadınının, hakkında çıkan evli bir adamla birlikte olup onun metresi olması iddialarını delicesine desteklediği ve kız kardeşiymiş gibi sahip çıkmaya çalıştığı, “umarım acun’la berabersindir seviyoruzz seni” nidalarıyla sarmaladığı bir genç kız. Sözlükte de çok gördüm de, çok ikiyüzlüsünüz çok.

17 ocak 10:16

2. Bu insanlar nasıl para kazanıyor hayatını idame ettiriyor, ben iş bulacağım diye bi yerlerime ter akarken. Anlayamıyorum ki.

Tanım: sosyal medya ünlüsü mü?

17 ocak 10:30 17 ocak 10:30

3. dj solomun performansında sanırım şeyma ile pişti oldular. bu kızın gerçekten acunla bir alakası var mı merak ediyorum doğrusu.

17 ocak 10:36


4. ben de bu isim niye tanıdık geliyor diyordum. Bu kız victortopcu ile beraber değil miydi bi ara? Ben mi uyduruyorum :pp

17 ocak 10:44

5. Hoş kız. Şeyma da bunun kadar olmasa da o da hoş.

Aklıma herkes gibi bir tek soru geliyor bu kadınlar acunda ne buluyor..

(bkz: cevabı bilinen sorular)

17 ocak 23:34 17 ocak 23:36

6. Yaklaşık 23-24 saat önce attığı storysinde okyanustan sonra kamerayı kendine çevirerek boynundaki aşk izini göstermiş olan kız. Ayrıca son koyduğu postta da bacağındaki aşk izini gözümüze sokmuş bence. Arkada da siyah kıyafetler var. Şeyma’nın zeynep’e parmak arası terliklerle yaptığı şovun aynısını yapıyor sanırım...

18 ocak 21:01

7. 16 saat önce attığı storyde milroskopla gözükecek kadar küçük “evet Acun benim sevgilim” mi yazmış ben mi yanlış görüyorum ?!

18 ocak 21:30


8. valla iyi olmuş tam da şeymanın dişine göre. kimse kusura bakmasın ama hakeden insan var hak etmeyen insan var. şeymayla zeynep ılıcalıyı bir tutup 'ama şeymayla şu an evliler aldatılmayı haketmiyo' diye duyar yapmak fazzla duygusal bir düşünce.

asıl zeynep ılıcalı acundan kurtulduğuna nasıl sevinmiştir. baksanıza ömür boyu yeni yetme görgüsüz kadınlarla uğraşacağına boşandı kafası rahatladı bence.

18 ocak 22:41

9. acun ılıcalı'nın yeni gözdesiymiş, şehzadeyi doğuran kazanır acun medya'yı yönetir :d buyrun taht savaşına :d

18 ocak 22:48

10. kendisinin acun'la alakasını ilk söyleyen kişi (gbkz: magagenius)'tır. hatta ilk başta adının baş harflerini vermişti de takipçiler bir şekilde bulmuştu kızı. hatta maga'nın dediğine göre zamanında hasta olduğunda acun'un abisinin hastanesinde acun medya çalışanı oalrak gösterilip tedavi olmuş.

insanların bu kıza sempati duyup "inşallah berabersinizdir" yazmasının nedeni de ikiyüzlülük değil, şeyma'nın yaşattığını yaşamasını görme istediğidir. yoksa sezen de çok püripak biri değil. yazın sait adlı orta yaşlı bir adam eşliğinde barcelona'yı falan geziyordu, bu sait de kız merdivenden çıkarken arkadan bunu çekip instagrama atıyordu.

18 ocak 23:25 18 ocak 23:25