0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Batiste kuru sampuana kiyaslayinca tam bir para ziyani olan kuru sampuan. sekerli bir kokusu var, sacima portakal suyu dokmusum de o bir gun beklemis gibi. Sacima argan yagini fazla kacirinca biraz sikayim dedim, yeni almistim, ancak temizlemek bir yana saci kazik gibi yapti ve uyguladigim yerler hala yagliydi. Beyazligi bir turlu gitmedi ve sacim sertlestigi icin tararken uclari katur kutur sesler esliginde kirildi. Ilk kullanimdan sonra cope attim, ilk defa satin aldigim herhangi bir urunden bu kadar nefret ettim. 

21 ağustos 2017 10:40

2. Ben kuru sampuani bununla kesfettim tabi diğerlerini denemediğim için neyse en azından günü kurtarıyor diyordum. Kullandigimda sacim kaskatı bi hal aliyordu. Tabi sekil alması normal saçı nereye koysam orda kalıyor bi acayip. Evet bende yağlı görüntüyü alıyordu ama gün boyu sac dibim kasiniyor ve günün her aninda evet ben bugün kuru şampuan kullandım dedirtecek bi his bırakıyordu sacimda. Allahtan baska bi kuru şampuan keşfettim de vay be demek buymus dedim. Bu fiyatin yarisina çok daha iyi kuru sampuanlar var. Üzdü toni.

14 mart 20:20 14 mart 20:23

3. Merve Özkaynak tavsiyesiyle aldım ve ilk kuru şampuan denememdi. Maalesef saçımı çok ağırlaştırdı ve daha kirli hissettim ki saçımı yıkadığımın ertesi gün kullandım, çok da kirli bir durumu yoktu. Böylece kuru şampuan macerası sona erdi

21 mart 10:16