sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (9)
 • medya (0)

1. şuan dibine kadar yaşadığım duygu. gözüm döndü, kafa atmak istiyorum adeta. ben sabırlı insanımdır ama sinirlenince içime birşeyler kaçıyor yemin ederim. ben ben olmaktan çıkıyorum. etrafımda olanın vay haline. hatta bazen abartıyorum başım falan dönüyor sinirden.

30 eylül 2014 14:13

2. Saat başı hissettiğim duygu

30 eylül 2014 14:39 ed.26 aralık 2014 14:58

3. insanın sadece kendisine zarar veren duygu. rahat olacaksın arkadaş! sen sinirden çatlasan bile sinir olduğun kişinin ruhu duymuyor bunu. niye kendini erken yaşlandırıyorsun.

bu açıdan çok rahatım, canımı sıkacağa benzeyen tiplere güler geçerim, yaptıkları iğrenç hareketlere de bir şey demem. sinirlenmem kolay kolay. dalga geçercesine gülmek daha hoş. :)

30 eylül 2014 17:07

4. Sinirliyim. Arada aileme süslü sözlük'ten bahsediyordum ve annem de babam da burada yazar olduğumu biliyordu. Sonra yakın zamanda isteği üzerine buradaki bir başlığa yazdığım girdiyi ss alıp babama yolladım. Ne de olsa üye olmayan biri yazdıklarımı göremiyor, diyerekten nick'imi de gizleme gereği duymadım.

Geçen gün bir baktım, benim baba açmış süslü'nün konu dışı sekmesini, şu saçma sapan kabuksuz domates başlığına yazılan girdileri okuyor. (gbkz: Sevgilinin sözlük nickini öğrenmesi) filan neyse de, babam yahu: ba-ba. Her yeri, herkesi, her şeyi kontrol altına alma kompleksi yüzünden zaten geçmişte kullandığım çoğu sosyal medya hesabımı kapattırmıştı ama o yaşta başa çıkamadığım bir sürü erkeğin ahlaksızca tacizlerine maruz kaldığımı göz önünde bulundurup bunun iyiliğime olacağına karar vermiş ve ses etmemiştim. Ama burası süslü ya, (gizlinot: Caps lock on) süslü! (gizlinot: Caps lock off)

Şimdi, eğer bunu okuyorsan baba, asla girdilerimi okuyamayacaksın, ve de hayır, anneme gidip "tüm gün burada takılıyor" diye şikayet ettiğin canım sözlüğümdeki hesabımı kendi isteğim harici bir durumla karşı karşıya kalmadıkça kapatmayacağım. Evet seninle ilgili şikayetlerimi de burada paylaşıyorum ve biricik süslülerim, sözlükdaşlarım da bana çok yardımcı oluyor. Artık o hesaplarına müdahele ettiğin küçük kız değilim. Burası benim sığınağım, burası benim kafamı dağıttığım, doğruların açıkça yazıldığı samimi ve duyarlı bir ortam.

Sinirlerim gerildi. Ağız tadıyla ruj yorumu da mı yapamayacağız?

10 eylül 2017 16:53 10 eylül 2017 16:56

5. Bu dünya sakinlerin dünyası...kalbimize yazık.unutmadan şunu da belirtmek isterim ki;sinirlendirenler utansın!

11 eylül 2017 14:12

6. Mutemadiyen.her şeye. Yüksek seviyede. Acilen çözüm bulmam lazım.

11 eylül 2017 14:28

7. toplum olarak birbirimize saygı duymadığımızda çok sinirleniyorum. herkesin benimle aynı görüşte olmasını bekleyemem ya da ben de herkesle aynı görüşte olamam. ama önemli olan farklılıklarımızın bizi öcü yapması değil ki farklılıklarımızın bizi bir bütün yapması, farklılıklar en büyük zenginliklerdir. siyasetin insanları ayırmasını da anlamıyorum sen de bu vatan evladısın ben de, önemli olan türkiyemiz için ne kadar faydalı olduğumuz değil mi? ve şu söz çok hoşuma gider sevdiklerinizle siyaset yapmayın, siyaset yoluna devam eder ama siz sevdiklerinizi kaybedersiniz. birbirimize saygı duyalım, anlayışla bakalım ve insanları görüşleri için ayırmak yerine, toplum için ne kadar faydalıyız bunu düşünelim.

12 eylül 2017 09:49

8. öyle bir insan düşünün ki hayvan desek hayvanlara hakaret.hangi küfrü etsek az.öyle bir insan düşünün ki girdiği ortamda insanı geren, düşündükçe içine sinir bastırtan. öyle bir insan düşünün ki kurtulduğumuz gün kutlama yaptıran. öyle bir insan düşünün ki uzaktan görünce bile küfretmeye başladığınız. öyle bir insan düşünün ki ekmek yediği yerde alavere dalavere çevirip tek akıllı kendisi zannedip insanları aleni salak yerine koymaya çalışan. çalıştığı yerin yanına aynı dükkanı açan yetmeyip birde arkadaşını getirip karşısına aynı dükkanı açtırtan.öyle bir insan bile olmayan bir varlık düşünün ki Allah ona ne yaptıysa daha fazlasını yapanı versinde görsün gününü.çoluğna çocuğna yazık senin gibi bir babaya sahip şerefsiz.

27 mart 2018 11:12

9. Koç yükselenli oğlak olduğum için özellikle planladığım şekilde gitmeyen işlerin sonunda cep herkülüne dönmüş şekilde dolaşıyorum. Böyle olmayı istemezdim gerçekten uzaktan bakınca çok gerizekalıca bir durum ama üzerime ateşle yaklaşma yazsam daha iyi olur. Çabuk parlar çabuk söner olayı doğru ama, o parladığında yediğin naneleri temizlemek o kadar kolay olmuyor

13 ocak 19:30