yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. İlk videolarından beri düzenli olarak takip ettiğim ve izlemekten çok keyif aldığım bir kanal. Tepki veren arkadaşlar çok samimi, yaren hariç hepsini seviyorum, anladığım kadarıyla bir iki kişi hariç hepsi liseden beri arkadaş bundan dolayı sıcak bir ortam oluşturuyorlar. Umarım kanal böyle devam eder

  26 mart 2017 08:57

  2. sevgili Gözde gürbak (link: https://www.instagram.com/gozdegurbak/ Gözde gürbak instagramı) Son tepki videosunda(link: http://youtu.be/hjniJYMjCl0 Tepki videosu linki) verdiği doğal ve içten tepki sebebiyle Danla nın son videosunda " önce git cilt bakımı yaptır yüzüne bakamadım " demesiyle ve istifra eder gibi öğürmesiyle hakarete maruz bırakılmıştır. Şuan tahmin edeceğiniz gibi kızcağızın instagramına hakaret dolu yorumlar geliyor. İsteyen süslüler kendisine destek olursa harika olur. Böylece kadınların kadınlara destek olduğunda ne kadar güçlü olduğunu da onlara göstermiş oluruz. Bu arada destekten kastım başkalarına saldırmak değil. Sadece onun doğal tepkisine katıldığımızı ve her haliyle çok güzel olduğunu söyleyerek seviyesizlerle bir olmamış da oluruz. Sizleri seviyorum güzel süslüler. Birbirimize destek olalım çünkü birlikte daha güzeliz :)

  31 mart 2017 19:07 1 nisan 2017 02:04

  3. danla ile ilgili videoyu izledim. bence biraz az tepki vermişler gibi.sanki taşlanmaktan korkmuşlar. ayrıca videoda mert diye bir çocuk var, çok tatlı <3 maşallah boylu poslu, hava alanı gibi omuzlar. sevgilise de yokmuş. bu konuda başarısızım diyor ne tesadüf ben de çok başarısızım. 2 yanlış olarak bir doğru ederiz bence asdfghj.

  31 mart 2017 22:02 31 mart 2017 22:05


  4. (gbkz: danla bilic)'in her zamanki kalitesizliğini gösterdiği o malum olaydan sonra keşfettiğim, keşke daha önceden izleseymişim dedirten youtube kanalı. videolarında çoğunun birbirlerini lise yıllarından beri tanımasından geldiğini düşündüğüm bir samimiyet var, izleyiciyi çok eğlendiriyor. her ne kadar eğlensem de bazı konularda fikir veya bilgi sahibi olmamaları ekran karşısında beni çıldırtmıyor değil. gerçi sanırım o anlarda bilmeseler de saçma(gizlinot: swf) yorumlar yaptıklarında rahatsız oluyorum. tek sıkıntıları bence bu.

  şu an 600 binden fazla aboneleri var. konseptleri gerçekten ilgi çekiyor ve tepkiler kendilerini keyifle izlettiriyor. umarım bu ekiple(gizlinot: ekip demek doğru olur herhalde) daha da yükselirler. ayrıca şu an tepki verenler arasında olan anıl kanalın asıl yaratıcılarından biriymiş meğer. bugün öğrendim ve epey şaşırdım.

  8 temmuz 2017 15:57

  5. Çok severek izlediğim bir kanal aslında. Fakat vloggerlar kötü yorumlara tepki veriyor videosunda , kanalın asıl sahibi olan kişi sanırım ,Burak bey ve Sibil Çetinkaya süslüsözlük' ü birbirinden nefret eden kadınlar platformlu olarak tanımladı. Ne diyebilirim ki? İncelememişsiniz demek ki. Öyle düşünürsek ekşide de olumsuz yorumlar var. Orası daha bilinen bir platform diye mi oraya çiçek böcek bize pis tü kaka...Siteyi daha dikkatli incelemenizi öneririm. Onun dışında içeriklerini beğendiğim eğlenceli kişilerin olduğu bir kanal. Olumlu yorum yaptım ama neyse biz süslüler yapıyoruz arada öyle şeyler :d

  19 aralık 2020 18:36

  6. eskiden takip ettiğim kanaldı. Çünkü bir zamanlar "orijinali" olan react the fine brothers kanalını takip ederdim. Bunun yerli bir versiyonu olması hoşuma giderdi. Akışta görünce bir bakayım dedim. Galiba sözlükteki yorumlara tepki vermişler diye. Videonun sonunda kanalın sahibi süslü sözlük için "birbirinden nefret eden kadınlar bir site kurmuşlar gibi hep negatif" diyor. Böyle düşünüyorsun ama para kazandığın bir video için burdaki yorumlar üzerinden prim yapmakta bir beis görmüyorsun. Bu ne yaman çelişki?

  Ekleme: Burası birbirinden nefret eden kadınların toplandığı bir platform değil. Velev ki öyle, kimsenin burayı ütopya haline getirme borcu yok.

  19 aralık 2020 19:49 19 aralık 2020 19:54

  7. Videoda tepkisi alınanlar:

  Sibil çetinkaya: duygu ile arkadaşken #duyguvibratör diye etiket basan insan.

  Polina chursanova: abd eğitimini ve influencer yaşamını aynı anda götürebilmek için bir videoda 8 tane reklam veren insan.

  Suda alkış: sokaktaki sıradan genç kadınlardan 10 kat daha sıradan olan bu kız üzgünüm neden ünlü olduğunu bende anlamıyorum.

  Ceren ceylan: yeni gelin tüketim çılgını bacımız. 

  Açıkçası bu genç kadınlar hakkında ne gibi bi olumlu yorum yapılabilir? Para için hertürlü markanın reklamını yapan ve arkadaşlarına değişik etiketler basan insanlar bunlar. Sürekli nefret kusmakla ne alakası var? Ekşi sözlüğe girdin mi hiç tatlıcı? Ana avrat söven ekşicilerden daha mı antipatik geldik sana? Süslüden okunan yorumlar da nokta atışıydı hepinize tebrik konduruyorum süslüler, tespit gibi tespit kasmışsınız. 

  19 aralık 2020 20:31 19 aralık 2020 20:33


  8. Son videosundaki birbirinden nefret eden kadınların toplandığı yer yorumuna katıldığım kanal. Soru cevaptaki herhangi bir başlığa girerek görebilirsiniz bunu, ergen veya ergen ruhluların ele geçirdiği bir mecraya döndü burası üzücü

  19 aralık 2020 23:42

  9. #duyguvibratör diye etiket basan sibil çetinkaya kadın dostu imiş ama biz burada kadın düşmanı imişiz.

  bence çok insaflı kötü yorumları gösterdiler. hatta kötü yorum bile yoktu :)

  20 aralık 2020 00:14

  10. sibil videoda (link: https://www.suslusozluk.com/sibil-çetinkaya?i=1192027 şu) entryimi okumuş ama çok yanlış anlamış.benim bu atasözü olayından haberim yok.o zamanlar yaptığı soru cevap videolarına istinaden kendisini vizyonlu,geleceğe karşı manalı bulmadığımı kastettim.belli bir tarzı yok,ergenlere hitap ediyor.videoda kız konuyu saptırmak istediği yere saptırmış.diğer youtuberlar gibi.körler sağırlar birbirini ağırlamış.

  20 aralık 2020 02:06