yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. Çoğumuz mekansızlıktan olsun, karanlığın verdiği cesaretten olsun, bazen de filmin verebileceği gaz ile olsun sinemaya gittik mi en azından bir sarmaş dolaş olur, bir öpüşürüz. Seks ise olayın “next level”ıdır. Genel olarak “sinemada kendi filmini çevirme” diyebileceğimiz aktiviteler bütünü 3 önemli husustan oluşur.

  1. Sinema seçimi

  2. Film seçimi

  3. Seans seçimi

  Bu üçlünün biri eksik olursa o sacayağı bozulur. O yüzden hepsi önceden titizlikle düşünülmelidir. Üzülmeyin bir süre zaten konu hakkında tecrübe sahibi olup nokta atışı tercihler yapmaya başlarsınız. Şimdi 3 maddeyi özellikle bir önem sıralaması yapmadan ayrı ayrı açıklıyorum.

  Sinema seçimi :

  Öncelikle sinemayı evimize en yakın olanlardan seçmiyoruz. Örneğin benim evimin karşısında bir avm ve içinde bir sinema var fakat konu komşuya basılma riski çok yüksek. O yüzden sizin de evinizin yakınında böyle bir sinema varsa ananızla, babanızla, bacınızla aile filmlerine gidin efendi gibi evinize dönün.

  İkinci konu ise sinema salonunun büyüklüğü. Bu konu kendi içerisinde bir çelişki barındırır. Hem sinema salonunun çok küçük olmaması, hem de filmin çok popüler olmaması gerekir ki bu iki şartı sağlamak her zaman mümkün olmaz. Şöyle ki, izleyicisinin az olacağı düşünülen filmler çok az sinemada vizyona girer, onlar da en küçük en dandirik salonlarını bu filmlere ayırır. Salon evin salonundan küçük olduğundan istediği kadar 3-4 kişi gelmiş olsun o riske girilmez. Büyük salon ayrılan filmler ise çok izleyici çekeceği düşünülen filmlerdir dolayısıyla yanınızda yörenizde insanların olması ihtimali yüksektir. Bu noktada ise hemen Seans seçiminin önemi devreye girer.

  Seans seçimi :

  En ideali büyük salona gece son seansa veya haftaiçi gündüz seanslarına gitmektir. Gerçi gece son seansların meraklısı çoktur, salon kalabalık gibi görünür ama baktığınızda çift ağırlıklı olduğunu da görürsünüz. Onlardan çok çekinmeye gerek yoktur, halden anlarlar. Gündüz saatinin riski evde canı sıkılmış teyzelerin bu seansları tercih etmeleridir ki işte onların insafı olmaz. Haftaiçi akşam iş çıkışı saatlerine denk gelen 19:00-20:00 seansları ve genel olarak çok erken veya çok geç değilse haftasonu seansları tercih edilmemelidir.

  Film seçimi :

  Oscar adayı filmler, recep ivedik stayla filmler, “tam bir aile filmi” olarak tanımlanan filmler tercih edilmemelidir, kabalık olmaları nerdeyse garantidir. Minionlara falan da asla bu niyetlerle gitmeyin, çoluğumuz çocuğumuz var. Festival dönemleri bunlar entel film gideni olmaz diye düşünmeyin, millet biletleri çok önceden kapışır sinemalar tıklım tıklım olur. Bir ihtimal gündüz saatleri derseniz de size üstte bahsettiğim teyzeleri hatırlatırım. En güzeli çiftlerin yoğun tercih edeceği romantik filmler veya direkt seksli filmlerdir, işte ona aileler hayatta gelmez, gelse de yarısında kaçar. Ama tabii seksli film derken sevgilinizi alıp iki film birden sinemalarına da götürmeyin osbir malzemesi etmeyin nazlı yari.

  Bu husulara dikkat eden tüm süslülere şimdiden iyi seyirler

  5 kasım 2015 11:04

  2. Güvenlik kamerasını izleyenlere malzeme olmak isteyenlerin tercih edebileceği şey. Evet bu kameralar her yerde var. Ve gece görüş özelliği de olur genelde.

  5 kasım 2015 11:16

  3. Kafamda cok ciddi soru isaretlerine neden olan durum. Burada kastedilen seks, oynasmak mi yoksa bildigimiz catur sutur sevismek mi? Seks dendigine gore catir cutur olanindan bahsediyor olmaliyiz.

  Simdi soyle ki: (gbkz: denizde seks), (gbkz: sokakta seks), (gbkz: arabada seks) falan hadi bunlari bir nebze anladim. Tenha, ucra bir kosede icra edilebilirler. Ama sinema dedigimiz yer buyuk bir oda. Diger alanlardaki gibi tesadufen gorulmeyi gec, cok rahat izlenebilirsiniz. Her yer kamera ve film baslayinca bile iceri girip cikan insanlar olabiliyor. Public fantezisi olanlari bir nebze anlamaya calisiyorum ama burasi turkiye ve bu isin sonu karakolda sonlanirmis gibi geliyor. Oyle olmasa bile bir porno sitesinde kendinizi gormeniz olasi.

  (yazar: Cinnamon) verdigi maddelerden birinde "salonda sizden baska tek tuk ciftler anlayis gosterirler halinize, cekinmeyin" falan demis ama kusura bakmayin, ben pur dikkat film izlerken arkamda ah uh sevisen insanlar olursa hic de anlayis gosteremem. Oncelikle sinemada sizden baska bulunan insanlarin film izlemek icin gelmis olma ihtimalerini unutmamaniz lazim.

  Bu arada sayenizde sinema koltuklarina musamba serecegim artik.

  5 kasım 2015 14:57


  4. Sinema salonunda çatır çutur patlamış mısır, cips tarzı şeyleri yiyenlere bile tahammül edemiyorsam arkamda önümde Sevişenlere hiç tahammül edemem diye düşünüyorum. Sonuç olarak sinema salonu gayet kamuya açık ve istisnai durumlar dışında sizden başkalarının da " film izlemek için " bulunduğu yerler.

  (yazar: gevrek) ' e katılıyorum; diğer yerlerde bi nebze ama sinema salonunda da sevişmek eksik kalsın yahu.

  5 kasım 2015 15:03

  5. (yazar: gevrek)'e özellikle oturmadan koltuklara bir şeyler serme konusunda katılıyorum. Hatta tüm girdileri okurken aklımdan geçen de buydu. Şöyle bir "lan?" oldum tabi içten içe(gizlinot: swh) sözlükte okuyana kadar sinemada oynaşanlardan bihaber değildim elbette ama ne bileyim, çatur çutur denildi, şurdaki sinema çok müsait, lakin koltuklar deri, altınıza bir şey serin, canınız yanar denildi...(gizlinot: :p)

  Sinemada olmasa olmuyor mu yani? kimsenin seksine karışma gibi bir niyetim yok(gizlinot: :d) ama benim filmime de, izlerken oturduğum o koltuğa da dokunmasanız keşke. Sonuçta özgürlük başkalarının alanına girmediğimiz sürece hakkımızdır di mi süslüler.(gizlinot: swh)

  5 kasım 2015 15:22

  6. bir önceki girdime istinaden kafasında deri eldivenli, üstü çıplak adamlarla çat çut, ah oh eşliğinde sevişen, sonra da sinema koltuklarına her tür vücut sıvısını akıtan çiftler canladıranları bu canlı hayalgüçlerinden dolayı tebrik ediyorum. iki film birdene gitmişliğim var ama böyle bir ortam orada bile görmedim.

  seks deyince tek anladığı bu olanlar keşke kaç gündür yazılan çeşit çeşit girdiyi daha bir dikkatli okusaymış. kaldı ki ben sadece sinemada yapılacak potansiyel seks eylemini değil sevgiliyle her tür yakınlaşmayı kapsayan daha geniş bir tanım kullanıp “sinemada kendi filmini çevirme” diye adlandırmayı tercih etmiştim. yakınlaşmanın boyutu kişiye kalmış.

  sinemalarda her zaman birilerini rahatsız etme riski var. mısır yiyenden de, ayı gibi cep telefonu ekran ışığını açandan da rahatsız oluyorum ben mesela. anlayış gösteren çiftler olacaktır öngörüsü yine girdimde aslında gayet açık açık yazmaya çalıştığım gibi büyük salon ve nispeten tenha seanslar için geçerlidir. "halden anlama" kısmı tabii ki genel nezaket kuralları dışına çıkıp sinemada hayvanlaşmayı kapsamaz. dönüp gözünü dikip bakmama, başka boş yer varken illa sevgililerin dibine girip oturmama halden anlamadır bana göre.

  tanımımı da sona sakladım : eğer illa yapılacaksa ah oh demeden, koltuğa muşamba sermek suretiyle ifa edilmesi gereken seks.

  5 kasım 2015 16:02

  7. Birkac yil once conan the barberian filmine gitmistim. Seansta 7 kisiydik. 3 tane cift vardi ve ben tektim. Ortada tek oturuyorum ve arkadaki cift koltuklarindan gelen seslerle ben mi filmi izledim yoksa filmdekiler mi salondakiledi izledi bilemedim. Hayir sevgilimde yok o zamanlar icimde ne patlamalar yasaniyor ama elden de bir sey gelmiyor. Gidin evinizde sevisin nolur ya. Ben sizin cok cok cok opusme sesinizi duymak zorundamiyim?

  6 kasım 2015 11:10


  8. Seks olmaz da bir oynaşma efendime söyleyeyim öpüşme vs olabilir.bunun için de geniş koltuklu,hafta içi (gizlinot: cuma hariç zira haftasonunu kutlayan liselilere basılabilirsiniz ) herhangi bir seansa,mümkünse kış ayları yada temmuz-ağustos ayları gibi herkes tatildeyken,fazla bilinmeyen bir sinemaya gidilmelidir.

  20 aralık 2015 12:26

  9. sanmıyorum sinemada yapılan seksin bana yetebileceğini...

  şaka şaka. yapamam ben öyle. valla yakalanırım rezil olduğumuzla kalırız. oynaşmak falanda sevdiğim şeyler değil zaten. ergen miyim ben sinema park köşelerinde elleşicem. ev var. o olmazsa otele gideriz. işte bi heyecan olsun diye seksi düşünebilirdim ama ondan da çekinirim. kameralar falanda var zaten. uh yani. benim için sinemadaki yakınlaşmaların maksimumu öpüşmek. oda romantik bir filmse ya da öpesim gelmişse öyle kısasından bir tane konduruveririm sevdiceğimin dudağına o kadar :'))

  yazmadan geçemicem haftaiçi bir gün ilk seansda yaptığını iddia eden bir arkadaşım vardı... yapan yapıyor yani.

  20 aralık 2015 15:09

  10. sadece medeniyetsiz, görgüsüz, aile terbiyesi almamış insanların kalkışabileceği son derece gereksiz bir eylemdir. biz sizin b.klu kıçınızın sürtündüğü koltuklara oturmak, film esnasında sizin iğrenç kendinden geçme seslerinizi duymak, eşimizin dostumuzun yanında sizden dolayı utanmak zorunda değiliz arkadaşlar. her şeyin bir yeri var, gidin seksinizi de kamuya açık olmayan bir yerde yapıverin bir zahmet. hayvanlar bile herkesin gözü önünde yapmayı değil, kuytu köşe yerlerde yapmayı tercih ediyorlar. midemi bulandırıyorsunuz.

  21 aralık 2015 20:11