yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (13)
  • medya (3)
  2

  1. simple markasının spf 15 içeren güneş koruyuculu nemlendiricisi.

  bende tüpte olan mini boyu bulunuyor, mini olarak geçmesine rağmen 50 ml bu arada. bu şekilde paketlenen ürünlerde %62 daha az plastik kullanılıyormuş.(gizlinot: paketinde öyle yazıyordu)

  yapısı yoğun bir krem olduğu için ve spf koruyuculu kremler nedense cildimi tıkıyormuş gibi hissettiğim için yalnızca evde kalmadığım dönemlerde kullanacağım bir krem olsun diye çantama atmıştım. nemlendirmesi bana yetti, makyaj altında da kullanılıyor, beyazlık vs. yaşamadım. kokusu da aynı güneş kremi gibi. yine de yeterince randıman alamadım. markaya pek ısınamadığımdan sanırım. olmasa da olur bir nemlendirici.

  25 eylül 2019 21:48 25 eylül 2019 21:50

  5

  2. gratis indiriminden 10 liraya aldığım güneş korumalı(gizlinot: 15 spf) nemlendirici. içeriğinde alkol,paraben,parfüm,renklendirici ve hayvansal ürün yok.ürünün nemlendirmesinden memnun kaldım. güneş korumasının da olması ürünü almama en büyük neden. çünkü hem nemlendirici hem güneş kremi sürünce yüzüm aşırı parlıyordu. minik olması da güzel (gizlinot: 50 ml) yanımda taşıyabilirim bir yere gidince.bu kremi sürdüğümden beri bir güzellik geldi yüzüme.artık kızarmıyor. içinde alkol olmamasına bağlıyorum. içerik olarak çoğu üründen daha temiz olduğu için kendisiyle bir süre devam edeceğim.

  12 ekim 2019 19:27

  5

  3. Ben de bi indirimden 9-10 liraya almıştım. yaz boyunca sabahtan çıkacaksam spf 50 bir krem sürdüm makyaj altına ancak daha öğleden sonra akşama doğru çıkacağımda ya da çok güneşe maruz kalmayacağımda bunu sürdüm. Güneş kremleri kadar ağır değil ve nemlendirmesi bana gayet yeterli geldi ( makyaj öncesi dışında sabah akşam nemlendirici kullanan biriyim). Güneşli kış günlerinde de yeterli olacağını düşünüyorum. Paketinin tatlılığı ve taşınabilirliği de güzel. Bittikçe alınır.

  12 ekim 2019 22:58


  1

  4. Yüzümde inanılmaz sivilce çıkaran ve nemlendirmeyen ürün. Yüz bakım rutinimde hiçbir şey değiştirmeden bu ürünü gün içinde kuruluk hissettiğimde kullanmak için ofis masama koymuştum. İlk haftadan itibaren yüzümde en az dört beş sivilce çıktı kocaman... artık kendisi benim için bir el kremi olmakla birlikte eğer el kremi kategorisinde değerlendirirsek gayet güzel.

  7 ocak 2020 11:27

  5

  5. Rossmann indiriminden 12 tl gibi bir fiyata aldım. Cildim karma, günlük krem seçerken benim için en önemli 2 kriter var, 1. Güneş koruyuculu olması

  2. Hızlıca emilip ciltte parlama yapmaması

  Bu ürün de aynı vaadleri veriyor ve bu vaadini fazlasıyla yerine getiriyor. Kendisi daimi günlük nemlendiricim olabilir 😘

  5 mart 2020 00:03

  4

  6. Uygun fiyatlı, aşırı kuru ciltli değilseniz nemlendirmesi gayet yeterli. Bende sivilce de yapmadı(gizlinot: Cildim sivilceye meyillidir) bittikçe alırım bence şans verilmesi gereken bir ürün.

  8 mart 2020 01:21 8 mart 2020 01:24

  3

  7. İçerisinde 15 spf bulunan yüz nemlendiricisi.

  Ürün cilde sürüldükten sonra kolayca emiliyor, yüzümde herhangi bir sivilce sorunu da yapmadı (gizlinot: Cildim kuruya dönük normal). Fakaat Benim adıma tek sıkıntısı kokusu! 

  Buram buram güneş koruyucu kokuyor. Ben eğer bu şekilde kokan bir ürünü yüzüme sürecek isem içinde en iyi ihtimalle en az 30 spf güneş koruyucu barındırmasını isterim, 15 oldukça düşük. 

  Ürünü kullanma şeklim ise artık iyiden iyiye yaz aylarına doğru yaklaşmamız sebebiyle sadece yüzümü değil ellerimi de güneşten bir nebze de olsa korumak istediğim için, el kremi olarak kullanmak. Ürünü İş yerine getirdim, çekmeceme attım. Ellerim kurudukça elime sürüyorum. Böylesi çok daha iyi oldu benim için. 

  ilgili medya:
  3
  19 mayıs 2020 11:45


  2

  8. Beni ürünün içeriğinin bu kadar temiz olması cezbetmişti. Fakat pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Cildime herhangi bir zarar vermedi. Sanki güneşten pek koruyamadı. Bir daha almam dediğim bir üründür.

  20 mayıs 2020 11:24

  5

  9. En bir bayıldığım ürün! Cildim normale yakın karma. Hızlıca emiliyor, kokusu yok, yağlı his bırakmıyor. Ben çok memnunum. Ambalajını da çok şirin buluyorum

  20 mayıs 2020 16:48

  10. Kuru ciltliyim. İşyerine yataktan kalktığım gibi gitmek zorunda olduğum bi kış gününde kapmıştım indirimde. Ne nemlendirdi ne de kuru kaldı diyebilirim. Nötrüm ürüne karşı. Ancak skt'sine 2 ay kala bende kapalı komedon yaptı. Kolay başıma gelen bir durum değil dikkat edilmesini öneririm. 

  22 ocak 2021 16:11