girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (294)
  • medya (3)

294. Stok yapmaktan cok korkuyorum nedeni ise aldigim fiyattan daha ucuzunu, daha guzelini bulurum diye.

5 nisan 18:26

293. bu zamana kadar sadece bir ruju stoklamıştım onu da birkaç kez kulllandım sonra düşürdüm kırıldı :(

5 nisan 18:23 5 nisan 18:24

292. pamuk ve ped gibi surekli kullandığım şeyleri stok yapıyorum sadece.

5 nisan 12:44


291. Koltuk altı deodorantı

Misel su

Lens suyu

Pamuk

Ped

Bu beşinden her seferinde 2 adet alırım. ikisi de bitmeye yaklaştığında gider iki tane daha alırım :)

Onun dışında stok yaptığım bir şey yok. Artık mağazalarda kozmetik ürünlerde taksit olmadığı için sürekli indirime giriyorlar. İhtiyacım olursa alırım diyorum ya da para harcamamak için "ay bir ay sonraki indirimde al ay biraz daha bekle" diyerek almamaya çalışıyorum.

5 nisan 10:58

290. Kozmetik ürünlerinde yapmadığımdır. Ped ve şampuan stokluyorum genelde. Özellikle indirimde çeşit çeşit 2-3 paket ped alıyorum. Sebebini bilmemekle beraber resmen ped alışverişi yapınca mutlu oluyorum.

5 nisan 09:12

289. Eskiden bol bol krem,roll-on,duş jeli ve şampuan için yaptığım şey. Ama artık o indirim dönemlerinde yaptığım hunharca alışverişler cebimi yaktığı için artık sadece ihtiyacım olduğunda alıyorum.

5 nisan 08:29

288. -benri kare makyaj temizleme pamuğu

-splat white plus diş macunu (resmen evde diş macununu yiyoruz doğrudur)

- dermoskin acngun revitalizing tonic (bir defa onsuz kaldım artık hayatta stoklamadan duramam)

- neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi (bunun sebebi annem, ben değilim)

-klorane duş jelleri ve yulaf sütü sık kullanım şampuanı (bunlar listede yeni)

-gillette venus breeze tıraş bıçağı & satin care tıraş köpüğü

-garnier miceller makyaj temizleme suyu

hepsinden elimde bir tane kalınca ikişer tane alıyorum. bütün stoklarım genelde evde sürekli kullandığımız ürünler olunca haliyle bitmesi direkt gözümde alarm seviyesine geliyor. makyaj malzemeleri konusunda stoğu sevmiyorum, o topa hiç girmeyeyim.

5 nisan 03:25


287. ped, deodorant (migrosun %50 indiriminde stok yapıyorum 5-6 tane) ve kremde stok yapıyorum. en çok kremim var ama gördüğüm her kremi alıp denemek gibi bir huyum olduğu için arttıkça artıyor günden güne.

5 nisan 01:05

286. Ped ve makyaj temizleme pamuğu haricinde stoğa karşıyım bu ikisi dan diye bittiğinde sizi ortada bırakabilecek ürünler. Özellikle evde tek kadın yaşıyorsanız kıyıya köşeye kesinlikle Ped stoğu yapmalısınız. Onun dışında zaten hemen hemen her yer ayda 2 kez indirim yapıyor. Bir daha üretilmeyecekmiş gibi alıp bir kenarda ürün bekleteceğime o parayı farklı şekillerde kullanmayı tercih ediyorum. Yani para masamda duracağına cebimde dursun. Ayrıca ihtiyaç listesiyle birlikte her ay alışverişe gitmek bence daha eğlenceli.

5 nisan 00:00

285. kozmetik ise kalan Son Kullanım Tarihine dikkat edilerek yapılması gereken. Ucuz diye 6 ay önce güneş kremi aldım. 1 yıl SKT süresi vardı lakin, elimdeki bir türlü bitmeyince daha yeni kullanmaya başladım. 6 ömrü kaldı. 250 ml bitiremezsem her yerime, olmadı konu komşuya süreceğim.

4 nisan 21:16