3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (3)
  • medya (5)

19. Almak istediğim far paleti. O kadar fazla paletim oldu ki kendimi tutuyorum almamak için. Sonra da amaan bir fazla olsa ne olacak sanki al gitsin diyorum.. kendi içimde verdiğim bir savaştır kendisi. Evet hep o turuncumsu renk yüzünden :/

22 ocak 17:11

18. harika bir palet. henüz orta sırayı kullandım ve performansından çok memnunum

21 ocak 18:55

17. ne akla hizmet aldığımı anlayamadığım palet. bir de entry girmişim önceden "ay çok güzel bayıldım kalp kalp" diye. 67 lira vermişim bi de. yuh.

artık renkli göz makyajı sevmediğim, sadece krem ve kahve tonlarını kullandığım için paletle bakışıyoruz evde. bir kere bile dışarıya çıkarken kullanmadım, çok yazık. duygusal boşluk, sen nelere kadirsin. inşallah kullanacak heves gelir ne diyeyim.

27 eylül 2017 01:08


16. korkunç bir palet. kayda değer tek rengi yanar dönerli turuncusu, onunla da birbirimizi epey sevdik yalan yok, fakat yine de paleti aldığıma bin pişmanım. totalde 9 renk var ve bu 9 renk birbirini tamamlamıyor/desteklemiyor. ray sinbread aralarında en başarısız bulduğum renk, sıcak bir kahverengi. pigmentasyonunu ve rengini hiç mi hiç beğenmedim, ne katlanma bölgesine sürülür ne de başka bir amaçla surata kondurulur. gül kurusu tate r. tots, morlu rocky road icecream ve favorim chris p. bacon palette en sevdiğim üç renk oldu. en alttaki simli üçlünün pigmentasyonları da kötü, ancak bu koyu bir renk olduğu için en çok alfred o'pasta'da anlaşılıyor. hal apeño poppers'ın da rengini yine hiç mi hiç beğenmedim, sapsarı, ne alakası var şimdi bunun diğer farlarla? artie chokedip ortalama bir gri. ilk sıradaki üçlünün de pigmentasyonlarına iyi diyemeyeceğim.

önerim şudur ki almayın da paranız cebinizde kalsın süslüler.

25 haziran 2017 03:50

15. the balm ın meşhur far paletlerinden son çıkan paleti. ben renklerine vurulup aldım ama diğer the balm paletlerden daha fazla tozutuyor. farların yapısı da çok yumuşak değil, kalıcılığı ise güzel, ben altına put a lid on it bazı da sürünce sabah işe giderken sürdüğüm far akşama kadar gözümde kalmıştı. orta sıradaki renklerini özellikle çok seviyorum.

8 haziran 2017 16:55

14. içeriğindeki tarçınsı renge hasta olduğum palet. her gratis'e gidişimde elime alıp alıp bırakıyorum. bakalım ne zaman alacağım kendisini.

8 haziran 2017 01:34

13. Heralde balm in aldığıma en pişman olduğum ama renklerimize en çok sevdiğim paleti. Bir kere aşırı tozutma problemi var üst sıradaki son iki renk renk vermede de sıkıntılı. İkinci sıradaki ilk renk ise aşırı dökülme yapıyor -parmakla tampon hareketlerle uygulamama rağmen- göz altlarınız sim sim oluyor. Renklerini beğenmediğiniz sürece bence kesinlikle kaprisiyle uğraşılacak bir palet değil.

8 haziran 2017 01:05


12. Gordugumden beri almak istedigim, Tati'nin bosuna para harcamayin dedigi palet. Öncelikle renkler 3 sirada da farkli usttekiler opak degilken ortadaki farlar buttery denilen yapida en alttakilerde ikisinin ortasi gibi. Farlar soguk alttonlu ve kalici ben severek kullaniyorum :] (link: http://www.suslusozluk.net/g/the-balm-appetit-far-paleti/30678/ swatch)

23 nisan 2017 17:26 23 nisan 2017 17:27

11. Erkek arkadaşım bana sevgililer günü hediyesi olarak almış, fakat baya zamlanmış ben bu indirimde gördüğümde 77 tl idi.

Özellikle üst ve orta sırayı çok çok beğendim, alt sıra da smokey eyes yapmak istediğim zamanlarda kullanacağım kısım. Bence her balm paleti gibi hem gündüz hem gece makyajlarına uygun.

12 şubat 2017 21:24

10. çıktığını öğrendiğim gün çok heves etmiştim.

sonra benim yaşadığım yer taşra sayıldığı için yok, yok, yoktu.

bugün bulursam alırım düşüncesiyle gittim. buldum, gördüm, baktım, baktım.

almadan çıktım. pişman değilim.

alsaydım daha mutlu olmayacaktım. param cebimde kaldı. daha güvendeyim.

Format gereği ekleme: palet minnak, yanımızda gezdirmek için uygun ebatlarda, içindeki renkler ve paletin konsepti güzel. Renk panları büyük. Ama yine de o renkli bir palet için pahalı. Diğer balm paletleriyle içerik ve fiyat mukayesesi yapınca da aynı sonuca ulaşıyorum.

22 ocak 2017 00:29 22 ocak 2017 13:50