sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (11)
  • medya (3)

  1. Ben çok sevdim bu ürünün yapısını. Vichy nin bb kremini kullanıyordum (yeşil olan, normaderm) ama açık rengi bana koyu olduğu için almamıştım tekrardan. Yapısı aynı onun gibi, fair rengi çok az koyu kalsa da bariz bir fark yaratmıyor. yapısı o kadar güzel ki renk konusu hiç batmıyor gözüme. az kapatıcılığı olan, gözeneklerimin görünümünü azaltan günlük olarak çok severek kullandığım bir ürün oldu. her cilt tipine uygun bence, yağlı ve karma ciltlerde biraz pudra desteğine ihtiyaç duyar yalnız. hiç macera aramadan tekrar gidip alacağım bir ürün oldu, ellerle uygulandığında harika sonuç veriyor, sünger veya fırçaya gerek duymamak büyük rahatlıkmış cidden.

  2 kasım 2017 15:54 21 mart 2018 22:34

  2. Hastası olduğum cc kremdir kendileri. Kapatıcılığı bir fondötenden beklenebilecek tarzda. ama yüzümde hiç mi hiç ağırlık yapmıyor. güneş görür görmez bronzlaştığım için renk konusunda sorun yaşamadım ben. alerji veya sivilce de yapmadı. nemli bir yapısı var. sağlıklı bir parlaklık oluyor cildinizde.

  tek problemi ambalajı sanırım. ürün bitmeye yakın, keserek kullanmak zorunda kaldım çünkü sıkarak ürünü çıkarmanız mümkün değil. bitmeye yakın dediysem de en az 10-15 kullanım götürür. indirimde kovalanmalı.

  14 ocak 2018 04:20

  5

  3. Tek kelimeyle harika bir ürün. Fondöten ve bb crem arayışımı sonlandirdi resmen. Ekilipsin fırçasıyla uygulayıp bir güzel yediriyorum sonrasinda aydinlik, pürüzsüz ve bebek gibi bir cilt bırakıyor.

  17 şubat 2018 21:06

  4

  4. garnier'in bb kremlerinden tiksinip bu dosyayı kapamıştım tamamen, ta ki merve özkaynak'ın videolarında sleek cc krem'i görene kadar. duruşunu falan beğenip indirimde yakaladım bir tane. Fair olanı (en açık ton) aldım, 29 spf özelliği olan, yapısı muhteşem bir ürün. T bölgemi yağlandırmadı, ağırlık yapmadı, sadece kapatıcılık özelliği fazla yok. cilt tonunu falan güzel eşitliyor, sağlıklı bir görüntü veriyor. Cilt problemi yaşamayan, çok kapatıcı olmasa da olur diyenler varsa tavsiye ederim.

  1 mart 2018 17:30

  5. Günlük makyajımda son bir aydır elimden düşmeyen cc kremdir kendisi. Yapısı mat değil ama sim sim de değil. Işıltılı ve nemli bir bitişi var. Tüm cilt tiplerine uyum sağlayabileceğini düşünüyorum. Kalıcılığı orta sabah sürdüğünüzde akşama kadar tamamı yüzünüzde kalmıyor. Rengine gelirsek ben beyaz tenliyim fair en açık rengi ve tenimden biraz koyu duruyor bu sorunu boyun bölgeme bronzer uygulayarak çözmeye çalışıyorum. Çok açık tenliyseniz bu şekilde kullanmanız renk farkını biraz olsun azaltacaktır.Ambalajı alışık olmadığımız bir şekle sahip bu nedenle ürünü çıkarırken biraz zorlanabilirsiniz bence tek eksi yanı bu. Sizde simsiz orta kapatıcılıkta nemli bitişli bir cc krem arayışındaysanız bir bakın derim süslüler.

  2 mart 2018 02:42

  6. Beni her gün fondöten sürmekten kurtaran ürün. Aktif sivilcelerimi, siyah noktalarımı, sivilcelerimi ve kısmen gözeneklerimi kapatıyor. Yapısı yumuşacık, kolayca dağılıyor. Bitişi hafif parlak (benim yağlı t bölgemde rahatsız etmeyen bir parlaklık). Üzerine transparan pudra geçtiğimde 3-4 saat kalıcığı var ama parmaklarla uygulaması çok rahat olduğundan gün içinde tazeleyebiliyorum. Benim için her indirimde stoklanacak bir ürün oldu.

  12 mart 2018 09:47

  7. Merve Özkaynak'ın videosunda görüp indirimde şans verdiğim (gizlinot: 34.90 gibi bir şeydi yanılmıyorsam) her cilt tipinin kullanabileceğini düşündüğüm cc krem. Özellikle hafif yapısına karşın iyi bir kapatıcılığa sahip ve kalıcılık konusunda da üzmüyor.

  21 mart 2018 19:36

  8. Merve özkaynak'ın (link: https://youtu.be/PYAJoiRWFRY Şu) videosunda gördükten sonra araştırdığım ve videolarda kalıcılığını gördükten sonra almaya karar verdiğim cc krem.

  Ürünün yapısı ince, kalıcılığı harika. Kapatıcılık konusunda beklentimin üstüne bile çıktı. Kıytırık bi cc krem alt tarafı diyodum ama lafımı yedirdin bana sleek. Baya iyi bi ürün çünkü. Üstüne allık vb. Sürünce onlar da gayet tutunuyolar ürüne. Yüzünüze de hoş bi canlılık sağlıyo. Bende gördükten sonra 3 arkadaşım daha almak istedi ama beyaz tenli oldukları için renkler onlara uymadı. Ürünün rengi bariz koyu çünkü. Ben esmer olmama rağmen fair rengini kullanıyorum. (gizlinot: üründeki En açık renk) haa bi de naletlik bi sorun var bu üründe. O da şişesi. Plastik, saçma sapan bi ambalajı var. Ürün az gelsin istersiniz zibillen gelir. Çok isterseniz de gelmez. Kendi halinde takılan özgür bi yapısı var.

  21 mart 2018 19:57

  9. İndirimde aldığım ve ilk kullandığımda duruşuyla ''vaoov ımyeh'' dedirten fondötenimsi cc krem. Fakat gün geçtikçe ona kötü sözler hazırladım.

  *en açık rengi bile biraz koyu kalıyor hadi bunu tolere ederim dedim birkaç saate oksitlendi.

  *hiç sivilce çıkmayan yanak bölgemde onlarca kapalı komedon yaptı, geçmezse ağlayarak girdi yazıcam buralarda.

  spf de vardı çok da güzel duruyordun bena bunu neden yaptın sleek..

  3 nisan 2018 21:29

  10. Drugstorelarda satılan ey iyi bb/cc krem olabilir. Orta kapatıcılkta ve spf içeriyor. sürdükten sonra Oldukça pürüzsüz bir cilt görüntüsü veriyor, sivilce ve yağlanma yapmıyor. Tek kötü yönü renk skalası, açık ten için daha uygun bir rengi olsa başka bb/cc kreme ihtiyaç duymazdım sanırım.

  10 nisan 2018 21:37