yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (12)

  1. ben 4ü 3 kadar sevemedim çünkü eşya seçeneği çok kısıtlı. ama get to work paketini seviyorum. simle birlikte işe gidebiliyorsunuz, doktorsanız klinik açabiliyorsunuz. tatile gidebiliyorsunuz. bir de daha önceki girdide de detaylı şekilde anlatılan, simlerin duygularının daha kompleks hale getirilmesine bayıldım.

  neyse, ev yapmada tam bir kıt, yaratıcılık yoksunu olan ben, geçenlerde (link: https://www.youtube.com/user/simifiedvideos/videos the simified ) diye bir beybi keşfettim. bir insan ancak bu kadar güzel evler yapabilir! ondan ilham alarak (yapabildiğim kadar) yaptığım evi de görsellere koydum. benden ancak bu kadar çıktı :d

  edit: minik bir ipucu, oyunun herhangi bir yerinden ekran görüntüsünü alıyoruz(gizlinot: o simin o an evde olması yeterli, hangi odada olduğu farketmez), o görüntü oyunun içinde ekran görüntüsünü aldığınız menüdeki "hatıralar" bölümüne gidiyor. orayı açıyoruz, fotoğrafı mesela "happy memory" diye etiketliyoruz. siminiz üzgün kızgın falan olduğunda(gizlinot: mutlu olsa da yapılır farketmez ), yine aynı yerden bu hatırayı "düşünmesini" söylüyoruz, siminizin modu mutlu olarak değişiyor.

  14 haziran 2016 17:02 14 haziran 2016 17:35

  2. Yaa süslüler çok tatlısınız be hani makyaj filan her zaman konuşcak insan bulunuyor da the sims hele de the sims 4 konuşacak kimsem yok etrafta, tüm sene manyak derslerimin yoğunluğundan açıp da oynayamadım hazır tatile girdim yaz boyu boşum oynadıkça keşfettikçe ben de yazacağım sizler için şimdiden çok şey öğrendim bile çok basit bakmışım oyuna oynadığım zamanlarda, şimdi burada yazan her şeyi yapmak istiyorum oh :)

  15 haziran 2016 20:39

  3. çıldıracam. bir türlü kuramadım bunu. sims3ü torrentten rahat kurmuştum. ama bunu kuramadım. allahını seven yardıma gelsin :(

  15 haziran 2016 22:09


  4. ps4 için olanı çıksın diye beklediğim ama bi türlü çıkmayan oyun. :(

  15 haziran 2016 22:14

  5. tüm şubat tatili tüm saatlerimi verdiğim oyun, yıllar sonra yeniden oynamanın hararetiyle. jenerasyonlar jenerasyonlar neler neler kurmuştum. ama internetten indirdiğim için virüslüydü galiba ne kadar uğraştıysam hata verdi. açamıyorum artık. çok özlüyorum.

  15 haziran 2016 23:13

  6. Benim sims manyaklar varsa simlere saç, kıyafet, makyaj aklınıza gelebilecek herşeyi ücretsiz indirmek için thesimsresource.com bu siteye bakabilirsiniz ( işsizim sözlük) bu arada rip bob newbie

  16 haziran 2016 01:20

  7. geçen gün koyduğum linkten kopya çekerek yaptığım evi (link: https://imageshack.com/i/pnjrcSJNp şuraya) koydum. pek güzel oldu mmmhh.

  her şeyi komple 3 günümün 2 saatini(gizlinot: gün başına yani ) aldı. finaller bitti ya işsizim biraz :dd

  16 haziran 2016 16:55


  8. Şu yaşıma gelmişim vazgeçemediğim oyun delisiyim resmen.ama sims 4 beklentilerimi karşılamadı yaa sims 3 çok daha iyiydi bence bi kere nasıl havuz ve araba olmaz ? Ayrıca yıl olmuş 2016 bu simsi yapan adamlar niye şöyle mevsimleri eklemezler anlamıyorum kardeş az yağmur yağsın kar yağsın yani dimi ? Sims 3te ev yapmaya çok hakimdim hilelerle tek bir katın içerisine yarım merdiven felan ekliyordum şimdi sims 4te beceremiyorum :d olsun yinede gönlümün efendisidir.

  2 eylül 2016 16:30

  9. benim için popmundo'nun bi farklı bağımlılığı olan oyun. bazen sabahlara kadar karakter ve ev yapma olayına giriyorum ama sonraki gün kızarmış gözler ve gözaltı morlukları kaçınılmaz tabii.

  20 eylül 2016 16:20

  10. burdaki girdileri okuyunca resmen kayıp evladımı bulmuşum gibi sevindim. çevremde sims oynayan kimse yok ve oturup da 3 mü daha iyiydi yoksa 4 mü diye kimseyle tartışamıyorum dolayısıyla.

  sims 4 çıktıktan 3 hafta ve ya bir ay kadar sonra korsan cd sini alıp kurdum. (gizlinot: öğrenciyim, her ne kadar sims hastası olsam da ) (gizlinot: orjinaline o kadar para veremem ) sims oyununa saatlerimi, günlerimi döktüm ama en çok sıkıldığım sims 4 oldu sanırım.

  *örnek vermek gerekirse, meslek seçeneğinin az olması beni çok sıkıyor. ben her simimde farklı meslekleri deneyip farklı şeyleri yapmaya çalışmaktan zevk alıyorum fakat az meslek olunca hepsini yaptım ve 10. seviyeye geldim. dolayısıyla hepsini ezberledim sayılır ve insanı sıkıyor. (gizlinot: ek paketim yok, korsanını bulursam onu da alırım ) (gizlinot: swh )

  *üstte de bahsedilmiş ama bende dile getirmek istiyorum, kıyafet ve mobilya seçeneği az. saç olarak kadınların saç seçeneğini sevdim ama erkeklerde yine beğendiğim bir model yok.

  *haritayı rahat rahat gezememek hepimizin derdidir muhtemelen. sürekli bekleme ekranına geçiyor.

  *mood olayını güzel buldum, eğlenceli kılabılıyor. birde bir blog da okumuştum mesela çok fazla enerjik olduğumuz zaman kalp krizinden ölebiliyormuşuz sanırım. hiç denemedim, kesin bi şey diyemiyorum.

  *haritadaki gizli bölgeler güzel. sana bir kaç soru soruyor ve onunla birlikte oraya girebiliyorsun tabii bazı şartlar var örneğin mağaraya girebilmek için handiness skilini 10 yapman lazım gibi.

  * bir evde 8 kişi olması mantığının değiştirebilmesi lazım bence. patch ler oluyormuş sanırım ama kim uğraşır onunla. neden 8 den fazla kişi olmuyor mesela? çok saçma değil mi? bi tek bana mı saçma geliyor.

  neyse, sonuç olarak sanki gönlüm sims 3 de daha çok kalmış gibi. hatta ve hatta sims 2 nin bende yeri çok farklı. sanırım sims 2 gibi bir daha gelmez.

  21 şubat 2017 01:09

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar