yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  tlc

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

  1. Bir kaç gündür takip ediyorum da kanalı gündüz kuşağında gelinlik seçme üstüne kurulu bir program var bütçelerine göre gelinlik seçiyorlar aileleri falan eşlik ediyor.uygun gelinlik bulununca da genelde ağlıyorlar(gizlinot: swh). Neyse bana şimdilik pek uzak şeyler ama yakında düğünü olacak olan süslüler varsa zamanları da varsa belki gelinlik modeli seçebilirler. Bir de cake boss yayınlıyorlar en sevdiğim programlardan yine.

  11 kasım 2015 11:19

  2. geçen haftaydı sanırım. oprah denilen kadının programına denk geldim. merak ediyordum zaten. cindy greyfurtun hayat hikayesi anlatılıyordu. çocukken, erkek kardeşi sanırsam, kanserden ölüyor. onun ölümüyle kendisi arasındaki ilişkiyi, uzaya yollanan araçlara benzetiyor. belirl bir yere kadar gittikten sonra aracı terk eden parçaları, kardeşi olarak görnüş. onu zirveye çıkaranın hayatında yaşadığı acılar olduğunu anlatmış.

  bu olay sonrası annesinin psikolojisi bozuluyor. babasıyla ayrılıyorlar. anne bundan sonra bir başkası olduğunda hayatında babası para göndermiyor.olmadığı günler gönderiyor.

  cindy üniversitede hocası sen buraya ait değilsin lafına içerlenip, zaten çalışmam gerek diye kasabadaki fotorafçının dikkatini çekiyor. bi şekilde yürü ya kulum diyor, allah.

  programda en kızdığım görüntü. 1991de cindy 21 yaşında, riçırt giir 37 sanırım. bir kadın gazeteci zar zor riçırda ulaşıyor. riç, kadına üşümüşsün diyor. kadın da evde çocuğumu tv karşısında bıraktım, hava da soğuk derken. riç o zaman evine git diyerek sırtını dönüyor kadına.

  30 kasım 2015 22:21

  3. neden türkiye'ye geldiğini, ne yapmaya çalıştığını anlamadığım kanal.

  cnbc-e en kötü zamanında (gizlinot: son zamanlarda izlenmiyordu pek) game of thrones'u, person of interest'i aynı gün içinde yayınlıyordu. bu diziler yok, yeni hit hiçbir dizi yok. gündüz kuşağı 3-5 senelik, ekran formatına bile uymadığı için ağzı gözü kaymış programlar ve bininci tekrarları. tek faydası sherlock'un özel bölümünü vermek oldu, gerisi boş.

  8 haziran 2016 00:53

  4. Amerikalıların neden tv ye bu kadar bağımlı olduğunu anlamamı sağlayan kanal. Birkaç programını bayağı takip ediyorum.

  Ayrıca dr. Now sen nasıl bir kralsın. 

  31 ocak 2018 23:12

  5. tv de adam akıllı başka izleyecek bir şey bulamıyorum,seviyorum bu kanalı.izleye izleye benim bile 36 beden halimle houston texas'a doktor nowzaradan'ın kliniğine gidesim geliyor,o derece hipnotize ediyor programları.Seviliyorsun minnoş Now amca.

  6 haziran 2018 07:27

  6. severek izledigim programları; emlak avcıları,hayalimdeki ev,gelinliğe evet de randy fenoli,aşırı pintiler, obc temizlik hastaları.

  obsessive compulsive cleaners programında; ingilteredeki temizlik hastalarına temizlik yapamayan istifçi yaşlıların evlerini,alt geçitleri,parkları,okulların spor salonlarını falan temizletiyorlar.hem kamuya hizmet ediyorlar hemde takıntılarıyla yüzleşiyorlar.temizledikleri kamusal alanları halka açmaya bazen belediye baskanı geliyor. çevreye oldukca duyarlılar keske bizim kanallarımızda da böyle aktivite programları olsa.bu program cok tutmus olmalı ki ingilteredeki temizlik hastalarını yeni sezonunda amerikaya gidip insanlara yardımcı oluyor.

  10 haziran 2018 21:59 11 haziran 2018 16:49

  7. en sevdiğim kanaldır. televizyon açıksa büyük ihtimalle sadece TLC izleniyordur. sırf onun için izlediğim programları tekrar tekrar sıkılmadan izlerim ^.^

  11 haziran 2018 12:24

  8. Ankara'da evde internet olmadığı için bağımlısı olduğum kanal. Programların adını bilmemekle birlikte obezite, istifçilik, obsesif kompulsif bozukluk ve aşırı cimrilikle ilgili olan programları accayip ilgi çekici. Biraz psikoloji merakınız varsa saha çalışması etkisi yaratıyor insanda. Onun dışında bir de emlak programı var, farklı kültürlerin yaşam alanı alışkanlıklarını görüyorsunuz falan.

  Dipnot. Potansiyel bir istifçi olarak -hayat tarzım kesinlikle müsade etmemesine rağmen hala e-book a geçemedim, anısı olan eşyaları ne kadar saçma olursa olsun atmıyorum, her türlü bileti saklarım- birtakım alışkanlıklarımı sorgulama fırsatı sağlıyor.

  22 haziran 2018 14:34

  9. Temizlik hastaları programının resmen bağımlısı oldum... bunun da ötesinde izleye izleye etkilendim temizlikten zevk almaya, daha titiz bi insan olmaya başladım... inşallah okb hastası olmam ahahah 

  27 temmuz 2018 12:40

  10. İzlemeye başladığımda sonunu getirmekte zorlandığım bir kanal, çok güzel programları var. Özellikle ev dekorasyon programları evi derleyip toparlamamda baya motive ediyor. Zaman tasarrufçuları, ağır yaşamlar ve temizlik hastaları da baya ilgimi çeken progamlardan. Pek tv izlemiyorum aslında ama tlc izlemeyi seviyorum, yalan söyleyemeyeceğim.

  30 eylül 2018 15:27