yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (0)

  1. İki grup insanı ıssız olduğu idda edilen ( aslında adada oteller vs var) çeşitli oyunlar oynatarak yarıştıran bir televizyon programı.

  Ülkemizde ilk acundan önce kel bi sunucu tarafından (kim olduğunu bulamadım maalesef) sunulan çok eğlenceli bir program olarak başlamıştı.

  Bu hafta all star olarak tekrar başladı. Geçtiğimiz bir kaç sezondaki en iyi yarışmacıların tekrar katılımıyla ( ne yalan söyleyeyim açlık oyunlarındaki çeyrek asır oyununu hatırlattı bana) boyut atlamış çok daha çekişmeli yarışmalar izlettiren bir survivor olmuştur.

  24 şubat 2015 17:20

  2. ''televizyondaki saçma sapan işlerden biri olan yarışma'' diye tanımlamak istediğim fakat televizyondaki işlerin %99 unun saçmalık abidesi olduğundan nasıl tanım yapmam gerektiğini bilemediğim, başlıktır.

  son tanım: yalan dolan bir yarışma, rating için yapılacak kavgalar, reklamlar falan filan.

  zihnimi doldurmamak için uzak duracağım tivi programı..

  edit: düzenleme..

  24 şubat 2015 18:30 24 şubat 2015 20:21

  3. 10 yıl önce kanal D'de başladığından beri, sevmediğim sezonları olsada genel olarak tüm sezonlarını kaçırmadan izlediğim yarışma programı.

  Spor, adrenalin, rekabet.. insan vücudunun sınırlarını zorladığı aktiviteleri severim. Bu sezonunu da severek izleyeceğim. Bağcılar delikanlısı ve televizyon maymunu tarzı yarışmacılarını dışarda tutarsak çok kaliteli ve centilmen sporcular var bu sezon bünyesinde hangi birini favori göstereceğimi şaşırdım.

  ayrıca ülkenin her tarafından faşizm akarken, insanlar kendi dinine mensup olmayana 'dinsiz', kendi siyasi görüşüne sahip olmayana 'terörist' derken bir de kendi zevkine sahip olmayanlara 'zekasız' diyenler türedi ya sabır. sadece burda değil her yerde var o ayrı..

  haftanın iki günü okulda ingilizce makale okumaktan, proje kasmaktan, 3 günü boş durmamak adına cebimde allaha çok şükür harçlığım olmasına rağmen gönüllü çalışmama, haftasonlarımı yüksek lisansa hazırlanmak için akademik kitaplara verdiğimden dolayı bir kaç akşam beynimi yormayacak ama beni eğlendirecek bir televizyon programını izlemek beni zekasız yapıyorsa, bir ara abajur altındaki koltuğuma fularımla oturup history channel izlerim napıyım sözlük :/

  24 şubat 2015 19:49 24 şubat 2015 19:56


  4. severek izlediğim yarışma. turabi'ye kıl oluyorum umarım hemen elenir. duygu da hiçbir icraat olmamasına rağmen sürekli konuşması beni çıldırtıyor. hilmi cem kırosun ama yakışıklısın. (gizlinot: swh)

  25 şubat 2015 01:28

  5. acunu sevmeyiz falan ama şimdi doğruya doğru bence en başarılı projesi.

  izliyorum valla, izlerken de zevk alıyorum, hoşuma gidiyo yarışları sırasındaki çıldırışları falan

  not: yoksa hep belgesel biliyosunuz :P

  25 şubat 2015 12:58

  6. Yarışma değil bildiğin şov programı. Artist acun bütün yarışmacıları ayrı ayrı evinden Vıp arabalarla aldırıyor, yolda peşpeşe bir sürü araba gidiyor böyle sanki dersin fbı operasyona gidiyor. Yine aynı artist Acun dalgalar sahile vururken deniz kenarında atv sürüyor yarışmacıların yanına giderken falan. Duygu'ya "kavga edebildiğin kadar kavga et çirkeflik yap itici ol" denmiş belli. Daha bismillah gider gitmez başladı vik vik. Turabi desen en nefret ettiğim erkek tipi. Bütün kıyafetlerine 't' yaptırtmış bir de ukala kıro. Kısacası izleyiciyi bariz salak yerine koyan, kimin kiminle kavga edeceği, kimin eleneceği, kimin kazanacağı baştan planlanmış tv programı.

  (gizlinot: madem öyle neden izledin diyebilirsiniz) (gizlinot: valla kardeşlerim bunun hastası onlar izlerken ben de izledim) (gizlinot: bir de bu survivor beyin yıkıyor resmen aval aval baktırıyor ekrana)

  25 şubat 2015 17:39

  7. şu yarışma sırf seda için bile izlenir. bir insan evladı ancak bu kadar komik olabilir :D

  gönüllüleri destekliyorum ama ünlülerde de sevdiğim birkaç kişi var hakan, doğukan, pascal gibi.

  28 şubat 2015 23:41 1 mart 2015 00:23


  8. gönüllülerde metre kare başına 2 gıcık ve ego manyağı tip düştüğü için ünlüleri destekliyorum.

  gönüllüler:

  hilmicem - gönüllüler takımındaki sempatik tek adam olabilir. ama turabiyle fazla yakınlaşmaması onun için daha hayırlı olucaktır. zira iyi bir dost şampiyonluğa götürebilir (bkz. murat), ancak kötü bir dost da halkın gözündeki tüm sempatini kaybettirir

  nadya : güçlü desen güçlü değil, güzel desen güzel değil. sansasyonelliği sebebiyle adada sanırım

  hasan : kendi sezonunda centilmenliği ve sportmenliğiyle gözlerimizden kalp çıkartmıştı ama bu sezon pek bi tırt gidiyor. turabiye höt diyebilecek tek adam olduğu için yine de destekliyoruz

  bozok : survivor tarihine tek katkısı köpekbalığı yakalamak olduydu. ama duygu başka elemanlara sarınca potansiyelini kullanmaya başlayabildi. ayrıca bu akşam farkettim göğsünde atatürk imzası varmış, nays.

  sahra : geçen hafta turabi'ye dedikleriyle gözüme sempatik gelse de bu hafta merve oflaz'a "neyin şampiyonu yeaa" diyerek eski yerine geri döndü. survivor'ın mesela sahra'cım?

  seda : konuşmaları genelde antipatik gelse de duygu'nun hakkından geldiği için ailecek seviyoruz.

  özlem : azcık kilo verse yarışmadaki tüm kızları haşırt diye yenebilir. kendi sezonunda taş gibiydi. sahra, duygu falan eziyor ama özlem ikisini de tek eliyle tokatlar isterse haberleri yok.

  begüm : adaya neden geldiğini kendi de bilmiyor muhtemelen

  taner : aslanlar-kanaryaların şampiyonuydu, gönüllerimizin de şampiyonuydu. pire gibi hızlıydı, çat çut yarışırdı da yaşlanmış sanırım beybi.

  duygu : günde 7, yarışlarda 12 kere falan kavga ediyor ancak ne kendi sezonunda ne bu sezonda bir kere bile haklı bulamadım, bu da bir başarı.

  turabi : insanlık tarihinin hem içi hem dışı hem aurası en çirkin canlısı. şu hayatta ufak çaplı hayallerimden biri bu hıyarı dövülürken izlemek. i am hater and i'm gonna hate sorry.

  ünlüler:

  pascal : sadece nihat doğan'ı dövdüğü ve babam gibi horladığı için bile desteklerim gibime geliyor ahaha.

  anıl : tam bir beybi. yakışıklı, komik ve efendi. damadı olsa annem benden daha çok sever sanırım.

  serenay : antipatik tripleri olsa da boyuna, posuna, potansiyaline göre başarılı sayılabilir.

  doğukan : göynümüzün şampiyonu. survivor şampiyonluğunu hem başarısıyla hem de bu kadar açlığa, gerginliğine rağmen bir kere psikolojik çöküntü yaşayıp kendini kaybetmediği için sonuna kadar hak ediyor.

  merve aydın : göynümüzün bir diğer şampiyonu. istatiksel anlamda survivorun erkek-kadın farketmez en başarılı ilk 3'ndedir. bi de fenerbahçeli. he bi de geçen sezon kazanınca çok güzel ankara havası oynuyordu eheh

  fulya : begüm gibi o da adaya neden geldiğini bilmiyor olabilir. zira saçı bile bozulmadı daha

  merve oflaz : kendi sezonunda iyiydi, hoştu, şampiyondu da biraz yavaşlamış. ama yine de her türlü nadya'dan güzel :/ go selim go.

  ahmet dursun : turabi'nin hakkından gelebilen bir diğer cengaver. başıma bişey gelmicekse gayet de yakışıklı.

  almeda : tüm kadın yarışmacılar içinde dudağına dolgu, gözlerine kalıcı kirpik, yüzüne kalıcı makyaj yapmadan gelebilme cesaretini gösteren tek kadın. cidden güzel. bi de kavgaya falan karışmıyor uyumlu uyumlu takılıyor herkesle, seviyoruz. pascal'a dikkat etmeli ama

  berna : genelde gönüllülerden ünlülere gidenler hırslanır depara kalkar, bu kıza pek işlemedi. bikaç haftaya gitmesi çok muhtemel. sahraya uçan tekme attığı için gönlümüzde hep yeri olacak

  hakan : hırsının kurbanı olmak üzere. gayet başarılı olabilecekken heyecanına hırsına kapılıp rezil oluyor sürekli. sakin ol champ.

  yazının genel özeti; kibir en sevmediğim günahtır süslüler.

  1 mart 2015 01:36

  9. turabi ve sedanın çok tatlı oldugunu düşünen sadece ben miyim acaba merak içindeyim

  1 mart 2015 07:09

  10. ya o yarışma için o kadar uzaklara gitmeye ne gerek var ki. türkiyede daha beter zorluklara sahip yerler var. ver ellerine kazma kürek. ne bileyim bi işe yarasınlar.

  bu program yerine zor işler diye bi program var. kızceğiz bi tankın içine girdi ve ataş etti. kızceğiz şokta. o sarsıntı fenaydı.

  sörvayvıy bana gönüllü açlık gibi geliyor. sonuçta para hazır. sadece gönüllüler açısından zor.

  1 mart 2015 21:09