yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (2)

  1. aşık olduğum dizidir kendisi. keşke her gün yeni bölümü olsa

  9 nisan 2015 19:12

  2. bu dizi sayesinde ilk defa bir ingiliz dizisinin amerikan versiyonun çok daha iyi olduğunu gördük. ingiliz versiyonunda fiona'nın sevgilisini james mcavoy oynasa bile gönlüm her daim amerikan versiyonundakinden yanadır. 5.sezonunu çok beğenmedim ama daha uzun yıllar devam etmesini umuyorum..elbet bu başlık altında teker teker bölümlerini yorumladığımız zamanlarda gelecek.

  9 nisan 2015 21:16

  3. Çok çok güzel bir dizi, ah bir de o kadar bekletmeseler yeni sezon için... Gallagher'ları şimdiden özledim yahu!

  10 nisan 2015 11:38


  4. Şu hayatta tek bir dizi izleme yetkin var deseler bunu seçerdim. Game of Thrones ve Gossip girl gibi kültleşmiş dizilerden bile daha çok seviyorum. Dizideki her daim favorim olan kişi ise; mickey karakteridir. En sevmediğim ise; karen ve sammi.

  30 haziran 2015 21:09 30 haziran 2015 21:11

  5. 2011 den beri düzenli bir birlikteliğim olan showtime yapımı, amerikan versiyonu ingiliz versiyonuna göre daha fazla tutmuş olan trajikomik dizi. karakterleri ve konuyu ana hatlarıyla geçersem size : chicago' da gallagher ailesinin yaşamını, komşularıyla ilişkilerini anlatan biraz küfürlü, biraz seksli , biraz ağlatan , çoğunda güldüren , en önemlisi de her karakterde kendimi bulabildiğim gönlümün tahtına sahip dizidir.

  --------------spoiler------------

  frank : dizinin en ana karakteri . ailenin babası. kendileri alkolik ve oldukça kurnaz bir adam. william h. macy tarafından canlandırılmakta olup kendisi 2. sezondan sonraki sezonlarında senaristidir. bu usta oyuncuyla canlandırılan frank karakteri adeta devleşmiştir. tabiki çocukları frank yüzünden çok çektiler o konuda kızgınım. ama frank'in barda oturup abd sistemine, obama' ya, siyasete sövmeleri ve o dinlenmeyen dialogların altında birçok mana yattığı kanısındayım .

  fiona : emmy rossum tarafından güzelce canlandırılan ailenin en büyük ablası. bütün ailenin geçiminden bu ablamız sorumlu. lakin onun da biçok eksiye düşüren bağımlılıkları mevcut. fiona' da biz kızlar genelde onun '''piç adam''' tercihini seviyoruz sanırım. hep kötü nerdeyse fiona onu buluyor ve iyiler ona cazip gelmiyor asla.

  lip : en sevdiğim karakter sanırım. kadınları tavlamakta adeta bir üstad olup, yakışıklı olmamasına rağmen çok cekici olduğunu ve zekasıyla bunu birleştirince yeme de yanında yat olmuştur. öyle bir mahalleden üniversiteyi kazanıp uyum yaşama sorunları, uyuşturucu ticareti, seks, dersler, kardeşleri arasında mekik dokuyan sarışın adam. buarada gerçek hayatta '' mandy'' karakteri ile sevgililermiş. zaten lip' e ben bi konuda kızgınım sadece. mandy gibi delikanlı hatuna yapmaması gerekenleri yaptı.

  carl : psikopat tavırlarıyla ve o meşhur carl gülümsemesiyle geleceğin ünlü aktörlerinden olacağını daha küçükken kanıtlamış bir çocuk. kendisini anlamak için yaşamak gerekir diyorum. :) çok çok sevdiğim bir diğer karakterdir. onun bu psikopat hareketlerini, şiddete eğilimini vs. kendi küçüklüğüme benzetiyorum oyüzden onu çok iyi anlıyorum :)

  ian : gayların şahı, çok seksi ve en önemlisi kızıl bir gallagher kendileri. bipolar bozukluk ve manik depresif bir aile ferdidir kendileri. mickey ile sevgilidir ama ayrıldılar. ağladım o sahnede. özellikle mickey ve ian 'ın her sezon geçtikçe değişimlerini görmek bir mükemmeldi.

  liam : 4 yaşında kokain çekerek tarihe geçmiştir kendileri.

  kaven-veronica : süper ikili komşular. seks konusunda birbirlerine yapmadıkları yok. küçük bir bar işletiyorlar. ama 5.sezon aralarındaki gerginlik hepimizi derinden üzmüştür. heralde birbirleri için yaratıldı tanımı tam da bu çiftimiz içindir.

  mandy : en sevdiğim ama ekranlarda pek göremediğim karakter. bence dizinin en iyi karakteri. bu hatun kimseye bokluk yapmadı ama hep zarar gördü be. karen'ı ezdiği sahne adeta devleşti gözümde. harbi kızların başını çeker kendisi. lip' e olan aşkını da takdir etmekteyim. çocuğun umrunda değilsin ama hala seviyosu be mandy.

  mickey : ian la sevgili olan ağır abimiz. gay olduğunu sezonlarca bekledik ve en sonunda kendi de kabul etti. mickey in değişimi mükemmel oldu ama. o ilk sezon gayları döven çocuk gitti, yerine muntazam bir aşık geldi. kendisini çok seviyoruz.

  steve : her zaman kaçanı oynayan fiona 'nın unutamadığı sevgilisi. zoru görünce hep kaçar pislik. ama onda da kendimizi buldugumuz bazı yanları var elbet.

  ---------- spoiler ---------------

  1 temmuz 2015 00:15

  6. 6. sezonu bomba gibi gelmiş dram/komedi dizisidir. takip ediyorsanız hemen izleyin süslüler.

  2 ocak 2016 00:05

  7. 6. sezonuyla bomba gibi geri dönüş yapmış dizidir. mutluluktan uçuşuyorum.

  2 ocak 2016 00:06


  8. (yazar: angie ) ve diger shameless cilar (link: http://m.dizilab.com/shameless/sezon-6/bolum-1 buyurun anacim )

  2 ocak 2016 00:19

  9. İlk 3 sezonunu izleyip sebepsice 4 ve 5. Sezonlarını üvey evlat yerine koyup izlemediğim dizidir. Az önce 6. Sezona başladım ve diyeceğim tek söz şudur ki "carl'a nolmuş lan öyle?"

  2 ocak 2016 07:35

  10. "sonunda beee" dedirtmiştir.

  2 ocak 2016 10:42