yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. bir başka güzellik gurusu. böyle diyince de çok komik oldu sanki.

  dünyanın en saçma kombinlerini (son videosundaki smokey eye + hot pink lips olayı bana kalp krizi geçirtti) yapıyor. seviyor muyum sevmiyor muyum bilmiyorum. ama ya böyle bir aksan yok kuşlar, yeni zelanda'dan katılıyorsun yarışmaya tamam iyi güzel de kaç tane insan tanıdım sizin oralardan, böyle komik konuşanını görmedim. son videosundaki best diyişini kaç dakika aklımdan çıkaramadım. şimdi diyeceksiniz sen sanki evrenin en müthiş aksanıyla konuşuyorsun. haklısınız. ama demeyin. kötü niyetli değilim yahu.

  ha bir de boob job yaptırmış ve bunun üzerine vlog çekmiş, özgüvenli bir bağyandır shannon.

  kendi kozmetik markası da vardır bu arada, hanım kızımız hep kendi fırçalarını kullanıyor.

  (link: https://www.youtube.com/user/shaaanxo?feature=watch youtube kanalı)

  24 şubat 2014 18:48

  2. çoğu insanın aksine, çok sevdiğim bir youtuber kendisi. kombinleri bazen saçma olabiliyor ama ne hikmetse kendisine çok yakıştırıyor. (ben yapsam palyaço olurum). Ayrıca bana aksanı nedense komikten ziyade tatlı geliyor.

  24 şubat 2014 23:26

  3. gerçekte sarışın mı kumral mı siyah saçlı mı merak ettiğim hatun her ne renk yaparsa yapsın öylesine yakışıyor ki güzel olmanın tanımı bu kadın sanırım, makyajsızken de çok güzel üstelik.

  18 nisan 2014 19:24


  4. Sarı saçı yakıştırdığım nadir ve güzel bir youtuber.

  20 temmuz 2014 16:29

  5. Kendisinin missjenfabulous'la karşılıklı çektikleri evlere şenlik bir swap videosu vardır. Biri birleşik devletler'de biri yeni zelanda'da yaşayan bu iki yotube gurusu 400$ limit belirleyerek birbirlerine en favori ürünlerini göndermek için anlaşıyorlar. Missjenfabulous garibim mükemmel ürünlerden oluşan, shaanxo'nun saniyede bir oh my god demeden duramadığı mükemmel bi paket gönderiyor. Shaanxo ise kendisine firmalardan geldiği çok belli olan, kendisinin asla ama asla kullanmayacağını bildiğimiz frost yapıda rujlar mı dersiniz markasını hiç duymadığımız dandik selülit kremi mi dersiniz bu kızcağıza gönderiyor. Yeni zelanda'da kozmetik çok daha pahalı bunu herkes biliyor ama shaanxo'nunki karşı tarafla dalga geçmek gibi bir şey olmuş bu çok bariz. O kızcağıza çok üzülmüştüm zira kendisi de videonun sonunda buruk bi şekilde dile getirmişti bunu. Sonra iki tarafın takipçileri arasında büyük ağız dalaşları yaşanmıştı. İnsan kendi fırça markasından bir fırça seti de mi göndermez. Onu bile yapmamıştı. Çok sonraları itsjudytıme'la yaptığı swapta bol bol göndermişti:d hiç sevmiyorum bu kızı o zamandan beri. Bi kere sürekli "club" temalı makyajlardan hoşlanmıyorum. Aksanı şirin ama.

  20 temmuz 2014 20:47 31 ağustos 2017 23:43

  6. Hangi makyajı yaparsa yapsın yakıştırdığım nadir insanlardan.

  15 ağustos 2014 20:17

  7. yüzü ölü gibi beyaz ve yer yer hastalıklı kırmızı iken, bu kızın boynu bağrı nasıl böyle yer yer hareli, dalga dalga sarı-kahverengi renkte oluyor diyordum. meğer fake tan yapıyormuş. aydınlandım adeta. ama çirkin ki...

  14 kasım 2014 17:05


  8. beyaz tenli olmak adeta çok kötü birşeymiş gibi yansıtıyorlar bu youtuberların çoğu.yüzü başka vücudu başka renk cidden çok komik birşey sevgilisi eşi için. ayrıca güzel bir iklimde yaşıyor hafifte olsa bronzlaşabilir. Birçok insan da çoook seksiii, çoookk fitt ve güzell gibi yorumlar yapıyor ama kendisi balık etli diyemiyorum bildiğimiz kilolu( ki herkes zayıf olmak zorunda değil.) makyaj konusunda ise birçoklarından çok daha iyi olsa da genel olarak o büyük övgüleri hakedecek ahım şahım bir edası yok.

  3 mart 2015 19:08 6 nisan 2015 23:01

  9. kişilik olarak benim de pek tarzım olmayan ama yine de eğlenceli bulduğum, makyaj videolarını beğenerek takip ettiğim bir youtuber. çok fazla takipçisi ve videosu olmasına rağmen videolarını eğlenceli olmayan vlog-bitenler-favoriler-yine sıkıcı vlog-reklam etrafında döndürmeyip hala yeni bir şeyler yapmasına saygı duyuyorum. herkes hayatının her anında fit olamayabiliyor, kilolu olmasına rağmen çekici görünüyor bence.

  7 mayıs 2015 19:02

  10. göz rengi super uber olan youtube beauty guru şeysi. kendine ait olan xo beauty markasının kirpiklerini de takınca, yok böyle bir güzellik.

  son bir iki senedir makyajını çok geliştirdi. önceden emanet gibi makyaj yapıyordu kelimenin tam anlamıyla, artık yüzüne tam oturuyor. fakat bazen yaptığı makyajla sürdüğü rujlara ne alaka şimdi diyebiliyorum.

  bir de her yeni çıkan ürünü alır yada firmalar gönderir. bu kadar makyajı ne yapıyor, nerede muhafaza ediyor diye düşünmüyor değilim.

  sevimlidir, yapay olduğunu düşünmüyorum. bence içinden geldiği gibi hareket eden birisi. çok sık video yükler bende yatarken açar izlerim, kafamı dağıtırım. (gizlinot: alışkanlık oldu, yoksa uykuya zor dalıyorum)

  17 haziran 2015 14:14

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar